Grzegorz Krychowiak w czerwonej koszulce

Grzegorz Krychowiak ma tyle par butów, że... nie mieszczą się w 60-metrowej garderobie!

Grzegorz Krychowiak w czerwonej koszulce

Grzegorz Krychowiak ma więcej par butów niż jego dziewczyna, Celia Jaunat! Piłkarz udzielił obszernego wywiadu w magazynie dla panów "CKM", w którym opowiedział między innymi o swoim upodobaniu do mody.

Kilka miesięcy temu w mediach sensację wzbudził stylowy płaszcz z etolą Grzegorza Krychowiaka, z którego internauci i koledzy z reprezentacji trochę się naśmiewali. Sportowiec nie ukrywa jednak, że lubi dobrze wyglądać i na ubraniach nie oszczędza. W rozmowie z magazynem przyznał, że ma kilkadziesiąt par butów, a to więcej niż jego ukochana Celia Jaunat. Zdradził też, że z racji tego, że ma bardzo dużo ubrań i dodatków musiał przebudować swój luksusowy dom w Hiszpanii:

Jest tego naprawdę dużo, kilkadziesiąt par na pewno. Pod tym względem wygrywam z Celią. Przez długi czas miałem problem, gdzie to wszystko pomieścić, przebudowałem nawet mój dom w Hiszpanii, żeby zrobić 60–metrową garderobę i pomieścić w niej to wszystko. No i prawie się udało. Podkreślam prawie, bo jednak wszystkie buty się nie zmieściły i  części po prostu się pozbyłem...

Co sądzicie o takim podejściu do mody u mężczyzn? My szybko pobiegłybyśmy po nowe buty, aby dorównać ilością swojemu ukochanemu :)

 

Zobacz: Grzegorz Krychowiak przyjechał do Polski. Stylizacja? Znowu idealna, ale my wyłapaliśmy wpadkę!

 

Grzegorz Krychowiak ma więcej par butów niż Celia Jaunat

Grzegorz Krychowiak w borodwy szaliku i butach z fendzelkami
Instagram

Grzegorz Krychowiak w płaszczu z etolą

Grzegorz Krychowiak w camelowym płaszczu z futerkiem

 

Zobacz też: Jak Robert Lewandowski stał się królem strzelców i... kampanii reklamowych? Historia Lewego i słodkie zdjęcia z dzieciństwa.

 

 

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04