Ile zarabiają pracownicy Magdy Gessler?
ONS

Gessler zarobi pół miliona złotych!

Ile zarabiają pracownicy Magdy Gessler?
ONS

Ostatnio tabloidy donoszą o spadku popularności Magdy Gessler. Jak się okazuje informacje te są bzdurą, bowiem sławna restauratorka właśnie podpisała kontrakt reklamowy opiewający na kwotę pół miliona złotych! Taką sumę zdecydowali się zapłacić producenci tabletek Ulgix, którzy już w ubiegłym roku skorzystali z wizerunku Magdy.

Najwyraźniej obecność Gessler w spotach reklamowych i na banerach promocyjnych przyniosła oczekiwane zyski. Dla samej gwiazdy lukratywny kontrakt jest tylko dodatkiem do pensji, którą dostaje za udział w programach "MasterChef" i "Kuchenne rewolucje". Magazyn "Party" zdradza, że Magda czuje czasami brak sił i potrzebuje wolnego czasu. Z tej okazji zdecydowała się na urlop.

- Mam tylko kilka wolnych dni w roku i bywam zmęczona, ale na razie musi mi wystarczyć to, że umiem szybko się regenerować - tłumaczy "Party" Gessler.


W sierpniu Magda planuje wyjazd z ukochanym do Kanady, do domku nad jeziorem. Po powrocie czeka ją jeszcze inne pozazawodowe wyzwanie - ślub. Zobacz: Znamy datę ślubu Magdy Gessler!

Tak święta Bożego Narodzenia spędza Magda Gessler

Magda Gessler uczy dziennikarzy kuchni gruzińskiej:

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43