Doda w cekinowej sukience
Newsy

Doda skomentowała wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim! Chce teraz sama pozwać dziennikarkę! Za co?

To nie koniec wojny!

Doda skomentowała wyrok sądu w sprawie rzekomej bójki z Agnieszką Szulim w Chorzowie! Warto przypomnieć, że ponad dwa lata temu była to jedna z głośniejszych afer w show-biznesie. Agnieszka Szulim (dzisiaj Woźniak-Starak) oskarżyła Dodę o pobicie podczas gali "Niegrzeczni 2014". Dziennikarka wytoczyła również proces, który właśnie się zakończył.

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

 

Doda skomentowała wynik procesu z Agnieszką Szulim 

Wokalistka postanowiła skomentować wyrok sądu w swoich mediach społecznościowych. Co napisała do swoich fanów?

DZIEKUJE ZA SPRAWIEDLIWY WYROK💪
Po 2,5 latach walki sądowej pomiędzy Dorotą Rabczewską a Agnieszką Szulim (teraz Woźniak- Starak) Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu I Instancji wobec znikomej społecznej szkodliwości czynu i UNIEWINNIŁ Dodę. Wyrok jest prawomocny a koszty postępowania sądowego poniesie Agnieszka Woźniak -Starak. W opisie czynu Sąd pozostawił jedynie zapis dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej Oskarżycielki poprzez oblanie ją wodą z pistoletu na wodę:)

Doda zapowiedziała również, że ma zamiar pozwać gwiazdę TVN o zniesławienie.

Wobec szeregu nieprzyjemności, jakie spotkały Dodę w związku z niesłusznymi oskarżeniami i reakcją mediów na pomówienia ze strony Agnieszki Woźniak-Starak, wokalistka planuje złożenie pozwu o zniesławienie. Agnieszka bowiem już przegrała podobny proces z rodzcami Dody ,których musi publicznie przeprosić na antenie TVN 😈

Warto dodać, że to już drugi proces, który Agnieszka Szulim przegrała z Dodą. Kilka miesięcy temu wydano wyrok w sprawie zniesławienia przez dziennikarkę rodziców Dody i wyciągnięcie na światło dzienne w programie "Na językach" różnych rodzinnych historii Rabczewskich. Sąd uznał, że w ramach kary prezenterka musi publicznie przeprosić rodziców piosenkarki.

 

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak będzie zastępować Kingę Rusin w „Dzień dobry TVN”

 

Doda skomentowała wyrok w sprawie rzekomego pobicia Agnieszki Woźniak-Starak

Doda na Facebooku


Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością nie będzie zadowolona

Agnieszka Szulim w klapkach

Doda, Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy
Doda po swojemu skomentowała wyrok w sprawie z Agnieszką Szulim!
Musicie zobaczyć jej MEMA!

Doda w zabawny sposób skomentowała wyrok w sprawie rzekomego pobicia Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda zmieściła na swoim profilu mema, na którym widzimy ją z pistoletem na wodę w dłoni. T o komentarz artystki do wyroku sądu, który uniewinnił Dodę. Jedne, co zostało udowodnione gwieździe, to oblanie Agnieszki Woźniak-Starak (dawniej Szulim) wodą z zabawkowego pistoletu.   Polecamy: Doda skomentowała wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim! Chce teraz sama pozwać dziennikarkę! Za co? Niebezpieczna kobieta - napisała Doda na Instagramie, nawiązując do tytułu swojej piosenki. Piosenkarka już wcześniej zamieściła na swoim profilu obszerny wpis na temat wyroku sądu. Podziękowała w nim za sprawiedliwy wyrok. DZIĘKUJĘ ZA SPRAWIEDLIWY WYROK💪 Po 2,5 latach walki sądowej pomiędzy Dorotą Rabczewską a Agnieszką Szulim (teraz Woźniak- Starak) Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu I Instancji wobec znikomej społecznej szkodliwości czynu i UNIEWINNIŁ Dodę. Wyrok jest prawomocny a koszty postępowania sądowego poniesie Agnieszka Woźniak -Starak. W opisie czynu Sąd pozostawił jedynie zapis dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej Oskarżycielki poprzez oblanie ją wodą z pistoletu na wodę:) - pisała wcześniej piosenkarka. Teraz Doda planuje pozwać Agnieszkę Woźniak-Starak o zniesławienie. Myślicie, że faktycznie do tego dojdzie?   Zobacz też: Jak wygląda podział majątku przy rozwodzie? Co bierze pod uwagę sąd?   Doda zamieściła zabawnego mema z... pistoletem na wodę. Doda wygrała sprawę z Agnieszką Woźniak-Starak. Sąd udowodnił jej jedynie oblanie dziennikarki wodą z zabawkowego pistoletu.

Kuba Wojewódzki w marynarce
Newsy
Kuba Wojewódzki skomentował wyrok sądu w sprawie Dody i Agnieszki Szulim! Po czyjej jest stronie?
Kuba Wojewódzki skomentował wyrok sądu w sprawie Dody i Agnieszki Szulim! Po czyjej jest stronie?

Kuba Wojewódzki skomentował wyrok sądu w sprawie rzekomego pobicia Agnieszki Woźniak-Starak przez Dodę! Jak co środę w "Polityce" pojawiła się rubryka dziennikarza, w której komentuje bieżące wydarzenia z show-biznesu. Tym razem Kuba Wojewódzki odniósł się do ostatniego wyroku sądu w jednej z najgłośniejszych spraw - chorzowskiej afery z udziałem Agnieszki Woźniak-Starak i Dody.   Kuba Wojewódzki o wyroku w sprawie Dody i Woźniak Starak! Dziennikarka oskarżyła wokalistkę o pobicie w toalecie. Proces ciągnął się dość długo, ale w końcu zakończył się wyrokiem uniewinniającym Dodę. Mało tego, piosenkarka żąda teraz od Agnieszki Woźniak-Starak milionowego odszkodowania za straty moralne. Jak wyrok sądu skomentował showman? Kolejny etap potyczki pomiędzy Dodą a Agnieszką Szulim. Po dwóch i pół roku od pojedynku w katowickiej toalecie sąd  apelacyjny umorzył sprawę o naruszenia nietykalności osobistej Agnieszki. Tym samym triumfuje stara zasada. Co się dzieje w kiblu, niech tam zostanie. Przypomnijmy, że to druga sprawa, którą Agnieszka Woźniak-Starak przegrała. Kilka miesięcy temu sąd wydał wyrok w sprawie zniesławienia rodziców Dody w programie "Na językach", który nie był korzystny dla dziennikarki.   Zobacz: Doda skomentowała wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim! Chce teraz sama pozwać dziennikarkę! Za co? Kuba Wojewódzki skomentował wyrok w sprawie Dody i Agnieszki Szulim. Doda została uniewinniona!   Więcej o konflikcie Dody i Agnieszki - w nowym Party.

Doda, Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy
Doda kontratakuje! Chce walczyć z Agnieszką Woźniak-Starak o odszkodowanie... Gigantyczne!
Doda kontratakuje! Chce walczyć z Agnieszką Woźniak-Starak o odszkodowanie... Gigantyczne!

Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie nie kończy wojny między Dorotą Rabczewską, a Agnieszką Woźniak-Starak. Co prawda postępowanie w sprawie pobicia prezenterki zostało umorzone, ale szykuje się kolejny proces, tym razem o odszkodowanie. Jak podaje magazyn "Party", Doda zamierza go wytoczyć Agnieszce, bo czuje się pokrzywdzona niesłusznymi oskarżeniami o pobicie. Zdaniem Dody , poniosła ona duże straty, w tym również z tytułu utraconych kontraktów. Pozew ma lada chwila trafić do sądu. Ile Doda zażąda od Agnieszki? Jak ustaliło „Party”, może to być nawet milion złotych! To nieoczekiwany zwrot w konflikcie między prezenterką, a piosenkarką. Jeszcze w marcu tego roku Agnieszka Woźniak-Starak triumfowała po wygranej w sądzie pierwszej instancji. Wówczas to sąd skazał Dodę na 6 miesięcy ograniczenia wolności w postaci prac społecznych w wymiarze 40 godzin miesięcznie. Doda odwołała się od tamtego wyroku i... karta się odwróciła. Co prawda sąd drugiej instancji orzekł, że piosenkarka naruszyła nietykalność cielesną Agnieszki Woźniak-Starak, pryskając ją wodą z pistoletu, ale miało to znikomą szkodliwość. Doda nie musi też płacić za proces, bo koszty sądowe poniesie Agnieszka. Broniłam swojej rodziny do końca. Powiedzieć, że cieszę się z wyroku, to za mało – tak w rozmowie z „Party” Doda skomentowała decyzję Sądu Apelacyjnego w Warszawie. Więcej o konflikcie między gwiazdami w najnowszym numerze "Party".   Doda skupia się teraz na reaktywowaniu zespołu Virgin i nagraniu nowej płyty.   Agnieszka Woźniak-Starak ma wkrótce poprowadzić poranki w Dzień Dobry TVN

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner