Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram

Izabela Zeiske pokazała sylwestrowe stylizacje dla kobiet starszych i plus size! "Mam nadzieję, że będą dla Was inspiracją"

Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram

Izabela Zeiske to prawdziwa gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Na Instagramie śledzi ją juz ponad 100 tysięcy osób! Nic dziwnego, skoro czuje się na tej platformie jak ryba w wodzie. Niedawno celebrytka spróbowała swoich sił na pokazie mody, gdzie wystąpiła w roli modelki. Natomiast dziś zaprezentowała świąteczno-sylwestrowe stylizacje! 

Zobacz także: Izabela z "Gogglebox" została modelką! Pierwszy wybieg ma już za sobą

Izabela Zeiske jest jedną z najsympatyczniejszych bohaterek programu. Ludzie cenią ją ja za naturalność i zwyczajne podejście do życia. Dziś postanowiła podzielić się propozycjami na sylwestrowe stylizacje. W końcu kto z nas nie ma problemu z tym, co na siebie włożyć?

Izabela Zeiske, kreacje na Sylwestra

Izabela zaprezentowała się w sukienkach w kolorze chabrowym i butelkowej zieleni. 

Zbliżają się Święta, Sylwester i wieczne Nasze dylematy "co ja mam na siebie włożyć" Może moje stylizacje będą dla Was inspiracją. Którą byś wybrała???? 🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎅🎅🎅

Celebrytka cechuje się dużą otwartością i chętnie mówi o swoim wieku oraz rozmiarze, jednocześnie dodając pewności siebie kobietom takim jak ona:  

Dziewczyny, dla kobiet z ciałkiem i w "pewnym wieku" też są kolory i cekiny, nie bójmy się, jesteśmy piękne, pamiętajcie!

Trudno się z tym nie zgodzić! Akceptowanie siebie to bardzo ważny aspekt w życiu człowieka. 

Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram

Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56