Beata Tadla, Joanna Racewicz
East News
Newsy

Beata Tadla zostanie ZWOLNIONA z TVP? Chce ją ratować Joanna Racewicz!

Beata Tadla zostanie ZWOLNIONA z TVP? Chce ją ratować Joanna Racewicz!

W TVP nadal trwają roszady kadrowe! Niewykluczone, że kolejne osoby stracą pracę. Tym razem mówi się o Beacie Tadli, która podobno znalazła się na "liście osób do zwolnienia". Na szczęście Beata Tadla może liczyć na wparcie swojej lojalnej przyjaciółki, Joanny Racewicz. Czy to uchroni ją przed utratą pracy?

Bogumiła Wander ostro o zwolnieniu Tadli i Kraśki: Za moich czasów też się pojawili tacy sami ludzie

Beata Tadla straci pracę w Telewizji Polskiej?

Beata Tadla i Joanna Racewicz przyjaźnią się od lat i mogą na siebie liczyć. Ich więź została sprawdzona w trudnych chwilach, jak chociażby wtedy, gdy Joanna Racewicz straciła męża w katastrofie smoleńskiej. Wówczas Beata wspierała Joannę jak tylko mogła. Natomiast Joanna stanęła murem za Beatą, gdy ta postanowiła rozwieść się z mężem. Czy i teraz jej wsparcie pomoże przyjaciółce?

 

Jak twierdzi "Na Żywo", to właśnie Joanna Racewicz może pomóc przyjaciółce utrzymać pracę w TVP. Dziennikarka cieszy się nieposzlakowaną opinią w stacji:

Racewicz ma nienaganną opinię, a po zmianie władzy jej wpływy w stacji rosną. Już dziś mówi się, że gdy Hanna Lis straci pracę w "Panoramie", to ona przejmie jej dyżury - zdradziła magazynowi "Na Żywo" anonimowa osoba z Telewizji Polskiej.

To już kolejne zmiany, o których mówi się w Telewizji Polskiej. Niepewną sytuację mają również prowadzący programy publicystyczne Tomasz Lis i Jan Pospieszalski. Jak potoczą się ich los? Przekonamy się wkrótce.

 

Beata Tadla może stracić pracę w TVP

Beata Tadla mecz Gwiazdy TVP kontra Gwiazdy TVN 2015
ONS

 

Jej przyjaciółka Joanna Racewicz postara się do tego nie dopuścić

Joanna Racewicz w długiej czerwonej sukience na czerwonym dywanie
ons.pl

 

Joanna Racewicz trzy  portrety, jak się zmieniała w ostatnich latach
ONS (2), EAST NEWS
Newsy
Joanna Racewicz kończy dziś 42 lata! Pamiętacie, jak wyglądała 10 lat temu? ZDJĘCIA
Joanna Racewicz kończy dziś 42 lata! Pamiętacie, jak wyglądała 10 lat temu? ZDJĘCIA
Związek zawodowy domaga się zwolnień dziennikarzy TVP
Newsy
Prezes TVP otrzymał listę dziennikarzy do zwolnienia. Kto się na niej znalazł?
Prezes TVP otrzymał listę dziennikarzy do zwolnienia. Kto się na niej znalazł?

Beata Tadla , Tomasz Lis ( oficjalnie odszedł z pracy ), Piotr Kraśko, Krzysztof Ziemiec, Hanna Lis, Joanna Racewicz, Karolina Lewicka - to ci dziennikarze znaleźli się na liście Komisji Krajowej Federacji Regionów i Komisji Zakładów „Solidarność 80” przesłanej do prezesa TVP, Janusza Daszyńskiego. Związek zawodowy domaga się ich odejścia. Dlaczego? Czołowi dziennikarze stracą pracę w TVP? O roszadach w TVP mówi się odkąd władzę w Polsce objęło Prawo i Sprawiedliwość. Komisja uzasadnia swój list do prezesa TVP tym, że wyżej wymienieni dziennikarze, dali się poznać jako bardzo nieprzychylni wobec nowej władzy. W praktyce oznacza to, że Daszyński będzie musiał zastanowić się nad ich wnioskiem i musi odpowiedzieć, czy czołowi dziennikarze rzeczywiście działali przeciw interesowi publicznemu i byli nieobiektywni w swoich relacjach z różnych wydarzeń politycznych.   Co o tym wszystkim sądzicie?    Zobacz:  Beata Tadla zostanie zwolniona z TVP? "W tej sprawie nic nie zależy ode mnie"   List związku zawodowego do prezesa TVP Beata Tadla i Joanna Racewicz odejdą z TVP? Piotr Kraśko nie ma pewnej pozycji

Piotr Kraśko, Beata Tadla pozują do zdjęć na konferencji TVP
Eastnews
TV-Show
Piotr Kraśko i Beata Tadla STRACĄ PRACĘ w TVP? Jest oficjalny komentarz stacji
Piotr Kraśko i Beata Tadla STRACĄ PRACĘ w TVP? Jest oficjalny komentarz stacji

Piotr Kraśko i Beata Tadla stracą pracę w TVP? Już od kilku tygodni mówi się, że przyszłość znanych dziennikarzy stoi pod znakiem zapytania. Dlaczego? Po zmianie władzy w Polsce również w TVP mają nastąpić wielkie zmiany. Pierwszą osobą, z którą pożegna się TVP jest Tomasz Lis , który już nawet nie ukrywa, że jego współpraca w TVP dobiega końca. Czy jego los podzieli Piotr Kraśko? Piotr Kraśko wkrótce przestanie być szefem i prowadzącym „Wiadomości” TVP1, a zastąpi go dziennikarka ze stacji komercyjnej -  podał tygodnik „ABC”. Beata Tadla i Piotr Kraśko wylecą z TVP? Tygodnik "ABC" napisał, że Piotr Kraśko został już poinformowany o decyzji stacji, a jego miejsce jako szefa "Wiadomości" zajmie najpierw Krzysztof Ziemiec, a potem dziennikarka jednej ze stacji komercyjnych. Co na to Kraśko? Nie chciał udzielić komentarza. Bardziej rozmowna była Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzecznik prasowa TVP... To spekulacje nie mające pokrycia w rzeczywistości. Nie warto ich komentować - powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl. Ostatnio media pisały również, że dni Beaty Tadli w TVP są już policzone. Dlaczego? Dziennikarka zaliczyła kilka wpadek i pracodawcy postanowili jej podziękować za współpracę. Podobno w obronie dziennikarki stanęła Joanna Racewicz, która ma w TVP silną pozycje. To nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Pani Tadli nic nie zagraża. Nic nie słyszałam i nic mi nie wiadomo o tym, by ktokolwiek był zagrożony. Jesteśmy z pani Beaty zadowoleni, a co najważniejsze, zadowoleni są widzowie -  powiedziała w rozmowie z se.pl, rzeczniczka TVP. Beata Tadla i Piotra Kraśko mogą być spokojni o swoją przyszłość. Cieszycie się, że zostaną?   ZOBACZ: Kryzys w związku Tadli i Kreta? Prezenter nie zostawia wątpliwości   Kinga Rusin, Piotr Kraśko razem na...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner