Dominico i Dawid Woliński
Instagram

Dawid Woliński broni Dominica z "Top Model"?! "Zniszczyć człowieka, jakie to proste!"

Dominico i Dawid Woliński
Instagram

Dzisiejszy dzień przyniósł nam wiele emocji. Dominic D’Angelica został usunięty z finału programu „Top Model” po tym, jak na jaw wyszły informacje o jego niechlubnej przeszłości. Aspirujący model w 2011 roku, w wieku 22 lat, miał być skazany w Stanach Zjednoczonych za kontakty seksualne z osobą nieletnią poniżej 16 roku życia. Głos w sprawie zabrał już TVN, Michał Piróg czy Stefen - brat Dominica. Wiele wskazuje na to, że na swój własny sposób opinie postanowił wyrazić również jeden z jurorów „Top Mode”, znany projektant Dawid Woliński.

Zobacz także: Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Mamy komentarz Michała Piróga! Znał przeszłości modela?

Dawid Woliński broni Dominica z „Top Model”? „Zniszczyć człowieka, jakie to proste!”

Uśmiechnięty i zawsze pełen pozytywnej energii Dominic D’Angelica był jednym z ulubieńców jurorów „Top Model”, którzy zawsze chwalili go za jego uśmiech i podejście do pracy. Teraz jednak, kiedy niechlubna, skandaliczna przeszłość mężczyzny ujrzała światło dzienne, stacja TVN podjęła bezwzględną decyzję w sprawie uczestnika. Kilka godzin później na profilu Dawida Wolińskiego na Instagramie pojawiło się wymowna relacja. Czy projektant w swoich nawiązywał do Dominica?

Zniszczyć człowieka, jakie to proste! - czytamy na opublikowanej relacji. 

Obserwatorzy Dawida Wolińskiego nie mieli żadnych wątpliwości. Pod najnowszym postem jurora natychmiast pojawił się komentarz oburzonej internautki:

Do czego odnosi się pana najnowsze story? Zniszczyć człowieka? Rzeczywiście niektórym z wielka łatwością przychodzi niszczenie psychiki młodych dziewcząt. Odniosłam wrażenie ze broni pan osoby skazanej za przestępstwa seksualne…

Dawid Woliński postanowił nie odpowiadać na zarzuty obserwatorki.

 

Dawid Woliński kilka godzin po wydaniu przez TVN oświadczenia w sprawie Dominica D'Angelica opublikował na swoim profilu na Instagramie wymowne story. Czy nawiązywał nim do sytuacji byłego już uczestnika programu?

morze
Instagram

Dominic był jednym z ulubieńców jurorów. Tymczasem okazało się, że w 2011 roku mężczyzna został skazany za przestępstwo seksualne. Na ten moment sam Dominic nie odniósł się jeszcze do całej sprawy.

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe

Stacja podjęła decyzję, że zostanie on usunięty z finału programu "Top Model"

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48