Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Egurrola i Tyrka: Czas na ślub!

Wyjątkowy wywiad w najnowszej VIVIE!
Agustin Egurrola i Nina Tyrka pozwolili, aby VIVA towarzyszyła im w czasie wspólnych, prawdziwych wakacji. W szczerej rozmowie opowiadają, kiedy będzie ślub i czy planują powiększenie rodziny.

- A ja bym chciał, żebyśmy wzięli ślub – stwierdził Agustin. – Żeby to była wyjątkowa uroczystość. I żeby nasza córeczka była trochę starsza, aby mogła świadomie wziąć w niej udział. Takie mam marzenia.

Co na to Nina? Sprawdź w najnowszej VIVIE!
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nina Tyrka, Agustin Egurrola
Iza Grzybowska/Makata
Newsy
Agustin Egurrola i Nina Tyrka - Skąpani w słońcu
Tylko w najnowszym magazynie Viva! opowiadają o swoich planach na przyszłość!

– Rodzice ciemnowłosi, a córeczka blond. Ciekawe... Nina Tyrka: Ludzie często zwracają na to uwagę i pytają: jak to możliwe? A tajemnica jest prosta. Ja też jestem blondynką. Tylko od drugiej klasy liceum farbuję włosy. Doradził mi to trener tańca. Na parkiecie czarne prezentują się lepiej. Poszłam więc za radą mojego guru. Agustin Egurrola: I dobrze. Okazało się, że to podkreśla twoją osobowość. Ten kolor daje siłę i zjawiskowość. Nasza Carmen te cechy charakteru przejęła po tobie. Jest silna i uparta. Ma swoje zdanie. Chociaż ma dopiero dwa i pół roku, bywa niezwykle konsekwentna. Czasem tak nie uznaje kompromisu, że jestem zadziwiony. Nina Tyrka: Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Ma to przecież po tobie. – Córka coraz większa. Ile już jesteście ze sobą? Agustin Egurrola: Sześć lat. Z jednej strony to długo, ale ten czas tak biegnie, tak dużo się dzieje, że mam wrażenie, że od naszego poznania upłynął miesiąc. Żyjemy w biegu. Każdego roku, gdy Nina uprzytamnia mi, która rocznica właśnie mija, jestem zdumiony. Nina Tyrka: Rocznicę mamy w walentynki. Agustin Egurrola: I całe szczęście. Łatwo zapamiętać. Dzień wcześniej są urodziny Niny, mam ułatwione zadanie. Za każdym razem zdaję ten egzamin. – Dotarliście się przez te lata? Nina Tyrka: Wiemy dużo o sobie. Znamy słabości, bolączki. I swoje atuty. Staramy się tak tym kierować, żeby dobrze nam się żyło. Uczymy się współgrać ze sobą. Jak w tańcu. Agustin Egurrola: Cały czas poznaję Ninę. Im dłużej z nią żyję, tym częściej mnie zaskakuje. Staje się dla mnie coraz większym autorytetem. Kiedyś przychodziłem do niej i opowiadałem o swoich problemach. Ona słuchała i mówiła, żebym postąpił, jak uważam. A teraz wkracza do akcji i mówi jasno, gdzie popełniłem błąd. To nieraz jest dla mnie bolesne, ale...

Nina Tyrka rozstała się z Agustinem Egurollem
ONS
Newsy
Nina Tyrka odeszła od Agustina Egurolli!? Co z córką Carmen?

Tego się nikt nie spodziewał! Jak podaje tygodnik „Świat i ludzie"  Agustin Egurolla i Nina Tyrka rozstali się! Okazuje się, że tancerka miała dość tego, że gwiazdor "Mam talent" ciągle pracuje i nie ma czasu dla rodziny! Według "Świat i ludzie" Nina wyprowadziła się z mieszkania Agustina wraz z ich 7-letnią córką Carmen Marią.   Zobacz: Egurrola zabrał córkę do DDTVN. Ale wyrosła! Agustin Egurolla i Nina Tyrka rozstali się!? Agustin wiele lat obiecywał Ninie, że zmieni swoje podejście do życia, że będzie pracował mniej. Niestety, do tej pory najważniejsza jest dla niego kariera. Według informacji tabloidu, Tyrka dawała mu kilka szans, jednak on ich nie wykorzystał. Co więcej, nie ma ochoty walczyć o ten związek:   Nie mają ślubu, nie musi więc być rozwodu. Marek obiecał hojnie łożyć na utrzymanie dziecka. Nie sprawia wrażenia, że chce walczyć o ten związek. Nina też się pogodziła z myślą, że to koniec - mówi znajoma tancerki   Oboje mają na głowie mnóstwo obowiązków. Niedługo rusza kolejna edycja "Mam talent", zaś Nina pojawi się w czwartym sezonie "Tańca z Gwiazdami". Czy jest szansa, że uratują swój związek? Nina Tyrka będzie dziś na pewno na imprezie ramówkowej telewizji Polsat. Coś czujemy, że niejedna osoba zapyta ją o kryzys w związku...   A było tak blisko ślubu...   Zobacz: Egurrola i Tyrka: Czas na ślub!   Nina Tyrka i Agustin Egurolla na okładce Vivy!    

ONS
Newsy
Egurolla i Tyrka: Będzie ślub na KUBIE!
W końcu zdecydowali się na ten ważny krok

Agustin Egurrola i Nina Tyrka od kilku lat są parą, dochowali się ślicznej córeczki Carmen. Już trzy razy planowali ślub, i trzykrotnie przekładali termin tej uroczystości. Egurolla wymawiał się natłokiem zajęć. Ruszyła bowiem kolejna edycja programu You Can Dance, w której tancerz jest jurorem, poza tym Agustin zajęty był rozwijaniem swojej szkoły tańca. Parze jednak udało się pokonać te trudności i ślub odbędzie się już wkrótce połączony z podróżą poślubną. - Ślub będzie na Kubie – zdradził Egurolla w „Rewii”. Podobno przygotowania już trwają, a pomocą służy ojciec tancerza, który tam mieszka. Piękne miejsce na taką uroczystość, prawda?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner