Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w kolorowych podobnych bluzach
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy już w drodze na wakacje. Nie lecą jednak sami. Zobaczcie, kto im towarzyszy

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w kolorowych podobnych bluzach
Instagram

Po udanym meczu Polska-Izrael, w czasie którego nasza reprezentacja strzeliła aż cztery gole, piłkarze wreszcie mają czas na udany odpoczynek. Już dziś, zaledwie kilkanaście godzin po meczy Robert Lewandowski pozował przy prywatnym samolocie i zdradził, że wybiera się na wakacje. Oczywiście piłkarzowi towarzyszy Anna Lewandowska, ale nie tylko. Zobaczcie poniżej, z kim jeszcze Robert i Ania będą wypoczywać.

Lewandowscy na wakacjach nie są sami!

To już chyba tradycja - Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny lecą na wakacje  w towarzystwie Mariny i Wojciecha Szczęsnych! Marina pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Lewandowskimi i napisała:

To był bardzo pracowity okres dla nas wszystkich. A teraz WAKACJE czas zacząć :) Nie gniewajcie się za zdjęcie przy samolocie, trochę się „jaram”😜🤷🏻‍♀️no co? Czekamy zawsze na te wakacje caaaały rok. A teraz jak myślicie gdzie lecimy? Aaa i tak bede Was spamować zdjęciami

Niestety, na razie nie wiadomo, gdzie pary wybierają się na wakacje. Przypomnijmy, że zimą w sylwestra Lewandowscy i Szczęśni wypoczywali w Dubaju. Ciekawe, jaki kierunek pary wybrały tym razem! Czekamy na zdjęcia!

Robert Lewandowski też pochwalił się zdjęciem z samolotem

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51