Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Joanna Koroniewska zastąpi Paulinę Sykut w Must Be The Music
ONS
Newsy

Sykut nie poprowadzi kolejnej edycji "Must Be The Music"? Jej miejsce może zająć inna gwiazda

Produkcja chce odświeżyć format

Paulina Sykut to jedna z największych gwiazd Polsatu, która jest rozchwytywana i angażowana do różnego rodzaju przedsięwzięć. Ostatnio jak zawsze profesjonalnie poprowadziła final programu "Hell''s Kitchen". Zobacz: Jessica Mercedes i Paulina Sykut w finale Hell''s Kitchen. Jak się prezentowały?

Dziennikarka do tej pory prowadziła też "Must Be The Music", ale jak donosi "Fakt" przy okazji następnej edycji może się to zmienić. Jest szansa, że Sykut zatańczy w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", a wokalne show poprowadzi Joanna Koroniewska. Najprawdopodobniej produkcja che także odświeżyć format, więc zmiana ta jest niewykluczona:

Trwają też rozmowy o odświeżeniu programu, a mąż i teściowa Koroniewskiej, czyli Maciek i Kasia Dowbor, którzy są ulubieńcami stacji, mocno walczą o to, by Joanna dostała nowy angaż. 

Którą wolicie w roli prowadzącej?

Zobacz na Polki.pl: Znamy ulubioną markę odzieżową Pauliny Sykut!
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hell's Kitchen finał
facebook.com/hellskitchenpolska
Newsy
Za nami finał programu "Hell's Kitchen"! Kto wygrał show Polsatu?
Za nami finał programu "Hell's Kitchen"! Kto wygrał show Polsatu?

Za nami finałowy odcinek programu " Hell's Kitchen" . Kulinarne show Polsatu wygrał Wojciech Bartczak !   Co działo się w ostatniej odsłonie 5.edycji Piekielnej Kuchni? Szef kuchni Wojciech Modest Amaro w towarzystwie Jerzego Dudka wybierał finalistów programu.   Maja Jońska, Rafał Bukowski, Wojciech Bartczak i Wojciech Klimas musieli przygotować paellę. Niestety, w pierwszej konkurencji nie poradził sobie Wojciech Klimas, który musiał pożegnać się z marzeniami o finale.   Kolejnym zadaniem było przygotowanie przekąski z wykorzystaniem szynki hiszpańskiej. Czyje danie zachwyciło? Wojciech Modest Amaro i Jerzy Dudek uznali, że do półfinału przechodzą Rafał Bukowski i Wojciech Bartczak . Niestety z show pożegnała się Maja Jońska.   Sprzęt elektroniczny z rabatami. Sprawdź koniecznie na Electro promocje .   Finaliści w towarzystwie Jerzego Dudka wybrali się do restauracji Wojciecha Modesta Amaro, gdzie spróbowali jego popisowych dań.   W ostatecznej konkurencji Rafałowi Bukowskiemu i Wojciechowi Bartczakowi pomagali wszyscy uczestnicy, którzy wcześniej odpadli z programu. Kucharze zostali podzieleni na dwie grupy: czerwoną pod kierownictwem Wojciech Bartczaka i grupą niebieską Rafała Bukowskiego. Wśród gości, którzy pojawili się w restauracji Piekielnej Kuchni pojawiły się rodziny finalistów. Pomimo wielkich emocji i chwilowych problemów w kuchni Rafałowi i Wojciechowi udało się wydać wszystkie dania. Wojciech Modest Amaro był pod wielkim wrażeniem ich pracy. Gospodarz kulinarnego show przyznał, że według niego była to najlepsza z dotychczasowych edycji.   Finał piątej edycji "Hell's Kitchen" poprowadziła Paulina Sykut jednak to Wojciech Modest Amaro osobiście ogłosił, że zwycięzcą 5.edycji...

Finał Hell's Kitchen
ONS
Newsy
Wiemy kto poprowadzi finał Hell's Kitchen. Amaro wspomoże piękna gwiazda
To już dziś

Już dziś wielki finał drugiej edycji Hell''''s Kitchen . Widzowie emocjonującą rywalizację w tytułowej Piekielnej Kuchni śledzą już od kilku tygodni, ale w końcu przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia. W poprzednich odcinkach mieliśmy okazję podziwiać nie tylko zmagania uczestników, ale i też wyjątkowych gości. Przypomnijmy: Aż 5 pięknych Miss odwiedziło Hell''''s Kitchen. Amaro dostał wyjątkowe zaproszenie Finałowe wyniki ogłosi na żywo Wojciech Modest Amaro , ale nie będzie sam. Towarzyszyć mu będzie bowiem piękna gwiazda - Polsat oddelegował do tej roli ponownie Paulinę Sykut . Prezenterka miała już okazję wykazać się podczas finału pierwszej edycji show, co wspomina niezwykle dobrze, choć o mały włos nie doszło wtedy do wpadki na wizji.   Śledzę losy uczestników, bo sama uwielbiam gotować! Jestem bardzo ciekawa kto wygra - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. - Kiedy prowadziłam Wielki Finał pierwszej edycji piekielne emocje udzieliły się wszystkim wokół. Teraz też tak będzie. Uwielbiam atmosferę programów na żywo, choć podczas nich może wydarzyć się absolutnie wszystko. Trzeba być czujnym na każdym kroku. Nie zapomnę, jak podczas pierwszego finału "Hell''''s Kitchen" niepostrzeżenie wyminął mnie operator i kabel od kamery zawinął się między moimi stopami. O mały włos i wywróciłabym się z hukiem. Na szczęście w ostatniej chwili udało mi się złapać równowagę - wspomina piękna prezenterka. Będziecie oglądać? Początek transmisji o 20:05 w Polsacie. Zobacz: Wojciech Modest Amaro pokazał w jakich luksusach mieszka   Plejada gwiazd w finale Hell''''s Kitchen:

Pocałunek Amaro w Hell's Kitchen
Polsat
Newsy
Pocałunek Amaro nie był przypadkowy. Wiemy kim jest uczestniczka
Taką scenę oglądaliśmy już za granicą

Sporo emocji wywołała zapowiedź nowego odcinka kulinarnego show "Hell''s Kitchen". Do programu dołączyła nowa uczestniczka, której danie na tyle podbiło serce Wojciecha Modesta Amaro , że obdarował ją namiętnym pocałunkiem. Oczywiście wszystko pod okiem kamer. Przypomnijmy: Amaro namiętnie całuje uczestniczkę Hell''s Kitchen. Mamy wideo Okazuje się, że scenka, ani uczestniczka, nie były przypadkowe. Nasi czytelnicy zwrócili uwagę, że do identycznej sytuacji doszło w brytyjskiej edycji "Hell''s Kitchen". Podczas jednego z odcinków w siódmej edycji show również dołączyła nowa uczestniczka, a jej kapitalne danie zaowocowało gorącym i namiętnym pocałunkiem od Gordona Ramsaya . Chwilę później gwiazdor wyjawił, że tajemnicza kobieta jest jego... żoną. Polscy producenci postanowili iść w ślad za brytyjskim pierwowzorem i podobnie uatrakcyjnić widowisko, a Amaro rzeczywiście pocałował swoją małżonkę. Zobacz: Tak mieszka Wojciech Modest Amro. Luksus to mało powiedziane Poniżej wideo z wersji polskiej i brytyjskiej, a także Amaro z żoną na salonach. Zgadliście od razu? Zobacz: W "Piekielnej kuchni" wrze! Modest Amaro doprowadza uczestników do łez Scena z brytyjskiej edycji: Wojciech Amaro z żoną na salonach: Pocałunek Amaro z żoną na planie "Hell''s Kitchen":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner