Fani Danuty Stenki przeżyli prawdziwy szok, kiedy dowiedzieli się, że wybitna aktorka zostanie jurorką w nowym show Polsatu "Celebrity Splash", w którym będzie oceniać skoki do wody wykonywane przez celebrytów. Większość była oburzona, że gwiazda z tak wielkim dorobkiem artystycznym zdecydowała się na udział w programie. Przypomnijmy: Szok! Znamy jurorkę nowego show Polsatu. W tej roli nikt jej się nie spodziewał

Reklama

Nie tylko fani Danuty są w szoku. Jej decyzja wzbudziła również ogromne kontrowersje w środowisku aktorskim. Jak donosi "Rewia", gwiazda bardzo dużo ryzykuje podejmując pracę jurora w telewizji. Takie zagrania nie podobają się dyrektorowi Teatru Narodowego, Janowi Englertowi, który zawsze podkreślał, że przyjmowanie takich propozycji nie przystoi poważnym aktorom.

Wystarczy tylko przypomnieć przypadek Grażyny Szapołowskiej, która została zwolniona przez Englerta po tym, jak nie stawiła się na przedstawienie, wybierając jurorowanie w "Bitwie na głosy". Grażyna oddała sprawę do sądu, jednak ją przegrała.

Czy dyrektor Teatru Narodowego podobnie postąpi z Danutą Stenką? Mówi się, że jej decyzja była poniekąd dobra, ponieważ aktorka grała coraz rzadziej, a teatr oferuje jej o wiele niższe stawki, jakie zarobi w show.

Jak oceniacie jej decyzję?

Zobacz także

Zobacz: Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat ze sławnymi koleżankami. Teraz to wielkie gwiazdy

Reklama

Danuta Stenka na planie nowego programu:

Reklama
Reklama
Reklama