Edyta Górniak, Allan Krupa

Dlaczego Edyta Górniak nazwała syna Allan? Powód może was zdziwić! A zdradził go znany dziennikarz...

Edyta Górniak, Allan Krupa

O tym, że syn Edyty Górniak nosi oryginalne imię Allan wie chyba cała Polska. Ale dlaczego akurat takie? Okazuje, że z imieniem chłopca wiąże się pewna historia.

Allan jest synem artystki i gitarzysty Dariusza K. Piszemy o nim w ten sposób, bo ciągle przebywa w więzieniu. Niedawno został skazany na 7 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za to, że będąc pod wpływem narkotyków, śmiertelnie potrącił na pasach kobietę

Para była małżeństwem przez zaledwie 5 lat. W 2004 roku z ich miłości narodził się jedyny syn Edyty Górniak. Jak na dziecko gwiazdy przystało, otrzymał bardzo nietypowe, obco brzmiące imię - Allan. Powodem nazwania w ten sposób chłopca nie była jedynie chęć wyróżnienia go z tłumu, lecz... coś zupełnie innego.

Zdradził to w niedzielnej audycji "Sjesta" w radiowej Trójce znany dziennikarz muzyczny Marcin Kydryński. Zrobił to zapowiadając utwór jednego artysty...

Pewnie niektórzy sposród sjestowiczów przeglądają portale plotkarskie, więc spieszę donieść, że syn bardzo popularnej polskiej wokalistki ma na imię Allan, dlatego, że jego tata jest maniakalnym wyznawcą tego artysty. To jest Allan Holdsworth. Jest to facet, który gra, jak nikt inny na ziemi - powiedział Marcin Kydryński  w swoim programie radiowym.

A więc zagadla imienia Allan rozwikłana! Imię chłopca wywodzi się z upodobań muzycznych jego ojca Dariusza K. Co sądzicie o oryginalnych imionach dla dzieci? Nadają się tylko dla pociech gwiazd?

 

Zobacz też: Edyta Górniak walczy w sądzie z byłymi teściami! Chodzi o Allanka.

 

Edyta Górniak nazwała syna Allan ze względu na muzyczną pasję ojca chłopca, Dariusza Krupy.

Allan Krupa prowadzi wózek

 

Niestety, małżeństwo piosenkarki z ojcem Allanka rozpadło się po pięciu latach.

Dariusz Krupa w czarnym płaszczu w sądzie

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10