Meghan Markle naga w Suits?
Suits

Do sieci wyciekły nagie zdjęcia Meghan Markle? Pałac wydał oświadczenie!

Meghan Markle naga w Suits?
Suits

 

Nagie zdjęcia Meghan Markle w sieci? Przyszła żona księcia Harry'ego jest od kilku miesięcy na językach wszystkich. A to za sprawą jej zaręczyn z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Ślub pary planowany jest na 19 maja, a Meghan od kilku tygodni przygotowuje się do roli księżnej. Amerykańska aktorka ma za sobą już kilka oficjalnych wyjść u boku przyszłego męża, a ostatnio nawet została ochrzczona. Jednak teraz przyjdzie się jej zmierzyć z pierwszą trudną sytuacją. Jaką?

 

Do sieci wyciekły nagie zdjęcia Meghan Markle

Meghan Markle jako aktorka nie bała się pokazywać na ekranie swojego ciała, często paparazzi fotografowali ją na plaży, nawet wtedy gdy opalała się topless. Różne zdjęcia nagiej Meghan zaczęły krążyć po sieci! Na jednym z serwisów pojawiły się zdjęcia Meghan topless. Nie wiadomo czy są prawdziwe, ale Pałac Kensington natychmiast zareagował i wydał oświadczenie w tej sprawie, w którym zapewniono, że "zdjęcia są fałszywe". Pałac zapowiedział, że nie będzie więcej komentarzy w tej sprawie. Z kolei serwis, na którym pojawiły się fotki, informuje, że to dopiero początek takich publikacji z Meghan w roli głównej. 

 

ZOBACZ: To rzadki widok! Ciężarna księżna Kate z wielkim brzuszkiem i Meghan Markle na jednej imprezie! Obie wyglądały bosko! Zobaczcie zdjęcia!

 

Królowa Elżbieta II nie przepada za Meghan Markle?

Przypominamy, że ślub Meghan i księcia Harry'ego odbędzie się 19 maja tego roku w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. Królowa publicznie zaakceptowała już narzeczoną wnuka, ale niektóre media twierdzą, że jej oświadczenie dowodzi, iż nie przepada za Meghan. Dlaczego?

 

Deklaruje swoją zgodę na małżeństwo między moim najukochańszym wnukiem księciem Walii, Harrym, a Rachel Meghan Markle - napisała królowa.
Deklaruję naszą zgodę na małżeństwo między naszym najukochańszym wnukiem księciem Walii, Williamem, a wierną i uwielbianą przez nas Catherine Middleton - brzmiało oświadczenie odnośnie ślubu księcia Williama z Kate.

 

Widzicie różnice? Królowa Elżbieta nazwała Kate "wierną i uwielbioną", a Meghan po prostu Meghan Markle :)

 

ZOBACZ: Księżna Kate i Meghan Markle znów pokazały się razem - jedna w granacie druga w bieli, który look lepszy?

 

Ślub Meghan i księcia Harry'ego odbędzie się 19 maja

Meghan Markle
East News

 

Królowa Elżbieta II zaakceptowała ich związek

Meghan Markle, książę Harry
ONS

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43