Ewa Farna w X-Factor Ewa Farna w X-Factor Ewa Farna w X-Factor Ewa Farna w X-Factor Ewa Farna w X-Factor
Ewa Farna w X-Factor
ONS
Zmieniła też fryzurę
1/7
Ewa Farna w X-Factor
ONS

Ewa Farna jest bezsprzecznie największą gwiazdą trwającej właśnie czwartej edycji programu "X-Factor". Wokalistka jest najbardziej spontanicznym jurorem, który wzbudza emocje nie tylko swoimi strojami, ale przede wszystkim tym jak wygląda. Spora część internautów zachwyca się jej biustem i kobiecymi kształtami, nie brakuje jednak opinii, że dodatkowe kilogramy nie służą młodej gwieździe. Najbardziej krytyczna jest prasa w Czechach, która kilka dni temu nie szczędziła jej ostrej krytyki.Przypomnijmy: Czeskie media nie szczędzą złośliwości Farnej

Do niedawna Ewa unikała komentowania tego typu artykułów, ale i jej cierpliwość ma swoje granice. Dokładnie tydzień temu poinformowaliśmy was, że gwiazda zdecydowała się zwolnić swoją dotychczasową stylistkę, odpowiedzialną za stroje w odcinkach na żywo. Podjęła również decyzję, że rozpocznie trening z Ewą Chodakowską. Zmianę widać na pierwszy rzut oka, bowiem Farna wyglądała wczoraj pięknie.

Jurorka zdecydowała się na kostium w stonowanych kolorach stawiając na czerń i biel. Kontrastem był bardzo jasny kolor paznokci. Nam jednak najbardziej podoba się jej nowa fryzura - Ewa zdecydowała się lekko podkręcić swoje długie włosy, co sprawiło, że wyglądała niezwykle dziewczęco. 

Zobacz: Ewa Farna wzięła się za siebie. Najpierw stylistka, a teraz?

Jak wam się podoba?

2/7
Ewa Farna w X-Factor
ONS
3/7
Ewa Farna w X-Factor
ONS
4/7
Ewa Farna w X-Factor
ONS
5/7
Ewa Farna w X-Factor
ONS
6/7
Ewa Farna w X-Factor
ONS
7/7
Ewa Farna w X-Factor
ONS
Więcej na temat Ewa Farna X-Factor