Beata Tadla, Joanna Racewicz
East News

Beata Tadla zostanie ZWOLNIONA z TVP? Chce ją ratować Joanna Racewicz!

Beata Tadla, Joanna Racewicz
East News

W TVP nadal trwają roszady kadrowe! Niewykluczone, że kolejne osoby stracą pracę. Tym razem mówi się o Beacie Tadli, która podobno znalazła się na "liście osób do zwolnienia". Na szczęście Beata Tadla może liczyć na wparcie swojej lojalnej przyjaciółki, Joanny Racewicz. Czy to uchroni ją przed utratą pracy?

Beata Tadla straci pracę w Telewizji Polskiej?

Beata Tadla i Joanna Racewicz przyjaźnią się od lat i mogą na siebie liczyć. Ich więź została sprawdzona w trudnych chwilach, jak chociażby wtedy, gdy Joanna Racewicz straciła męża w katastrofie smoleńskiej. Wówczas Beata wspierała Joannę jak tylko mogła. Natomiast Joanna stanęła murem za Beatą, gdy ta postanowiła rozwieść się z mężem. Czy i teraz jej wsparcie pomoże przyjaciółce?

 

Jak twierdzi "Na Żywo", to właśnie Joanna Racewicz może pomóc przyjaciółce utrzymać pracę w TVP. Dziennikarka cieszy się nieposzlakowaną opinią w stacji:

Racewicz ma nienaganną opinię, a po zmianie władzy jej wpływy w stacji rosną. Już dziś mówi się, że gdy Hanna Lis straci pracę w "Panoramie", to ona przejmie jej dyżury - zdradziła magazynowi "Na Żywo" anonimowa osoba z Telewizji Polskiej.

To już kolejne zmiany, o których mówi się w Telewizji Polskiej. Niepewną sytuację mają również prowadzący programy publicystyczne Tomasz Lis i Jan Pospieszalski. Jak potoczą się ich los? Przekonamy się wkrótce.

 

Beata Tadla może stracić pracę w TVP

Beata Tadla mecz Gwiazdy TVP kontra Gwiazdy TVN 2015
ONS

 

Jej przyjaciółka Joanna Racewicz postara się do tego nie dopuścić

Joanna Racewicz w długiej czerwonej sukience na czerwonym dywanie
ons.pl

 

Więcej na temat Beata Tadla Joanna Racewicz
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48