Film o Annie Przybylskiej
ONS

Powstanie film o Przybylskiej. Na ten pomysł wpadła jej znana przyjaciółka

Film o Annie Przybylskiej
ONS

Od śmierci Anny Przybylskiej niedługo minie miesiąc. Mnóstwo jej fanów, jak i osób ze środowiska artystycznego chce jak najdłużej zachować pamięć o pięknej aktorce. W Gdyni ma powstać ulica jej imienia. Inicjatywę wspiera znany gwiazdor. Przypomnijmy: Mieszkańcy Gdyni chcą uhonorować Przybylską. Inicjatywę wspiera znany gwiazdor

To jednak nie koniec. Jak podaje dziś "Fakt" jej długoletnia przyjaciółka, Katarzyna Bujakiewicz, pragnie nakręcić film o Annie. Aktorki znały się ponad 10 lat, spędzały ze sobą mnóstwo czasu, a Kasia w wielu wywiadach podkreślała, jak ważna jest dla niej Przybylska. W ten sposób Bujakiewicz chce oddać hołd zmarłej aktorce. Marzy jej się, żeby jego premiera  odbyła się w pierwszą rocznicę śmierci. Nie zrobi jednak nic bez zgody Jarosława Bieniuka:

Rzuciła ostatnio takim pomysłem. Boli ją śmierć Ani, ale patrząc ile osób to poruszyło, chce ładnie podsumować jej życie. Najpierw jednak Bieniuk będzie musiał się zgodzić. Wtedy aktorka będzie szukać ekipy i już konkretnie z kimś rozmawiać - mówi jej znajomy.


Dobry pomysł?

Zobacz: Wojewódzki o śmierci Przybylskiej: Niech Bóg przeprosi Jarka, że zabrał matkę jego dzieciNajpiękniejsze zdjęcia Anny:

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48