Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Film o Annie Przybylskiej
ONS
Newsy

Powstanie film o Przybylskiej. Na ten pomysł wpadła jej znana przyjaciółka

Czeka na zgodę Bieniuka

Od śmierci Anny Przybylskiej niedługo minie miesiąc. Mnóstwo jej fanów, jak i osób ze środowiska artystycznego chce jak najdłużej zachować pamięć o pięknej aktorce. W Gdyni ma powstać ulica jej imienia. Inicjatywę wspiera znany gwiazdor. Przypomnijmy: Mieszkańcy Gdyni chcą uhonorować Przybylską. Inicjatywę wspiera znany gwiazdor

To jednak nie koniec. Jak podaje dziś "Fakt" jej długoletnia przyjaciółka, Katarzyna Bujakiewicz, pragnie nakręcić film o Annie. Aktorki znały się ponad 10 lat, spędzały ze sobą mnóstwo czasu, a Kasia w wielu wywiadach podkreślała, jak ważna jest dla niej Przybylska. W ten sposób Bujakiewicz chce oddać hołd zmarłej aktorce. Marzy jej się, żeby jego premiera  odbyła się w pierwszą rocznicę śmierci. Nie zrobi jednak nic bez zgody Jarosława Bieniuka:

Rzuciła ostatnio takim pomysłem. Boli ją śmierć Ani, ale patrząc ile osób to poruszyło, chce ładnie podsumować jej życie. Najpierw jednak Bieniuk będzie musiał się zgodzić. Wtedy aktorka będzie szukać ekipy i już konkretnie z kimś rozmawiać - mówi jej znajomy.


Dobry pomysł?

Zobacz: Wojewódzki o śmierci Przybylskiej: Niech Bóg przeprosi Jarka, że zabrał matkę jego dzieciNajpiękniejsze zdjęcia Anny:

Wojewódzki o pogrzebie Anny Przybylskiej
ONS
Newsy
Wojewódzki o śmierci Przybylskiej: Niech Bóg przeprosi Jarka, że zabrał matkę jego dzieci
Ostre słowa dziennikarza

Pogrzeb Anny Przybylskiej przyciągnął do Gdyni kilka tysięcy osób, które chciały oddać ostatni hołd zmarłej aktorce. Ulice miasta udekorowano białymi kwiatami i pięknymi zdjęciami gwiazdy. Teraz jego mieszkańcy mają kolejny pomysł - imieniem Przybylskiej chcą nazwać jedną z ulic i wiele wskazuje, że inicjatywa ta znajdzie poparcie wśród władz miasta. Przypomnijmy: Mieszkańcy Gdyni chcą uhonorować Przybylską. Inicjatywę wspiera znany gwiazdor Na uroczystości był też obecny Kuba Wojewódzki . Przybylska kilkukrotnie gościła w jego show, a chemia między nimi była nie do powtórzenia. Dziennikarz w wywiadzie udzielonym dla Gazeta.pl podzielił się swoimi refleksjami z pogrzebu gwiazdy i są to dość gorzkie wnioski. Wojewódzki zwraca uwagę na sposób prowadzenia mszy i fakt, że kościół nawet w takich chwilach skupia się na sobie, a nie zmarłej. Pokusił się nawet o dość ostre stwierdzenie - jego zdaniem przeprosiny i pytania powinny być kierowane właśnie do Boga, który zabrał partnerkę i matkę trójki dzieci.   Uczestniczyłem ostatnio w pogrzebie Ani Przybylskiej. Ksiądz w kościele mówił z zaangażowaniem sprzedawcy mebli. O jednej z najcudowniejszych istot, jakie znałem, wygłaszał frazesy rodem z Wikipedii. Padały slogany o tym, że „Bóg jest łaskawy i sprawiedliwy”. To największe kłamstwo, jakie czytałem, od dwóch tysięcy lat. Tylko bezlitosny egoista potrafi zabrać młodą matkę trójce dzieciaków. Ale to nie wszystko. W trakcie mszy poświęconej zmarłej osobie Kościół nie zajmuje się tym, kto odszedł, nie zajmuje się jej rodziną i bólem. Kościół zajmuje się sobą. Swoim pieprzonym ewangelicznym narcyzmem. Jak padły słowa „Przeprośmy za nasze grzechy”, to aż zacisnąłem pięści z bezradności. A kiedy wy przeprosicie za swoje - za obłudę, pedofilię, zachłanność i bizantyjski styl życia? Kiedy ten wasz Bóg przeprosi rodzinę...

Film o Annie Przybylskiej
ONS
Newsy
Bujakiewicz nie chce nakręcić filmu o Przybylskiej. Zajmie się tym znany reżyser
Trwają już przygotowania

Kilka dni temu w mediach pojawiła się plotka, że Katarzyna Bujakiewicz , wieloletnia przyjaciółka Anny Przybylskiej , ma zamiar nakręcić film o zmarłej aktorce. Gwiazda natychmiast zaprzeczyła tym plotkom, jednak takie doniesienia wzbudziły wielkie nadzieje wśród fanów Przybylskiej. Przypomnijmy: Bujakiewicz nakręci film o Przybylskiej? Aktorka zabrała głos w tej sprawie Choć Kasia nigdy nie myślała o nakręceniu takiego filmu to na ten pomysł wpadł "ojciec kariery filmowej" Anny - Radosław Piwowarski . To on kilkanaście lat temu odkrył talent aktorki i angażował ją do swoich filmów. W rozmowie z "Faktem" zapowiada, że już niedługo zacznie zdjęcia nad obrazem o życiu swojej przyjaciółki: Od kilku lat umawialiśmy się z Anią na nowy film, w którym miała zagrać główną rolę. No cóż, nie wyszło. W dniu pogrzebu - widząc rozpacz ludzi i miłość, jaką ją darzyli - zrozumiałem, że musi powstać film o niej. O zwykłej niezwykłej dziewczynie z Obłuża, która została nie tylko gwiazdą, ale i "królową ludzkich serc" - mówi Piwowarski w rozmowie z Faktem Reżyser przekonuje, że będzie to film stricte biograficzny, a nie o chorobie: Nie będzie to film o chorobie, choć tego nie unikniemy. Ale o radości, uczciwości, miłości, jaką Anka rozsiewała wokół - przekonuje Piwowarski Piwowarski nie chce na razie zdradzać, kto zagra Annę: Na razie nie ma takiej aktorki. Będziemy się martwić za rok - mówi Pójdziecie do kin? Zobacz: W Gdyni chcą nazwać ulicę imieniem Przybylskiej. Pomysł oceniło kilka gwiazd Anna Przybylska na Instagramie:

Anna Przybylska. Biografia
Mat. promocyjne
Newsy
Jak sprzedała się książka o Annie Przybylskiej? Te wyniki są zaskakujące!
Jak sprzedała się książka o Annie Przybylskiej? Te wyniki są zaskakujące!

Biografia Anny Przybylskiej to jeden z największych wydawniczych hitów ostatnich miesięcy? Wszystko wskazuje na to, że tak! Pod koniec września odbyła się premiera książki o zmarłej aktorce. Można w niej znaleźć piękne i wzruszające wspomnienia o uwielbianej przez Polaków gwieździe. Dzięki książce mogliśmy dowiedzieć się m.in. o wyjątokwych chwilach, jakie przeżyła z Anią jej przyjaciółka Katarzyna Bujakiewicz. Aktorka po raz pierwszy od śmierci Anny Przybylskiej opowiedziała o dramacie, kiedy dowiedziała się o chorobie aktorki. Jakie są wyniki sprzedaży książki o Przybylskiej? Okazuje się, że Polacy czekali na książkę o Ani Przybylskiej. Według informacji Faktu, biografia w zaledwie kilka miesięcy sprzedała się w bardzo wysokim nakładzie. Sprzedało się ponad 300 tysięcy egzemplarzy, a pewnie do świąt będzie jeszcze więcej  - przyznaje informator Faktu. Świetne wyniki sprzedaży ucieszyły mamę i siostrę Anny Przybylskiej, które w ostatnim czasie promowały książkę. Utwierdziły się w przekonaniu, że wydanie tej książki to był dobry pomysł. Wy również macie już książkę o Ani Przybylskiej?  Zobacz także:  Jarosław Bieniuk nie pojawił się na premierze książki o Annie Przybylskiej. Dlaczego? Już wiadomo Biografia Anny Przybylskiej hitem sprzedaży. Polacy czekali na książkę o aktorce.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner