Anna Stachurska jak Ewa Chodakowska
ONS

Chodakowska skomentowała bloga żony Lewandowskiego

Anna Stachurska jak Ewa Chodakowska
ONS

Ewa Chodakowska to obecnie najpopularniejsza trenerka w Polsce, często określana mianem "trenerka wszystkich Polek". Nic więc dziwnego, że sukces Ewy inspiruje również innych. Przypomnijmy: Żona Lewandowskiego konkurencją dla Ewy Chodakowskiej

Nowy pomysł na karierę Anny Stachurskiej wywołał wiele emocji, szczególnie wśród oddanych fanek Ewy Chodakowskiej, które traktują ją niemal jak nietykalną boginię. Wiadomość opublikowana przez AfterParty.pl kilka dni temu w błyskawicznym tempie trafiła do samej Chodakowskiej, która postanowiła nawet ją skomentować. Gwiazda fitnessu nie widzi nic złego w blogu Stachurskiej, wręcz przeciwnie - jest zadowolona, że grono osób motywujących Polaków do ćwiczeń stale się powiększa.


Niech nas motywujących będzie coraz więcej!!! Ja Ani życzę z całego serca jak najlepiej! - napisała na swoim Facebooku Ewa.


Chodakowska ze swoją pozycją w świecie fitnessu i show-biznesu może sobie pozwolić na taki dystans i ciepłe słowa do ewentualnej konkurentki. Myślicie, że żona Lewandowskiego też zrobi karierę na taką skalę?Zobacz też zdjęcia apartamentu Ewy Chodakowskiej:

Więcej na temat Ewa Chodakowska Anna Stachurska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53