Party Stories
Doda za przyjście na imprezę bierze nawet 20 tysięcy złotych
Newsy

Ile Doda bierze za przyjście na imprezę?

Tysiąc, dwa, pięć? O wiele, wiele więcej

W Polsce gwiazdy raczej nie mogą liczyć na zarabianie na swojej obecności na salonach. Idąc na jakieś wydarzenie, raczej zależy im na darmowej promocji w mediach, a jeśli nawet to się nie udaje, to zawsze mogą zaproponować jakiś skandal. Jest jednak wciąż bardzo mała grupa tych, którym za przyjście organizatorzy płacą. I to nie mało.

Doda w rozmowie z "Wprost" pochwaliła się, że za przyjście na wydarzenie publiczne zgarnia nierzadko równowartość koncertu. W sumie nie ma się czemu dziwić, jej obecność zawsze odbija się szerokim echem, a stylizacje są przez długi czas komentowane w mediach.

- To część mojej pracy. Od 10 do 20 tysięcy. Za darmo mogę iść jedynie na kółko religijne.

Teraz już wiemy, że kiedy kolejny raz zobaczymy zdjęcie Dody z jakiejś imprezy, możemy spodziewać się, że na jej konto trafiła ładna, okrągła sumka. Ale z drugiej strony, czas i praca jakie Doda poświęciła na taki status wyjaśnia sprawę.

Zobacz: "Jestem ofiarą religijnych oszołomów"

Doda Muzeum Eksponat

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA/ONS
Newsy
"Fabienne musiała pozaliczać wszystkie modlitwy"
Córka Wiśniewskiego i Mandaryny idzie do pierwszej komunii

Jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno Michał Wiśniewski i Mandaryna pokazywali swoją córkę na okładce "Vivy!", której zdjęciami żyła cała Polska, a teraz przyszła pora na pierwszą komunię świętą. Chociaż relacji z wydarzenia raczej nie zobaczymy w żadnym kolorowym magazynie to ze względu na majowy priorytet tematu "komuń" sprawą zainteresowali się dziennikarze "Dzień Dobry TVN", którzy do swojego studia zaprosili Martę razem z córką. W końcu szans na przyjście całej rodziny raczej nie było (a może zabrakło funduszy ze strony stacji?). Mandaryna opowiedziała o tym jak wyglądały przygotowania Fabienne do majowego sakramentu : - Fabienka musiała dość długo przygotowywać się do komunii. Musiała pozaliczać wszystkie modlitwy, chodziła na próby, bo komunię mamy już za sekundkę . Ciekawe czy na ceremonię i przyjęcie przyjedzie Michał Wiśniewski z przyszłą żoną, Dominiką Tajner?  

Kinga Duda, Andrzej Duda, Agata Duda
East News
Newsy
Kinga Duda podpadła rodzicom. Andrzej Duda był bardzo niezadowolony! Dlaczego?
Co się stało?

Kinga Duda podpadła swoim rodzicom. Prezydentówna ostatnio często pokazywała się w mediach. Sporo pisało się o jej przeprowadzce do Warszawy, spotkaniu z Maciejem Musiałem oraz wizycie w modnym warszawskim klubie. Kinga Duda wzbudza ogromne zainteresowanie. Wielu wróży jej karierę w show-biznesie - jest młoda, ładna i inteligentna. Jednak publikacje o Kindze najwyraźniej nie spodobały się prezydentowi Andrzejowi Dudzie oraz jego żonie Agacie. Dlaczego? Kinga Duda będzie mniej pojawiać się w mediach? Jak donosi "Fakt", pierwsza dama Agata Duda uważa, że Kinga jest bardzo wrażliwa i należy chronić ją przed mediami, które mogą przynieść jej tyle samo szkody, co pożytku. Żona prezydenta nie jest zachwycona artykułami o swojej córce i wolałaby, żeby Kinga raczej pozostała w cieniu. Tabloid pisze, że Agata Duda wręcz zasugerowała córce, by nie przyjeżdżała zbyt często do stolicy. Czy prezydentówna posłucha mamy i faktycznie zrezygnuje z pojawiania się w mediach? Czas pokaże. Nam wydaje się jednak, że Kingę ciągnie w stronę popkultury i wcześniej czy później stanie się jej częścią. Show-biznes jeszcze się o nią upomni. ;)   Zobacz też: Kinga Duda spotkała się z Maciejem Musiałem?! Odwiedził ją w Pałacu Prezydenckim!   Kinga Duda podpadła rodzicom. Czy córka Andrzeja Dudy planuje karierę w show-biznesie?

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie
ONS
Newsy
Kwaśniewska nie pokazuje się na salonach. Błyszczy za to na prywatnych imprezach
Pochwaliła się seksownym zdjęciem

W tym roku Aleksandra Kwaśniewska raczej unikała publicznych wystąpień. Było to prawdopodobnie spowodowane wielką aferą z jej byłą już menadżerką, Małgorzatą Herde . Gwiazda wyciszyła się medialnie, robiąc wyjątek tylko dla charytatywnej akcji wspierającej schroniska dla bezdomnych psów. Przypomnijmy: Dawno niewidziana Kwaśniewska na sportowo. Wróciła na szczególne wydarzenie Kwaśniewska zawsze należała do czołówki najlepiej ubranych gwiazd, więc jej obecność na imprezach zawsze była wydarzeniem. Przerwa od show-biznesu nie oznacza jednak, że córka byłego prezydenta nie ma okazji do zabawy i pokazania się w markowych kreacjach. Na Instagramie Oli pojawiło zdjęcie w seksownej sukience projektu Łukasza Jemioła , zrobione prawdopodobnie przed jakimś ważnym "wyjściem" przez samego projektanta. Kwaśniewska postawiła też na efektowną biżuterię i luźno rozpuszczone włosy. Pozostaje tylko żałować, że nie zobaczyliśmy jej w pełnej krasie na jednej z dużych gal.   A zrobiłbyś mi takie zdjęcie, żeby było widać sukienkę? @lukaszjemiol - czytamy pod zdjęciem. Tęsknicie za Olą na salonach? Zobacz: Kwaśniewska wymyśla plotki na swój temat. Sama przyznała się do jednej Aleksandra Kwaśniewska w schronisku dla zwierząt:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner