Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Górniak i Schramma nie latają tym samym samolotem
ONS
Newsy

Górniak i Schramm latają na wspólne wakacje oddzielnymi samolotami!

Dlaczego?

Edyta Górniak została okładkową gwiazdą jubileuszowego numeru dwutygodnika "Gala". Wokalistka wystąpiła w pięknej sesji zdjęciowej, a także udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała m. in. o swojej karierze i zdradziła wiele smaczków z życia prywatnego. Dzisiaj publikowaliśmy już pierwszy fragment. Zobacz: "Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze"

Część rozmowy została poświęcona jej miłości do syna oraz obecnego partnera. Gwiazda zdradziła, że jej mężczyźni idealnie dogadują się ze sobą. Edyta powiedziała również, że wraz z Piotrem Schrammem dbają o Allana, chcąc zapewnić mu jak najlepszą przyszłość.

- I dlatego razem dbamy o Allana. Wspólnie, bo... Szczerze? Kiedy latamy z Piotrem po świecie, to staram się tak planować te podróże, abyśmy nie lecieli razem tym samym samolotem... Wiem, że gdy coś mi się stało, tylko Piotr będzie w stanie przygotować Allana na to, żeby był odpowiedzialnym, wyedukowanym, mądrym człowiekiem, idącym przez życie zgodnie z tym, jak oboje tego pragniemy. I tylko Piotr powie mu prawdę  o tym, jaką miał mamę. Od nikogo innego się tego nie dowie - wyznała szczerze Edyta w "Gali".


Edyta Górniak kocha swojego syna nad wszystko. Chce zapewnić Allanowi szczęśliwe dzieciństwo i wychować go na mądrego człowieka. Mimo kilku wpadek wokalistka naprawdę stara się być wzorcową mamą. Słowa, które powiedziała w "Gali" to potwierdzają.

Inne mocne wyznania Edyty Górniak w "Gali":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowa fryzura syna Edyty Górniak
Instagram
Newsy
Górniak odsuwa syna od bliskich. Głos w sprawie zabrali matka Dariusza K. i... Schramm!
Edyta podjęła pewne kroki

Edyta Górniak zawsze podkreśla to, że syn Allana jest dla niej najważniejszy. Od wypadku jego ojca, Dariusza K., który śmiertelnie potrącił kobietę i przebywa obecnie w areszcie, chłopak nie ma z nim kontaktu. Diwa stara się zapewnić mu wszystko, czego zapragnie. Przypomnijmy: Górniak zafundowała swojemu synowi nową fryzurę. Jest zupełnie w jej stylu Okazuje się, że Edyta nie chce już dzielić opieki nad synem z Dariuszem i jego rodziną. Jak dowiedziało się "Show", gwiazda wystąpiła do sądu o nową regulacją praw rodzicielskich, co oznacza chęć ograniczenia praw ojcowskich oskarżonemu. Wokalistka chce mieć nad Allanem pełną kontrolę, o czym przekonali się już bliscy byłego męża piosenkarki. Pod nieobecność Górniak w kraju, Allanem opiekuje się niania, Ula. Opiekunka ma zakaz odbierana telefonów od rodziny Dariusza: Zupełnie nie mam kontaktu z wnukiem. Nie mieliśmy nawet możliwości złożenia mu świątecznych życzeń. To nie w porządku, że pani Edyta zostawia chłopca u obcych ludz i - mówi pani Wiesława, matka Dariusza Oburzona jest również prababcia Allana: Moja 80-letnia mama bardzo chciałaby z nim porozmawiać. Telefon Allana albo jest wyłączony, albo nikt nie odbiera - przekonuje babcia Allana Co więcej, kontaktu z chłopcem nie ma również były partner  gwiazdy, Piotr Schramm, który zawsze spędzał z nim sporo czasu: Proszę o wszelkie kwestie związane z opieką rodzicielską pytać mamę Allana - mówi w Show Czy Edycie uda się odizolować syna od najbliższych? Nie będzie to takie proste: Sąd może wydać postanowienie o ograniczeniu władzy rodzicielskiej, jeżeli w grę wchodzi zagrożenie dobra dziecka albo nienależyte wykonywanie praw rodzicielskich. Ograniczenie władzy rodzicielskiej nie pozbawia rodzica wpływu na istotne sprawy dziecka - mówi Jadwiga Wyrwas, radca...

Edyta Górniak ma romans z Michałem Nocnym
Newsy
Edyta Górniak o swojej matce: „Wszystko jej wybaczam"
Widziały się raz przez 9 lat

Edyta Górniak była gościem programu Magdy Mołek “W roli głównej”. Gwiazda opowiedziała o związku z Dariuszem Krupą oraz rozstaniu z Piotrem Schrammem . Dziennikarka poruszyła też temat pojednania Edyty Górniak z mamą Grażyną. Wokalistka stwierdziła, że przez to, że miała trudne dzieciństwo i ciężkie relacje z mamą odnalazła w sobie siłę i usamodzielniła się. “Zadzwoniłam do mamy w tym roku. Po 9 latach. Widziałam ją raz przez te 9 lat. To były urodziny Allana. To nie ja ją zaprosiłam, a tata Allana. Rozmawiałam z nią teraz w Wielkanoc. Zadzwoniłam do niej powiedzieć, że jej wszystko wybaczam (...) Od mamy uczyłam się bardzo dużo, bo gdybym miała relację rodzinną wzorcową to mogłabym się nie umocnić. Musiałam bardzo szybko i dosadnie uświadomić sobie, że mam tylko siebie, że muszę mieć siłę. Dzięki temu odnalazłam siłę w sobie”, zdradziła Edyta Górniak. Magda Mołek pytała Edytę nie tylko o relacje prywatne, ale też jej sprawy zawodowe. Gwiazda zdradziła, o czym marzy! “Kocham muzykę i filmy. Chciałabym połączyć te dwie rzeczy. Chciałabym nagrać piosenkę do filmu, który dostanie Oscara. To jest moje największe marzenie”, powiedziała Edyta Górniak w programie “W roli głównej”. Oglądaliście program Magdy Mołek z udziałem Edyty Górniak? ZOBACZ: Syn Edyty Górniak wspierał jej na koncercie! ZDJĘCIA  

Miłość Górniak i Schramma kwitnie
ONS
Newsy
Koniec plotek: miłość Górniak i Schramma kwitnie. Szykują się do wielkiego święta
Co planują zakochani?

Ostatnio o Edycie Górniak było nieco ciszej niż zwykle. Wokalistka zaszyła się w studiu nagraniowym i zrobiła sobie urlop od publicznych wystąpień. Sposób na to znalazły jednak tabloidy, który niemal cały poprzedni tydzień spożytkowały na fabrykowanie informacji o rzekomym rozstaniu Edyty i jej partnera, Piotra Schramma . Przypomnijmy: "Żyjemy w innej przestrzeni" Jaka jest prawda? Wokalistka sama niedawno napisała, że rzeczywistość jest... nudna. Ale wielu o takiej nudzie marzy. Nowy "Flesz" donosi, że plotki rozsiewane przez jeden z brukowców są kompletnie nieprawdziwe, a miłość Edyty i Piotra kwitnie. Co więcej, para planuje obecnie wielką rodzinną uroczystość - 10. urodziny syna Górniak, Allana. Wokalistce zależy, aby było to wyjątkowe wydarzenie, a w jego organizacji z pewnością pomoże jej ukochany, który traktuje chłopca jak syna. Edyta i Piotr planują dla niego prezent, o którym marzył od dawna. Chcą też zorganizować przyjęcie urodzinowe, by chłopiec mógł świętować z kolegami. Na imprezie na pewno nie zabraknie ukochanego artystki - czytamy we "Fleszu". Miejmy nadzieję, że media tego spokoju w związku Górniak już nie zakłócą. Czekamy na ślub! Zobacz: Górniak zachwycona Wolińskim . Pochwaliła się drogim prezentem   Edyta Górniak i Piotr Schramm po gali "Viva! Najpiękniejsi 2014":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner