Ewa Farna o plotkach na swój temat

W te wakacje Ewa Farna zarobi fortunę! Spadniecie z krzeseł, kiedy się dowiecie...

Ewa Farna o plotkach na swój temat

Ewa Farna w najbliższych miesiącach zarobi 1,7 mln złotych? Tak przynajmniej twierdzi jeden z tabloidów, który podsumował, jaką sumę zgarnie artystka za wakacyjne koncertowanie. Super Express donosi bowiem, że Ewa Farna w okresie letnim w Polsce i Czechach zagra łącznie ponad 40 koncertów i to dzięki temu właśnie może liczyć na tak wysokie zarobki.

 

Ewa Farna w kilka miesięcy zarobi fortunę

Według informacji tabloidu Ewa Farna, która świętuje w tym roku 10-lecie swojej kariery wciąż jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd. I chociaż od kilku miesięcy to muzyka disco-polo rządzi na rynku muzycznym, to Ewa wciąż przyciąga tłumy na swoje koncerty.

To fenomen. Tym bardziej że inne gwiazdy w tym roku zarobią znacznie mniej. Można powiedzieć, że muzyka disco polo "wygryzła" popowych muzyków, którzy niestety grają znacznie mniej koncertów niż w poprzednich latach. Ale Ewy to nie dotknęło - zdradza informator SE. 

Jesteście zaskoczeni?

 

Zobacz także: "Na pewno jest więcej osób wyglądających jak ja niż jak Anja Rubik". Ewa Farna zaskoczyła wyznaniem na temat swojej wagi

 

Ewa Farna w najbliższych miesiącach zagra ponad 40 koncertów.

Ewa Farna

 

Artystka zarobi fortunę za letnie koncerty.

Ewa Farna z chłopakiem w Sopocie
ONS

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49