Newsy

Modelki są "głupie i kruche"? Jak z tym stereotypem walczy Edyta Zając w "Agencie"?

Ona ma w "Agencie" najtrudniej! Jak Edyta Zając przełamuje stereotyp modelki w programie?

Mówiło się, że Edyta Zając-Rzeźniczak może zostać "drugą Renatą Kaczoruk" (przypomnijmy, Renata  jest również modelką tak jak Edyta, i wystąpiła w "Azja Express", trzeba przyznać, że Renia w programie była bardzo przebiegła!). Jak tymczasem w "Agencie" radzi sobie Edyta? Okazuje się, że bardzo jej zależy na tym, żeby przełamać stereotyp modelki w Polsce - uważa się, że "modelki są kruche, słabe, a często też głupie".

 

Zobacz także: Jej urodą zachwyca się sam Cristiano Ronaldo. Kim jest Edyta Rzeźniczak, nowa twarz show-biznesu?

 

Jak z tym stereotypem Edyta Rzeźniczak-Zając walczy w programie? Odpowiedź w naszym materiale wideo!

 

Zobacz też: Gwiazda "Agenta" jeździ autem za 300 tys. zł! Zobacz, jaki samochód ma Edyta Zając ZDJĘCIA​

 

Edyta Zając-Rzeźniczak w "Agent. Gwiazdy".

Edyta Zając z torbą Celine za 6 tys.

 

Modelka walczy ze stereotypami.

Edyta Zając z torbą Celine za 6 tys.

Olga Frycz o Agencie
TV-Show
Kim jest Agent? Olga Frycz zdradza: "Kimś cwanym i sprytnym"! Padło też konkretne nazwisko!
Kim jest Agent? Olga Frycz zdradza: "Kimś cwanym i sprytnym"! Padło też konkretne nazwisko!

Olga Frycz zdradza, kim jest agent! Aktorka znana m.in. z roli w "M jak miłość" w "Gali" opowiedziała również, dlaczego zgodziła się na udział w popularnym show "Agent Gwiazdy". Okazuje się, że najważniejszym powodem były... pieniądze! Agent Gwiazdy 2 - Olga Frycz o tym, kto jest Agentem! Olga Frycz w rozmowie z "Galą" mówi, że agent jest na pewno kimś cwanym i sprytnym. Wszyscy nawzajem mocno się obserwowali, co było na początku zabawne, a później męczące. Aktorka zdradziła również, dlaczego wzięła udział w show: Gala: Kim jest Agent? Frycz: Na pewno kimś cwanym i sprytnym. Każdy patrzył tam na każdego podejrzliwie. Najpierw to było zabawne, a potem już męczące. Wzajemne obserwacje wiązały się też z tym, kto jakie nastawienie miał, idąc do "Agenta". Część osób chciała przypomnieć o sobie szerzej publiczności, inni o tę popularność dopiero walczą, reszta miała zamiar dobrze się bawić, a przy tym zarobić trochę pieniędzy. Ja należałam do tej trzeciej grupy. Przy okazji, uważam, że uczestniczki naszej edycji miały więcej siły i odwagi niż mężczyźni. Fenomenem jest dla mnie Aśka Jędrzejczyk. To jest prawdziwa perełka tej edycji "Agenta". Kiedy byliśmy w Salcie, jednym z największych miast w Argentynie, tamtejszy kierowca przywiózł całą rodzinę, bo każdy z nich marzył o zdjęciu z Asią. Ona jest tam boginią i gwiazdą znacznie bardziej znaną niż u nas w Polsce.  Czy Wy macie już swój typ, kto jest Agentem?   Zobacz na viva.pl:  Tomasz Niecik o pieniądzach i konfliktach w "Agencie". Wokalista zszokował widzów w programie Kuby Wojewódzkiego!   Olga Frycz na planie Agenta.    Olga z Joanną Jędrzejczyk. 

Tomasz Niecik w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram/ONS
Newsy
Gwiazda programu "Agent Gwiazdy" w programie Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz pokazał ZDJĘCIE z planu show!
Gwiazda programu "Agent Gwiazdy" w programie Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz pokazał ZDJĘCIE z planu show!

Tomasz Niecik wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego ! Dziennikarz pochwalił się swoim fanom na Instagramie, kogo zaprosił do najnowszego odcinka swojego show. Okazuje się, że razem z uczestnikiem drugiej edycji "Agenta" już w najbliższy wtorek, w programie Kuby Wojewódzkiego zobaczymy również Macieja Orłosia . W sieci pojawiło się zdjęcie z planu show.   Tomasz Niecik i Maciej Orłoś w programie Wojewódzkiego Tomasz Niecik zdecydowanie jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu "Agent - Gwiazdy". Jego wypowiedzi i zachowanie nie przypadły do gustu większości pozostałych gwiazd biorących udział w drugiej edycji hitu TVN. Na planie często dochodziło przez to do konfliktów - zwłaszcza z Alanem Anderszem. Czy Tomasz Niecik opowie o kulisach programu "Agent"? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek. #orłoś#niecik#wojna#światów#wtorek#kubawojewodzki - napisał pod zdjęciem Kuba Wojewódzki. W programie pojawi się również Maciej Orłoś. Co ciekawe, dziennikarz weźmie również udział w roaście Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, który widzowie zobaczą już 16 marca na antenie TVN.  Będziecie oglądać program Kuby Wojewódzkiego z udziałem Tomasza Niecika i Macieja Orłosia? Doborem gości z pewnością jest zachwycona Renata Kaczoruk , która skomentowała wspólne zdjęcie Kuby z dziennikarzem i muzykiem disco-polo w ten sposób:  😍😍  Zobaczcie ZDJĘCIE z planu programu Kuby Wojewódzkiego!   Zobacz także:  O seksie w przedszkolu, związku z Dodą i białaczce. Nergal u Kuby Wojewódzkiego zaskoczył wszystkich szczerością   Tomasz Niecik i Maciej Orłoś w programie Kuby Wojewódzkiego.   Dziennikarz pochwalił się fanom zdjęciem z planu show.  

Agent-Gwiazdy - Kinga Rusin, Alan Andersz, Tomasz Niecik, Jula na planie show
TVN
TV-Show
Agent. Gwiazdy: Odpadł jeden z ulubieńców! To duże zaskoczenie! RELACJA
To był ostatni odcinek dla...

Z programu odpadł Tomasz Niecik! Gwiazdor muzyki disco polo był jednym z ulubieńców fanów "Agenta-Gwiazdy". Niestety musiał pożegnać się z innymi uczestnikami i zakończyć swoją przygodę.  W programie pozostało dziewięć gwiazd -  Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Odeta Moro, Olga Frycz i Michał Kędzierski. Wśród nich jest tytułowy agent.   Tydzień temu z show pożegnał się Mateusz Maga. Rywalizacja pomiędzy uczestnikami robi się coraz bardziej zawzięta. Nie brakuje gorących emocji, sprzeczek oraz... podejrzeń, kto jest agentem. Co wydarzyło się w piątym odcinku programu? Zobacz zapis relacji z  "Agenta-Gwiazdy"!   Zobacz też:   Znamy wyniki oglądalności 2. edycji "Agenta"! Hit czy klapa? Tego chyba nikt się nie spodziewał!   "Agent-Gwiazdy": Zapis relacji na żywo z 5. odcinka   22:25 Tomasz Niecik odpada z programu. To spore zaskoczenie! Gwiazdor nie ukrywa, że po części cieszy się z opadnięcia. Przyznaje, że bardzo tęsknił za swoją rodziną i nie mógł sobie z tym poradzić.     22:17 Przed uczestnikami test. Kto wytypuje najlepiej? Kto chybi i odpadnie z programu?   22:16 Edyta Zając rozdziela jokery. Jednego daje Joasi, drugiego Odecie.    22:14 Kret twierdzi, że wie, kto schował klocek i tym samym, wie już, kto jest agentem. Niestety zadania nie udaje się wykonać przez brak klocka. Grupie nie udaje się zarobić 5 000 zł. To było ostatnie zadanie w tym odcinku.      22:13 Uczestnicy zaczynają się mylić przy wykonywaniu zadania. Brakuje jednego elementu. Wszyscy zaczynają się podejrzewać nawzajem. Największe podejrzenia padają w stronę Jarosława Kreta.   22:11 Grupa zaczyna wykonywać zadanie. Podzielili się na pary. Każda ma za zadanie ułożyć jedną literę.  ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner