Party Stories
Anna Stachurska jak Ewa Chodakowska
ONS
Newsy

Chodakowska skomentowała bloga żony Lewandowskiego

Trenerka wszystkich Polek w kilku słowach o konkurencji

Ewa Chodakowska to obecnie najpopularniejsza trenerka w Polsce, często określana mianem "trenerka wszystkich Polek". Nic więc dziwnego, że sukces Ewy inspiruje również innych. Przypomnijmy: Żona Lewandowskiego konkurencją dla Ewy Chodakowskiej

Nowy pomysł na karierę Anny Stachurskiej wywołał wiele emocji, szczególnie wśród oddanych fanek Ewy Chodakowskiej, które traktują ją niemal jak nietykalną boginię. Wiadomość opublikowana przez AfterParty.pl kilka dni temu w błyskawicznym tempie trafiła do samej Chodakowskiej, która postanowiła nawet ją skomentować. Gwiazda fitnessu nie widzi nic złego w blogu Stachurskiej, wręcz przeciwnie - jest zadowolona, że grono osób motywujących Polaków do ćwiczeń stale się powiększa.


Niech nas motywujących będzie coraz więcej!!! Ja Ani życzę z całego serca jak najlepiej! - napisała na swoim Facebooku Ewa.


Chodakowska ze swoją pozycją w świecie fitnessu i show-biznesu może sobie pozwolić na taki dystans i ciepłe słowa do ewentualnej konkurentki. Myślicie, że żona Lewandowskiego też zrobi karierę na taką skalę?Zobacz też zdjęcia apartamentu Ewy Chodakowskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Chodakowska w reklamie kosmetyków adidas
ONS
Newsy
Chodakowska została twarzą światowej marki kosmetycznej
Najpopularniejsza polska trenerka podpisała kolejny kontrakt

Nazwisko Ewy Chodakowskiej cały czas jest na topie. W zeszłym tygodniu wiele emocji wzbudził ślub najpopularniejszej polskiej trenerki. Nic więc dziwnego, że reklamodawcy chcą, aby gwiazda fitnessu wystąpiła w ich reklamie. Zobacz: Ewa Chodakowska pokazała ślubną obrączkę z brylantem Jak dowiedział się serwis AfterParty.pl Ewa podpisała właśnie nowy kontrakt z Adidasem i już niebawem zobaczymy ją w kampanii kosmetyków tej marki . To nie pierwsza współpraca Chodakowskiej ze sportowym gigantem. Kilka miesięcy temu trenerka wystąpiła w kampanii najnowszej kolekcji sportowej firmy, która jest wręcz idealna do uprawiania fitnessu ( zobacz ). Kampania z udziałem Ewy ma ruszyć jeszcze w tym roku. Jak widać romans ze światem mediów bardzo opłacił się trenerce. Nie tylko zyskała na popularności, a tym samym zaczęła pomagać większej liczbie kobiet, ale i z pewnością nie ma co narzekać na zarobki. Zobacz: Ile Ewa Chodakowska zarobiła na swojej karierze? Tak wyglądał ślub cywilny Ewy Chodakowskiej:

Chodakowska nie chce przyjść do Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Wojewódzki zapraszał Chodakowską do swojego show. Co odpowiedziała?
Kuba chciał ją mieć w programie

Ewa Chodakowska zrobiła w ciągu ostatnich miesięcy ogromną medialną karierę. Trenerka, która do tej pory była znana jedynie przez osoby czytające pisma poświęcone zdrowemu stylowi życia, praktycznie z dnia na dzień stała się nową gwiazdą show-biznesu. Ogromne zainteresowanie mediów zaowocowało kilkoma nowymi kontraktami i okładkami, ale też głosami krytycznymi. Przypomnijmy: Gubią ją emocje. Jej fanklub działa jak sekta W ostatnim odcinku Kuba Wojewódzki w kontekście rozmowy z Anną Lewandowską wyznał, że w tym sezonie próbował zaprosić Ewę do studia. Jednak Trenerka Wszystkich Polek za każdym razem odmawiała udziału w jego programie. Zobacz: "Nie muszę być Chodakowską" - Rzucam tezę. Nie analizowałem jej. Jesteś odważniejsza od Ewy, bo ja ciągle ją namawiam, aby do mnie przyszła, a ona ciągle mówi: "Kuba ja jeszcze nic nie zrobiłam. Jak będę popularna to przyjdę" - powiedział showman. Poruszenie tematu Chodakowskiej podczas rozmowy z Lewandowską nie było przypadkowe. Ż ona piłkarza od jakiegoś czasu prowadzi bloga, na którym również zachęca do ćwiczeń i pokazuje przykładowe metody, dzięki którym można pokusić się o zgrabną i umięśnioną sylwetkę. Daleko jednak jej do popularności Ewy, która wyrosła na zdecydowaną liderkę fitnessu. Ponadto Chodakowska w ostatnich tygodniach stara się ograniczać medialną działalność, więc brak chęci pojawienia się u Kuby wydaje się w jej przypadku logiczny. Myślicie, że w końcu jednak się zgodzi? Zobacz: "Z mediów korzystam w określonym celu" Posągowa Chodakowska w pięknej sesji La Manii:

ONS
Newsy
Lewandowski pomaga żonie przy blogu. Czym się zajmuje?
Anna Lewandowska może liczyć na męża

Po głośnym ślubie Roberta Lewandowskiego , który odbył się podczas tegorocznego lata media zaczęły interesować się życiem prywatnym jego żony Anny Stachurskiej . Okazuje się, że wybranka serca piłkarza, tak samo jak on uwielbia sport, a nawet od pół roku prowadzi blog. Na swojej stronie tak samo jak Ewa Chodakowska zachęca ludzi do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia . Zobacz: Żona Lewandowskiego konkurencją dla Ewy Chodakowskiej Ostatnio Agnieszce Jastrzębskiej udało się spotkać z Anną i chwile porozmawiać na temat jej wielkiej pasji i o tym dlaczego założyła bloga Healthyplanbyann.pl . - Namówili mnie znajomi. Mówili: "Ania powiedz mi to, jak powinniśmy jeść to". Muszę to jakość spisać i powiedziałam założę bloga. To moja pasja. Ja naprawdę piszę tego bloga, bo tym żyję. Żyję sportem. Trenuję cały czas zawodowo karate, jestem w kadrze Polski. Bardzo dużo pytań mam o żywienie, o trening. - wyznała Anna w rozmowie dla "Dzień Dobry TVN". Anna wyznała również, że dostaje wiele wiadomości od swoich fanek, które dziękują jej za rady oraz podobnie jak robią to wielbicielki Chodakowskiej wysyłają jej zdjęcia po swoich metamorfozach. Sportsmenka opowiedziała również o tym, jak w działaniach wspiera ją Robert. - Wspiera i często na Facebooku lajkuje moje posty. Ostatnio nagrywałyśmy takie wstępne filmiki na bloga i Robert spędził z nami pół dnia. Było trochę zabawy i śmiechu przy tym. Zawsze mnie wspiera i moje pomysły. Wie o tym, że nie wysiedzę w domu nie robiąc nic . Myślicie, że już niedługo Anna Lewandowska będzie tak samo popularna jak Ewa Chodakowska?   Goście w drodze na wesele Roberta Lewandowskiego:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner