Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Joanna Krupa nago na okładce WPROST

Joanna Krupa nago w ciąży na okładce magazynu! Pokazała brzuszek w odważnej sesji

Joanna Krupa nago na okładce WPROST

Joanna Krupa znalazła się na okładce najnowszego numeru magazynu "Wprost". Gwiazda zdecydowała zapozować się... nago! Jak sama pisze, taka sesja była od zawsze jej wielkim marzeniem. Zobaczcie piękne zdjęcia modelki z brzuszkiem!

Joanna Krupa nago na okładce "Wprost"

Ta okładka na pewno przejdzie do historii. Joanna Krupa z dumą prezentuje swój ciążowy brzuszek nago na okładce. W środku gwiazda mówi m.in. o prawach kobiet, ciąży, LGBT czy Bogu. Rozbierana sesja zdjęciowa jest dla niej spełnieniem marzeń:

Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesje podczas ciąży. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, która może ją zrobić i jest to właśnie Marlena! Nawet przed photoshop zdjęcia wyglądają pięknie! To zdjęcie jest właśnie przed obróbka. Dziękuje - pisze Joanna.

Zdjęcie skomentowała m.in. Kinga Rusin, pisząc: Pięknie! Za przepiękną sesję odpowiada Marlena Bielińska. Kupicie? 

 

 

Joanna Krupa jest bardzo aktywna zawodowo. Niedawno skończyła zdjęcia na planie programu "Top Model", który pojawi się we wrześniu na antenie TVN. Wcześniej wraz z mamą wystąpiły w show "Starsza pani musi fiknąć". Z tej okazji pojawiła się na sierpniowej ramówce stacji, zachwycając wszystkich stylizacją. Dzień później wyprawiła huczne baby shower z udziałem polskich gwiazd - m.in. Kasi Sokołowskiej, Idy Nowakowskiej, Patricii Kazadi czy Joanna Jabłczyńskiej. Wszyscy byli ubrani na biało, więc wciąż niewiadomo, jakiej płci będzie pierwsze dziecko modelki. Co ciekawe, gwiazda i jej mąż mają już wybrane imiona dla maleństwa:

Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka, to Amelie-Rose lub Sophia-Grace - mówiła znajomy gwiazdy "Top Model" w rozmowie z "Fleszem".

Jak udało nam się dowiedzieć, Joanna Krupa urodzi na początku listopada, najpewniej w USA. Do Polski wróci na finał "Top Model", który jest emitowany na żywo. Aktualnie gwiazda jest w poszukiwaniu niani, która mówi po polsku. Zależy jej, aby dziecko było dwujęzyczne. 

Joanna Krupa na okładce "Wprost". To bardzo odważna okładka!

Joanna Krupa nago na okładce Wprost

Na nowe "Top Model" czekają wszyscy!

Joanna Krupa na jesiennej ramówce
East News

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10