"Celebrity Splash" to najbardziej wyczekiwana produkcja tej wiosny. Program za granicą cieszy się sporą popularnością, dlatego polska edycja może okazać się podobnym hitem. Sugerując się dotychczasowymi nazwiskami, jakie opublikowano w mediach, szykuje się starcie największych gwiazd z celebrytami w każdym odcinku. Najwięcej emocji wywołuje udział Danuty Stenki jako jurorki. To pierwsze takie wyzwanie zawodowe w życiu aktorki.

Reklama

A kto poprowadzi program? Za kulisami plotkowało się, że w rolach gospodarzy wystąpią Karolina Szostak i Piotr Kędzierski. Jak udało się ustalić AfterParty.pl, prowadzącymi program zostali Krzysztof Jankowski, czyli popularny Jankes i Łukasz Grass.

- Chyba nie ma bardziej uśmiechniętej i zdystansowanej osoby wśród radiowców. Jego głos i poczucie humoru zna każdy słuchacz Eski, a on sam świetnie sprawdza się przed kamerą. Jankes lubi dobrą zabawę, a w takich kategoriach należy rozpatrywać cały program. Na castingu był bezkonkurencyjny - mówi nam osoba pracująca przy "Celebrity Splash"

Dobry wybór?

Zobacz: Tylko u nas! Przystojniak z "M jak miłość" wystąpi w "Celebrity Splash"

Zobacz także

Reklama

Polskie gwiazdy grają w splasha:

Reklama
Reklama
Reklama