Jankes Krzysztof Jankowski poprowadzi Celebrity Splash
ONS

"Celebrity Splash" to najbardziej wyczekiwana produkcja tej wiosny. Program za granicą cieszy się sporą popularnością, dlatego polska edycja może okazać się podobnym hitem. Sugerując się dotychczasowymi nazwiskami, jakie opublikowano w mediach, szykuje się starcie największych gwiazd z celebrytami w każdym odcinku. Najwięcej emocji wywołuje udział Danuty Stenki jako jurorki. To pierwsze takie wyzwanie zawodowe w życiu aktorki.

A kto poprowadzi program? Za kulisami plotkowało się, że w rolach gospodarzy wystąpią Karolina Szostak i Piotr Kędzierski. Jak udało się ustalić AfterParty.pl, prowadzącymi program zostali Krzysztof Jankowski, czyli popularny Jankes i Łukasz Grass.

- Chyba nie ma bardziej uśmiechniętej i zdystansowanej osoby wśród radiowców. Jego głos i poczucie humoru zna każdy słuchacz Eski, a on sam świetnie sprawdza się przed kamerą. Jankes lubi dobrą zabawę, a w takich kategoriach należy rozpatrywać cały program. Na castingu był bezkonkurencyjny - mówi nam osoba pracująca przy "Celebrity Splash"Dobry wybór?

Zobacz: Tylko u nas! Przystojniak z "M jak miłość" wystąpi w "Celebrity Splash"
 

Polskie gwiazdy grają w splasha: