Jak mieszka Paulina Sykut? Zdjęcia Jak mieszka Paulina Sykut? Zdjęcia Jak mieszka Paulina Sykut? Zdjęcia
Jak mieszka Paulina Sykut? Zdjęcia
Marlena Bielinska

Jak mieszkają nasze gwiazdy? Choć rzadko która ma chęć wpuszczać kamery do swojego domu, to część swojego życia codziennego, a przez co i tego jak mieszkają, relacjonują na Instagramie. Tak też jest w przypadku Pauliny Sykut, która często wrzuca do sieci zdjęcia ze swojego apartamentu! Jak jest urządzony? 

Jak mieszka Paulina Sykut?

Paulina Sykut od czterech lat mieszka w ponad 200 metrowym apartamencie w centrum Warszawy. Jest urządzony bardzo klasycznie - dominują odcienie bieli i szarości, zwłaszcza w kuchni i salonie. Zobaczcie sami, jak mieszka gwiazda Polsatu z mężem Piotrem i ukochaną córką, Różą!

1/3
Jak mieszka Paulina Sykut? Zdjęcia
Instagram

Zacznijmy od pokoju Róży. Dominują oczywiście pastele. Dziewczynka śpi na białym łóżku, nad którym są zawieszone kolorowe lampki. W jej pokoju, jak i w kuchni położona jest ta sama, jasna drewniana podłoga.

 

2/3
Jak mieszka Paulina Sykut? Zdjęcia
Instagram

W salonie gwiazdy dominuje biel. Przestronne okna dają mnóstwo światła, zwłaszcza wiosną czy latem. Jest nowocześnie, ale z klasą! 

Zobacz także: Sonia Bohosiewicz i Paulina Sykut w identycznej sukni polskiej marki. Która gwiazda wyglądała w niej lepiej? Aktorka czy gwiazda Polsatu?

3/3
Jak mieszka Paulina Sykut? Zdjęcia
Instagram

W kuchni nie brakuje ogromnego stołu. Białe szafki i półki idealnie komponują się z czarnym blatem i ścianą. Prezenterka wraz z Różą i jej tatą uwielbiają spędzać tam czas! Podoba się Wam jej mieszkanie?

Zobacz także: Maserak śmieje się z wpadki Sykut. Ten żart nie spodobał się Paulinie!

Więcej na temat Paulina Sykut