Anna Lewandowska na obozie z polskimi WAGs Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Bogna Dybul, Marta Glik, Magdalena Firek Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Bogna Dybul AnnaDominika Grosicka, Bogna Dybul, Marta Glik, Magdalena Firek Dominka Grosicka z przyjaciółką
Anna Lewandowska na obozie z polskimi WAGs
Kto jeszcze ćwiczy z Anią?
1/6
Anna Lewandowska na obozie z polskimi WAGs

Trwa obóz ćwiczeń i nauki zdrowego żywienia Ani Lewandowskiej. Pojawiły się na nim nie tylko miłośniczki ćwiczeń i diet Lewandowskiej, ale także jej koleżanki, czyli większość polskich WAGs!

Na obóz, organizowany w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”, przyjechały w niedzielę między innymi Marta Glik, Dominika Grosicka, Bogna Dybul dziewczyna Artura Sobiecha czy Magdalena Firek - dziewczyna Mateusza Klicha. Zresztą nie tylko polskie WAGs ćwiczą pod okiem Ani, na obozie jest też Zosia Ślotała!

I akurat Zosia podzieliła się refleksją, że jest już na obozie trzeci raz i jest gibka jak sportowiec.

Ciężka praca się opłaca! Rok temu nawet by mi się nie śnił taki Progres u gibkości i sile... Po pół roku wracam na obóz do @annalewandowskahpba żeby dalej pracować nad sobą!! - napisała stylistka.

Ile kosztuje taki obóz z Anią Lewandowską? Tydzień to 2900 zł! Ale ile radości! Zobacz w naszej galerii jak zadowolone są dziewczyny ćwicząc pod okiem Ani Lewandowskiej.

 

Zobacz także: Kto jest najładniejszą z polskich WAGs? Na szczycie wcale nie Ania Lewandowska, a żona... Sprawdź!

2/6
Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Bogna Dybul, Marta Glik, Magdalena Firek
3/6
Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Bogna Dybul
4/6
AnnaDominika Grosicka, Bogna Dybul, Marta Glik, Magdalena Firek
5/6
Dominka Grosicka z przyjaciółką
6/6
Zosia Ślotała na obozie Anny Lewndowksiej