Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Jacek Szawioła i Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" został brutalnie pobity! W sieci pojawiło się przerażające nagranie! 

Jacek Szawioła i Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikował na Instagramie przerażające nagranie, na którym pokazał zakrwawioną twarz! Gwiazdor hitowego programu TTV został brutalnie pobity. Jacek Szawioła wydał oświadczenie, w którym podziękował za wsparcie i pomoc oraz poinformował, że sprawa zostanie skierowana do prokuratury. Nie uwierzycie, jak na nagranie Jacka Szawioły zareagowali niektórzy internauci...

Jacek Szawioła pokazał zmasakrowaną twar

Jacek Szawioła jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu "Gogglebox.Przed telewizorem". W hicie TTV występuje z Mariuszem Kozakiem i razem tworzą naprawdę wyjątkowy i szalony duet. Niestety, teraz okazuje się, że Jacek Szawioła został brutalnie zaatakowany! Mężczyzna opublikował w sieci nagranie, na którym pokazał zmasakrowaną twarz. 

Tak wygląda wolność w naszym kraju- mówi z zakrwawioną twarzą. 

Zdecydowana większość internautów ruszyła ze wsparciem. Niestety, pod nagraniem pojawiły się również sugestie, że Jacek Szawioła nie został pobity, a film jest jedynie prowokacją. Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem" nagrał więc kolejne nagranie, w którym odniósł się do tego typu zarzutów i pokazał mieszkanie, w którym widać pełno krwi. W sieci pojawiło się również oświadczenie.

Zostałem pobity, posiadam liczne uszkodzenia ciała . Jestem poruszony tak dużym wsparciem, bardzo wdzięczny za pomoc, proszę o uszanowanie mojej rekonwalescencji , która podejrzewam będzie długa. Sprawa zostanie skierowana do prokuratury, na wszelkie pytania odpowie mój pełnomocnik- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na InstaStories.

Zobaczcie przerażające nagranie Jacka Szawioły! Mamy nadzieję, że bandyta, który pobił uczestnika programu "Gogglebox. Przed telewizorem" odpowie za to, co zrobił!

Zobacz także: QUIZ: Jak dużo wiesz o uczestnikach "Gogglebox"? Sporo się u nich dzieje! Sprawdź, czy jesteś na bieżąco

Jacek Szawioła pokazał zakrwawioną twarz.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brawo

Post udostępniony przez Jacek Szawioła (@jacek.szawiola)

Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem" został brutalnie pobity.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#przemoctoprzemoc

Post udostępniony przez Jacek Szawioła (@jacek.szawiola)

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48