Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Doda o Eurowizji
ONS
Newsy

Doda o Eurowizji: Byłoby istne szaleństwo. Europa zakochałaby się w naszym show

Ma słuszne argumenty

Od początku tego roku mówiło się o udziale Dody na Eurowizji 2015. Wokalistka chciałaby pojechać na konkurs, tylko wtedy, kiedy otrzymałaby odpowiednie wsparcie finansowe na duże show. Według doniesień serwisów branżowych Telewizja Publiczna nie chce dać jej szansy. Przypomnijmy: Wybrano reprezentanta Polski na Eurowizję 2015! Nie jest to Doda

Na szczęście nie wszystko stracone. Doda w rozmowie z "Show" zapewnia, że ostateczne decyzja jeszcze nie zapadła. Choć nigdy nie ciągnęło ją na ten konkurs, zrobiłaby to dla swoich fanów. Jest pewna, że o jej udziale pisałaby cała Europa. Wystarczy tylko przypomnieć zamieszanie, kiedy wyszło na jaw, że otrzymała propozycję:

Decyzja jeszcze nie zapadła. Nigdy mnie nie ciągnęło i nie ciągnie na Eurowizję. Zdecydowałabym się tylko i wyłącznie dla moich fanów, bo czuję i wiem, że cała Europa zakochałaby się w naszym show, a nasz kraj na to zasługuje. Zagraniczne media zaczęły pisać o moim występie jeszcze przed preselekcjami, wiec na miejscu byłoby już istne szaleństwo - przekonuje


Ciężko się z tym nie zgodzić.

Przy okazji dodajmy, że  podczas dzisiejszego losowania kolejności występów w półfinałach, Polska trafiła do drugiej grupy. Nasz reprezentant zaprezentuje się w drugiej połowie koncertu. Czy będzie to Doda?

Zobacz: Sablewska odpowiedziała Dodzie na mocne słowa. Pogrąża inną artystkę: Zapomniała się rozliczyćDoda na Eska Music Awards 2014

Doda na Eska Music Awards:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda o Monice Kuszyńskiej
ONS
Newsy
Doda zaskoczona wyborem Kuszyńskiej na Eurowizję: Mam nadzieję, że Monika nie poczuje się marionetką
Kontrowersyjna opinia artystki

Dziś media mówią tylko o jednym - wyborze Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję 2015. Piosenkarka, która kilka lat temu uległa poważnemu wypadkowi i do dziś porusza się na wózku, będzie reprezentować nasz kraj w Wiedniu z piosenką "In The Name of Love". Przypomnijmy: Oto polska piosenka na Eurowizję! "In The Name of Love" Moniki Kuszyńskiej podbije Europę? Głos w sprawie wyboru Moniki zabrała niedawno Doda . To ona przez długi czas była typowana przez fanów na konkurs, a sama podgrzewała jeszcze przedwczoraj atmosferę, udostępniając angielską wersję swojego ostatniego przeboju. N iestety, prezes TVP ma do niej prywatne zastrzeżenia, dlatego też zablokował jej występ. Artystka na swoim Facebooku napisała: Eurowizja już dawno przestała być konkursem piosenki, a zaczęła być konkursem pomysłu na przełamywanie stereotypów, barier. Pomysłu, który niesie za sobą idee (czasem kontrowersyjne) i wartości pod którymi może podpisać sie cała Europa. Dlatego wybór Moniki jest świetnym ruchem pr-owym. Jaki będzie finał? T ego nie przewidzi nikt... zwłaszcza z Finlandią. Mam tylko nadzieję, że Monika koniec końców, nie poczuje się tylko jak marionetka;/ Od tej chwili powinna tą szansę wycisnąć jak cytrynę - również dla siebie;) Zapomnieć o presji. Powodzenia Monika!Trzymamy kciuki !!! - pisze Zobacz: Tak wyglądał wybór Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję Kontrowersyjne słowa. Co sądzicie o wyborze Moniki Kuszyńskiej? W środowisku pojawiło się już kilka krytycznych głosów. Wystarczy przypomnieć wypowiedź Tomka Luberta. Zobacz: Lubert ostro komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję: Przeciętna barwa głosu. Zrobili jej krzywdę!   Zagraniczne media o udziale Dody na Eurowizji:

Riotka w holenderskim radiu
ONS
Newsy
Doda jednak pojedzie na Eurowizję? "Riotka" na liście przebojów zagranicznego radia
Popularna stacja zainteresowana twórczością gwiazdy

Już w marcu poznamy reprezentanta Polski na konkurs na Eurowizję 2015. Bardzo głośno, nie tylko w Polsce, mówiło się o kandydaturze Dody . Sama artystka bardzo chciałaby pojechać na festiwal, gdyby tylko znalazły się pieniądze na zrobienie odpowiedniego show. Niestety, TVP nie chce dać jej szansy. Przypomnijmy: "Byłoby istne szaleństwo. Europa zakochałaby się w naszym show" Szkoda, ponieważ nowy singiel artystki pt. "Riotka", który jest napisany przez szwedzkiego kompozytora, podbija kolejne kraje. Nasz czytelnik mieszkający w Holandii (pozdrawiamy!) usłyszał niedawno piosenkę Dody w jednej z tamtejszych rozgłośni radiowych zrzeszającej ponad 60 tys. fanów na Facebooku. Na dowód, o naszej artystce napisała również strona internetowa radia FunX. Czy kolejny argument o popularności Dody za granicą zostanie pominięty w jej kandydaturze na Eurowizję? Zobacz: 20 serwisów za granicą wysyła Dodę na Eurowizję (Screeny) Europejskie media o Dodzie:

Doda pojedzie na Eurowizję 2015
ONS
Newsy
Doda pojedzie na Eurowizję? Padła poważna deklaracja na antenie radia
Artystka ma pomysł na show

Fani Dody od lat pragną, aby to ona reprezentowała nasz kraj na konkursie Eurowizji. Szanse są na to naprawdę duże, ponieważ sama artystka wielokrotnie podsycała atmosferę, sugerując wszystkim, że pojedzie na festiwal. Przypomnijmy: Fani chcą wysłać Dodę na Eurowizję. Artystka odpowiada im na Facebooku Dziś Doda pojawiła się w studiu radiowej Jedynki, gdzie udzieliła wywiadu Marii Szabłowskiej . Nie mogło zabraknąć więc tematu Eurowizji. Artystka zaskoczyła poważną deklaracją - dostała propozycję od TVP żeby pojechać na konkurs do Wiednia! Powiedziała również, że chciałby reprezentować nasz kraj w Austrii. Jest pewna, że zrobiłaby spektakularne show na scenie i 3 minuty przeznaczone dla każdego artysty wykorzystałaby jak najlepiej potrafi. To, że kandydatura Dody na Eurowizję 2015 wydaje się być najpoważniejsza, świadczy również wiele innych faktów. Jej ostatni singiel, "Riotka", trwa właśnie 3 minuty i został skomponowany przez kompozytora ze Szwecji, która zawsze zajmuje wysokie pozycje na Eurowizji . Co więcej, fan page na Facebooku "Doda na Eurowizję” ma już ponad 10 tys. fanów. Nie można zapominać, że wywiad w Jedynce przeprowadzała Szabłowska, wielokrotna członkini jury wybierającego utwory na festiwal. Wiele wskazuje na to, że to Doda pojedzie na Eurowizję. A to oznacza jedno - zamieszanie jakiego jeszcze w Polsce nie było. Zo bacz: Ewelina Lisowska pojedzie na Eurowizję? Po takim wyznaniu TVP raczej jej nie wyśle Doda z facetem na Sylwestrze:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner