Agnieszka Woźniak-Starak naraziła się wydawcom w Dzień Dobry TVN
TRICOLORS/East News
Newsy

"Dzień Dobry TVN": Agnieszka Woźniak-Starak nie wytrzymała na wizji! Naraziła się wydawcom

Agnieszka Woźniak-Starak ostro o zabiciu psa Adama Konkola przez myśliwych. "Będę się tego trzymała mimo protestów wydawcy"

Adam Konkol z zespołu Łzy opublikował w mediach społecznościowych wstrząsającą wiadomość. Ktoś zastrzelił jego psa z broni myśliwskiej. 

- Wszyscy w domu płaczą, dzieci płaczą. Ludzie jak was można nie nienawidzić?

Wiadomość o zabiciu psa muzyka została podana w "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Woźniak-Starak wydała mocną opinię na temat myśliwych, chociaż produkcja próbowała ją powstrzymać:

- Jest to moje zdanie i będę się tego trzymała mimo protestów wydawcy - wyznała przed kamerą, trzymając się za słuchawkę. 

Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym wydaniu śniadaniówki. 

Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Zastrzelono psa Adama Konkola. Wyznaczono nagrodę za wskazanie sprawcy 

Adam Konkol przeżywa właśnie trudne chwile. Muzyk za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się wstrząsającą informacją o śmierci swojego psa. Według relacji muzyka, pomeranian został zastrzelony bez powodu z broni myśliwskiej. 

- Dziś między godziną 10 a 13 w Bełku na końcu ulicy Wysokiej, ktoś zastrzelił nam pieska 😢 Tak, zastrzelił. To był malutki "Misio", pomeranian, który nikomu nie zrobił nigdy krzywdy.

Śmierć pupila załamała całą rodzinę Adama Konkola, a w szczególności jego dzieci: 

- Wszyscy w domu płaczą, dzieci płaczą. Ludzie jak was można nie nienawidzić?

Muzyk będzie dochodził sprawiedliwości, a za pomoc w ujęciu winnego śmierci jego psa wyznaczył nagrodę pieniężną: 

- Osoba, która wskaże i udowodni, kto zastrzelił naszego pieska, otrzyma od nas 10 000 zł. Wiemy już, że z broni myśliwskiej Remington.

Do wpisu dołączył zdjęcie psa Misia z wyraźnie widoczną raną postrzałową. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak ma nowy sposób na życie: "Potrafię żyć tu i teraz, bo musiałam się tego nauczyć, żeby przetrwać"

Adam Konkol przyznał, że zgłosił sprawę na policję. Podziękował za wsparcie, jakie otrzymał od internautów i wyznał, że jego dzieciom trudno poradzić sobie ze stratą przyjaciela:

- Nasz piesek wyleciał z domu o godz. 12:10 a o godz. 13:00 sąsiad już dzwonił, że leży w śniegu i czy ma go nam przywieźć. Piesek umierał 6 godzin, miał silny organizm. Strzał przestrzelił jego brzuch na wylot, tak żeby nie uszkodzić futra, typowy strzał w lisa. Nic nie usprawiedliwia tego, nic. Nasze dzieci nadal są załamane i nie potrafią tego zrozumieć.

Muzyk apeluje do sprawcy o przyznania się do winy, nawet jeśli postrzelił jego psa przez przypadek: 

- Jeśli masz jeszcze jakiś honor, jeśli masz jaja, to przyznaj się, nawet jeśli zabiłeś go "niechcący", po prostu się przyznaj. Pokaż, że coś zostało z Ciebie z człowieka.

Adam Konkol szuka myśliwego, który zastrzelił jego psa
Facebook Adam Konkol

"Dzień Dobry TVN": Agnieszka Woźniak-Starak ostro o myśliwych

Wiadomość o zabiciu psa Adama Konkola przez myśliwych została podana na antenie "Dzień Dobry TVN". Sprawa poruszyła Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak, która słynie z miłości do zwierząt i uratowała już nie jednego czworonoga. Kilka dni temu sama musiała zmierzyć się ze stratą ukochanego jamnika. Teraz postanowiła zabrać głos w sprawie zabicia psa Adama Konkola: 

- Są jakieś podejrzenia, jakieś tropy? Czy to mógł być myśliwy, który pomylił tego psa z lisem? - zapytała Ewa Drzyzga.
- Wiesz co, myślę, że myśliwi nie zawsze się mylą, zawsze jest to dobra podkładka i dobre usprawiedliwienie tego, że ktoś sobie po prostu strzeli do psa - powiedziała Agnieszka.
- Ale dlaczego miałby to zrobić? - zastanawiała się Ewa Drzyzga.

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się swoim kontrowersyjnym zdaniem na temat działalności myśliwych i dała do zrozumienia widzom, że zrobiła to nawet wbrew temu, na co pozwalają jej wydawcy serwisu: 

- Bo myśliwi są z zasady okrutnymi ludźmi, musisz być okrutnym człowiekiem skoro masz przyjemność ze strzelania do zwierząt. Jest to moje zdanie i będę się tego trzymała mimo protestów wydawcy - dodała Agnieszka.

Zobacz także: Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak o psie Adama Konkola
screen TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN
Instagram
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Alę się cieszę, naprawdę! 
Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Alę się cieszę, naprawdę! 

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga to nowy kobiecy duet, który właśnie dołączył do ekipy " Dzień Dobry TVN ". Tę wiadomość ogłosił dziś Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, podczas ostatniego wakacyjnego wydania programu. Nowe prowadzące zobaczymy na antenie już 14 września. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie skomentowała swój nowy rozdział zawodowy. Co powiedziała? Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak o pracy w "Dzień Dobry TVN"  Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji! Wraz z Ewą Drzyzgą poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Już dawno nie było kobiecego duetu prowadzących w tym formacie. Edward Miszczak z zadowoleniem ogłosił nowe nazwiska na antenie TVN:  Przez ostatnie tygodnie to było polowanie na informacje. Szukaliśmy i testowaliśmy.  I oto mamy: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Ich doświadczenie dziennikarskie jest troszkę różne, ale kobiecy duet to nie nowość.  Były już Jola Pieńkowska i Magda Mołek, ale tylko sezon lub dwa, dlatego namawiam was do zgodnej współpracy - powiedział dziś w "Dzień Dobry Wakacje".  Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się swoimi emocjami na Instagramie. Oto jak się czuje, dołączając do ekipy "Dzień Dobry TVN":  Panie i Panowie ! Oto my :-) Nowy i co najlepsze - kobiecy duet w @dziendobrytvn 🙏 Ale się cieszę, naprawdę! Mam nadzieję, że będziecie z nami od 14 września, bo przyda nam się Wasza dobra energia! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia niedługo. W imieniu redakcji, Aga ;-) Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wydanie!  Zobacz także:  Wojciechowska i Kossakowski w duecie! A Edward Miszczak mówi o "polowaniu na nową...

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadzą "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" 
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" 

To już oficjalne! W ostatnim wydaniu programu "Dzień Dobry Wakacje" Edward Miszczak przedstawił nową parę prowadzących. Już 31 sierpnia rusza regularne i codzienne wydanie "Dzień Dobry TVN" a na kanapach zasiądą... Agnieszka Woźniak Starak i Ewa Drzyzga !  Zobacz także:  Wojciechowska i Kossakowski w duecie! A Edward Miszczak mówi o "polowaniu na nową parę" do "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga dołączają do "Dzień Dobry TVN"  W ostatnim czasie "Dzień Dobry TVN" czekały spore zmiany. Z programem pożegnali się Piotr Kraśko, który przeszedł do "Faktów" oraz "Faktów po Faktach" oraz swoją 15-letnią przygodę z programem zakończyła Kinga Rusin. W mediach mocno spekulowało się na temat tego, kto miałby zastąpić ten duet. Po prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020 spekulowano, że mogą to być Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, którzy poprowadzili wydarzenie. Domysły podsyciła wypowiedź samego Edwarda Miszczaka, który powiedział wówczas:  Jest teraz polowanie na nową parę. Muszę państwu powiedzieć, że testy trwają, dzisiaj też. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk, które dołączą do prowadzących Dzień Dobry TVN - mówił Teraz już wszystko jasne! Podczas dzisiejszego wydania "Dzień Dobry Wakacje" przedstawiono nowych gospodarzy. Będą nimi: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga!  Przez ostatnie tygodnie to było polowanie na informacje. Szukaliśmy i testowaliśmy. I oto mamy: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Ich doświadczenie dziennikarskie jest troszkę różne, ale kobiecy duet to nie nowość. Były już Jola Pieńkowska i Magda Mołek, ale tylko...

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN - reakcje internautów
Instagram
Newsy
Internauci są zachwyceni wyborem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi do "Dzień Dobry TVN"! Co piszą? 
Internauci są zachwyceni wyborem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi do "Dzień Dobry TVN"! Co piszą? 

Już dawno żaden transfer nie budził tylu emocji! Internauci są zachwyceni tym, że Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga dołączyły do ekipy " Dzień Dobry TVN ". Decyzję o nowej obsadzie ogłosił Edward Miszczak w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry Wakacje". W sieci posypała się lawina komentarzy! Oto reakcja internautów na nowy kobiecy duet w programie śniadaniowym TVN.  Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" Reakcja internautów na dołączenie Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi do "Dzień Dobry TVN" Widzowie "Dzień Dobry TVN" z entuzjazmem przyjęli nowy duet prowadzących. Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga mogą liczyć na ogromne wsparcie internautów oraz kolegów z branży. Po raz pierwszy w roli gospodyń w programie zadebiutują już 14 września. O angażu Agnieszki Woźniak-Starak mówiło się już od jakiegoś czasu, więc potwierdzenie tych doniesień nie było dla widzów tak dużym zaskoczeniem jak dołączenie do obsady również Ewy Drzyzgi. Jednak ten kobiecy i zaskakujący duet bardzo przypadł do gustu widzom. W sieci pod zdjęciami obu pań pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:  - Cieszę się bardzo 😊 Kobietki górą 🧡 Aguś tęskniłam za Tobą w TV 🥰 - Super! Trzymam kciuki za nowe prowadzące. Kobiety górą:) - Super! Niesamowity duet, obie panie uwielbiam, bardzo miłe zaskoczenie! A w kobietach siła 💪 - To będzie baaardzo dobry duet❤️ Nie mogę się doczekać pierwszego poranka. 👏 - 💗Super wybór. Pani Agnieszka wygląda fenomenalnie 👍 - Że Aga to brałam pod uwagę a Ewa miłe zaskoczenie 😍 Powiedzenia !!! już nie mogę się doczekać tych dwóch silnych osobowości 💪💪💪❤️❤️❤️ - Petarda , bomba , wszystkiego naj...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik