Ewa Chodakowska to obecnie najpopularniejsza trenerka fitnessu w Polsce. Olbrzymia popularność zaowocowała kontraktem z TVN-em, a ostatnio też współpracą z siecią PLAY. I za pewne na tym się nie skończy, o czym świadczy coraz potężniejsze grono sympatyków seksownej instruktorki. Przypomnijmy: Chodakowska została twarzą znanej marki

Reklama

Chodakowska nie zapomina jednak o tysiącach kobiet, które spragnione są jej porad i instrukcji - szczególnie, że lato już za pasem, a wszystkie panie chciałyby dobrze prezentować się w stroju kąpielowym lub bikini. Z myślą o nich Ewa przygotowała specjalny kącik w "Dzień Dobry TVN", gdzie na sopockiej plaży w tłumie zainteresowanych kobiet pokazała proste ćwiczenie, które pozwoli cieszyć się płaskim brzuchem. Jak ono wygląda?

Robimy tzw. podporę - dłonie pod barkami - łokcie lekko ugięte i podciągamy kolana pod brzuch - świetne ćwiczenie, które angażuje mięśnie brzucha, angażuje też ramiona, plecy, klatkę piersiową. 3 serie po 30 sekund z 10-sekundowymi przerwami. 10 treningów po 30 minut dziennie sprawi, że już będzie widać pierwsze efekty - zachwalała trenerka.

Czyżby po serii programów o gotowaniu i sprzątaniu nadszedł czas na propagowanie aktywnego trybu życia z Ewą Chodakowską? My jesteśmy jak najbardziej za! :) Zobaczcie poniżej kilka zdjęć Ewy w akcji podczas wielkiego debiutu w TVN.

Zobacz także: ćwiczenia na brzuch w domu

Zobacz także

Zobacz: "Moja praca broni się sama!"

Reklama

Zobacz też galerię zdjęć Ewy Chodakowskiej z kampanii dla marki Adidas:

Reklama
Reklama
Reklama