Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Edyta Herbuś na okładce "Flesza"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Edyta Herbuś na okładce "Flesza"

Co dalej z jej związkiem? Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer magazynu „Flesz”. Tym razem na okładce pojawiła się Edyta Herbuś. Tancerka znów jest szczęśliwa i zakochana. Rok po rozstaniu gwiazda i Mariusz Treliński oficjalnie mówią, że są razem.

Z "Flesza" dowiecie się również dlaczego Hubertowi Urbańskiemu nie udało się drugie małżeństwo. W magazynie zobaczycie również zdjęcia z góralskiego ślubu Anny Guzik. Jak wyglądała zabawa do białego rana w Zakopanem? Zobacz: Tak wyglądał ślub Anny Guzik

W magazynie nie zabrakło stron o modzie i urodzie. Ponadto w tym numerem "Flesza" znajdziecie zniżki do 30%  na letnie buty, które zrealizujecie w 380 sklepach w całej Polsce.

Nowy numer „Flesza” w sprzedaży od jutra za jedyne 1,99 złotych. Kupicie?

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński razem na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Socha w ciąży na okładce Flesza
Newsy
Małgorzata Socha w ciąży na okładce "Flesza"
Wiemy który to już miesiąc! Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer magazynu „Flesz”. Tym razem na okładce pojawiła się  Małgorzata Socha , która spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka od dawna marzyła, aby zostać mamą i wreszcie udało się. Gwiazda jest w czwartym miesiącu ciąży!  A gratulacje złożył jej już nawet sam Kuba Wojewódzki. Przypomnijmy: "Gratulujemy!" Ponadto, „Flesz” ujawni prawdziwy powód wizyty Anji Rubik w Warszawie ( zobacz ). To jednak nie nagrania do 3 edycji „Top Model” ściągnęły modelkę do stolicy. Dowiemy się także dlaczego Edyta Herbuś i Mariusz Treliński wciąż się spotykają. Czyżby para wróciła do siebie? Nie zabrakło też rubryk związanych z tematem mody. Miłośniczki zakupów znajdą przewodnik po przecenach w sieciówkach. Dowiecie się gdzie i co można kupić za niewielkie pieniądze. To ostatnia okazja aby być trendy tej wiosny za pół ceny! Już od jutra kolejny numer „Flesza” w sprzedaży za jedyne 1,50 złotych! Zachęcamy do przyjemnej lektury :)  

Małgorzata Socha na okładce "Flesza"
Newsy
Małgorzata Socha na okładce "Flesza"
Gwiazda ma problem z kupnem mieszkania. Co jeszcze w numerze?

Doczekaliśmy się! Małgorzata Socha po raz kolejny została gwiazdą okładki "Flesza" . A najnowszy 26. numer magazynu już w najbliższy poniedziałek znajdziecie w kioskach w całej Polsce! W najnowszym numerze "Flesza" znajdziecie sylwestrowe porady, dzięki którym uzyskacie idealną figurę w jeden dzień! A do tego Anja Rubik radzi jeść przed imprezą masło orzechowe ...? Dowiedz się dlaczego! Poza tym : - Edyta Herbuś i Mariusz Treliński, które z nich walczy o związek? - Doda Rabczewska wycofuje się z showbiznesu? Dowiedz się ile będzie trwać jej przerwa w życiu publicznym! - Styliści "Flesza" wybierają dla was wymarzone sukienki na Sylwestra 2013 . Musicie to sprawdzić! Życzymy udanej lektury!

Okładka Flesz z Małgorzata Socha
Newsy
Piękna Małgorzata Socha na okładce "Flesza"
Co w nowym numerze?

Doczekaliśmy się! Małgorzata Socha po raz kolejny została gwiazdą okładki "Flesza" . A najnowszy 26. numer magazynu już w najbliższy poniedziałek znajdziecie w kioskach w całej Polsce! W najnowszym numerze "Flesza" znajdziecie sylwestrowe porady, dzięki którym uzyskacie idealną figurę w jeden dzień!  Anja Rubik   na przykład radzi jeść przed imprezą masło orzechowe ...? Dowiedz się dlaczego! A do tego: - Edyta Herbuś i Mariusz Treliński, które z nich walczy o związek? - Doda Rabczewska wycofuje się z showbiznesu? Dowiedz się ile będzie trwać jej przerwa w życiu publicznym! - Styliści "Flesza" wybierają dla was wymarzone sukienki na Sylwestra 2013 . Musicie to sprawdzić! Życzymy udanej lektury!      

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner