Party Stories
Ciężarna Anna Czartoryska na okładce Gali
Newsy

Pierwsza okładka Anny Czartoryskiej W CIĄŻY. Pokazała brzuszek?

Aktorka promienieje w ciąży

Ciąża Anny Czartoryskiej elektryzuje media od momentu jej ujawnienia przez teściową-milionerkę. Aktorka stara się być powściągliwa w opowiadaniu o swoim życiu prywatnym, ale nie rezygnuje z publicznych wystąpień i eksponowania coraz większego brzuszka. Nie ma się co dziwić - błogosławiony stan wyraźnie jej służy. Przypomnijmy: Czartoryska kwitnie w ciąży. W mocno opinającej kreacji podkreśliła brzuszek

Czartoryska zdecydowała się też udzielić wywiadu magazynowi "Gala" i możemy zobaczyć ją na okładce najnowszego numeru. Podczas sesji zdjęciowej Anna została wystylizowana na włoską "mammę" i pozowała w kreacjach m.in. Guess by Marciano. Aktorka zazwyczaj decyduje się na bardziej naturalny look i musimy przyznać, że w mocniejszej stylizacji prezentuje się naprawdę świetnie. W wywiadzie Czartoryska opowiada o m.in. macierzyństwie, małżeństwie i swoich planach zawodowych, które obejmuję wydanie płyty.

Tak Anna Czartoryska wygląda w roli włoskiej mamy. Jak wam się podoba?

Zobacz: Czartoryska krytykuje celebrytyzm. Tym razem poszło o dziecko

Ciężarna Anna Czartoryska na okładce Gali

Kulisy włoskiej sesji Anna Czartoryskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Czartoryska o małżeństwie i macierzyństwie
ONS
Newsy
W związku Czartoryskiej panują twarde i szorstkie zasady
Księżniczka nie jest typem romantyczki

Anna Czartoryska stara się unikać medialnego zgiełku wokół własnej osoby, ale w ostatnich miesiącach jej życie prywatne generuje na tyle duże zainteresowanie, że nie może przejść obok tego obojętnie. Aktorka spodziewa się dziecka z milionerem Michałem Niemczyckim , za którego wyszła niecały rok temu. Teraz jako przyszła mama zadebiutowała na okładce "Gali" w roli włoskiej "mammy". Przypomnijmy: Pierwsza okładka Anny Czartoryskiej W CIĄŻY. Pokazała brzuszek? W wywiadzie z magazynem oczywiście nie sposób było uniknąć pytań o błogosławiony stan. Podczas sesji okładkowej Czartoryska z powodzeniem wcieliła się w Monicę Bellucci, która otoczona jest uśmiechniętą gromadką dzieci. Jak ona sama wyobraża sobie macierzyństwo? Anna nie chce wdawać się w szczegóły, ale przyznała, że zaczyna już przygotowywać się do macierzyństwa i sięgnęła nawet po fachową literaturę.   Nie chcę za dużo o tym mówić, bo to sprawa osobista. Przeczytałam jakiś poradnik. Jeden! (śmiech) Trudno przewidzieć, jak się zachowamy w sytuacji, w której stajemy po raz pierwszy. Uważam, że należy być elastycznym i na bieżąco dostosowywać się do tego, co niesie los. Jaką będę matką, jak wychowam moje dziecko, czy szybko wrócę do pracy? Zobaczymy. Skoro Meryl Streep ma czwórkę dzieci i jakoś daje radę, mam nadzieję, że ja też dam. (śmiech) - wyznała. Nieco bardziej rozmowna Czartoryska stała się przy okazji pytania o małżeństwo. Ma nawet kilka złotych rad.   My się z Michałem bardzo dobrze dogadujemy. To nie są sprawy (urządzanie mieszkania - przyp. red.), które warto stawiać na ostrzu noża. Nie wyobrażam sobie, by mogły stać się kością niezgody. Podobno doświadczone pary twierdzą, że najważniejsze słowa  w małżeństwie to nie: "kocham cię", ale: "być może masz rację". W dobrym związku, idąc na kompromisy, nie mamy...

Splash Anny Czartoryskiej
ONS
Newsy
Czartoryska pochwaliła się figurą po porodzie. Nagrała splasha w fontannie
Zobaczcie wideo

W połowie lipca na świat przyszło pierwsze dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego . Aktorka po porodzie nie pokazała się jeszcze publicznie, skupiając się przede wszystkim na opiece nad noworodkiem. Annie bardzo zależało na tym, aby narodziny jej syna nie stały się medialnym spektaklem. Przypomnijmy: Jest pierwsze zdjęcie Czartoryskiej z synem po porodzie Okazją do zaprezentowania się po porodzie stał się popularny splash i to w wersji amerykańskiej czyli Ice Bucket Challenge. Czartoryska dołączyła do grona gwiazd, które oblały się zimną wodą, wspomagając przy okazji fundację pomagającą chorych na stwardnienie zanikowe boczne. Na filmiku widzimy szczupłą gwiazdę w fontannie - Anna nominowała m.in. Joannę Brodzik oraz swoich szwagrów, braci Niemczyckich.   Dzięki #ALSicebucketchallenge rośnie świadomość społeczna o stwardnieniu bocznym zanikowym, a stowarzyszenie Dignitas Dolentium w tydzień zebrało prawie 300 000zł! Warto dać się oblac zimną wodą! (i to wcale nie musi zwalniać z wpłaty na konto stowarzyszenia:-). Więcej informacji na: mnd.pl - czytamy na jej profilu. Poniżej splash Anny Czartoryskiej. Jak wypadła? Zobacz: "Ciągle muszę coś udowadniać" Anna Czartoryska tuż przed porodem:

Syn Anny Czartoryskiej. Ksawery syn Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego
Party
Newsy
Jest pierwsze zdjęcie Czartoryskiej z synem po porodzie [PAPARAZZI]
Łatwo o skojarzenia z księżną Kate

Ciąża Anny Czartoryskiej od samego początku wzbudzała ogromne emocje. W tabloidzie ogłosiła ją teściowa aktorki, a ona sama w wywiadach zapewniała, że nie interesuje ją pusty celebrytyzm i promowanie się na ciąży. Nieco ponad tydzień temu Anna urodziła syna, któremu wraz z mężem nadała klasyczne imię. Przypomnijmy: Czartoryska urodziła! Wiemy jak dała na imię dziecku Dziecko przyszło na świat 11 lipca w ulubionej klinice gwiazd w Warszawie - rodziły tam m.in. Kasia Cichopek , Małgorzata Socha czy Anna Mucha . Jak donosi "Party", poród Czartoryskiej odbył się bez komplikacji, a jej syn waży prawie 4 kilo. Michał Niemczycki odebrał ukochaną  ze szpitala dwa dni później, gdzie czekał już na nich tłum paparazzi. Co ciekawe, towarzystwo fotoreporterów nie przeszkadzało małżeństwu. Czartoryska, podobnie jak rok temu księżna Kate , nie ukrywała też zaokrąglonej jeszcze po porodzie figury. Zobacz: Czartoryska wydała na poród prawdziwą fortunę Anna Czartoryska tuż przed porodem na imprezie:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner