Ostatnio tabloidy donoszą o spadku popularności Magdy Gessler. Jak się okazuje informacje te są bzdurą, bowiem sławna restauratorka właśnie podpisała kontrakt reklamowy opiewający na kwotę pół miliona złotych! Taką sumę zdecydowali się zapłacić producenci tabletek Ulgix, którzy już w ubiegłym roku skorzystali z wizerunku Magdy.

Reklama

Najwyraźniej obecność Gessler w spotach reklamowych i na banerach promocyjnych przyniosła oczekiwane zyski. Dla samej gwiazdy lukratywny kontrakt jest tylko dodatkiem do pensji, którą dostaje za udział w programach "MasterChef" i "Kuchenne rewolucje". Magazyn "Party" zdradza, że Magda czuje czasami brak sił i potrzebuje wolnego czasu. Z tej okazji zdecydowała się na urlop.

- Mam tylko kilka wolnych dni w roku i bywam zmęczona, ale na razie musi mi wystarczyć to, że umiem szybko się regenerować - tłumaczy "Party" Gessler.

W sierpniu Magda planuje wyjazd z ukochanym do Kanady, do domku nad jeziorem. Po powrocie czeka ją jeszcze inne pozazawodowe wyzwanie - ślub. Zobacz: Znamy datę ślubu Magdy Gessler!

Reklama

Magda Gessler uczy dziennikarzy kuchni gruzińskiej:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama