Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Biedronka
East News
Newsy

Biedronka zamyka sklepy w ciągu dnia przez koronawirusa?! Będzie godzinna przerwa

Biedronka wprowadza kolejne ograniczenia ze względu na bezpieczeństwo pracowników!

W związku z epidemią koronawirusa mnóstwo sklepów w całej Polsce zostało zamkniętych, a te które mogą być otwarte wprowadzają kolejne zmiany, tak by zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom i nie doprowadzić do sytuacji, w której cały personel będzie objęty kwarantanną.

Sieć sklepów Biedronka wprowadziła już krótsze godziny pracy, ograniczono liczbę osób, mogących zrobić jednocześnie zakupy, a teraz została wprowadzona kolejna zmiana! Okazuje się, że sklepy Biedronka w ciągu dnia mają godzinną przerwę techniczną. Między 13.30 a 14.30 nie zrobimy tam zakupów zakupów! Skąd taka decyzja?

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Biedronka wprowadziła przerwę techniczną

Sklepy Biedronka w związku z epidemią koronawirusa są otwarte w godzinach 8-20. Od kilku dni sieć wprowadziła zasadę pierwszeństwa dla seniorów, w sklepie są ustawione płyny dezynfekujące i dostępne są rękawiczki jednorazowe, a teraz dodatkowo została wprowadzona przerwa techniczna między godziną 13.30 a 14.30!

To wtedy zmieniają się pracownicy w dyskontach, a godzinna przerwa została wprowadzona po to, aby pracownicy z różnych zmian nie mieli ze sobą kontaktu. Pierwsza zmiana po zakończeniu pracy i rozliczeniu zmiany opuszcza sklep i dopiero wtedy mogą wejść pracownicy z drugiej zmiany.

Klienci zostali poinformowani o przerwie technicznej za pomocą komunikatów, a informacja z nowymi godzinami pracy sklepów sieci Biedronka została wywieszona na drzwiach.

Zobacz także: Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa?

Biedronka zwiększa środki ostrożności ze względu na epidemię koronawirusa.

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News

Przez koronawirusa stale wprowadzane są kolejne obostrzenia!

Koronawirus
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sklepy w Wielkanoc - kiedy czynne
Newsy
Lidl, Biedronka, Kaufland, Netto. Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020?
Lista sklepów otwartych dłużej przed Wielkanocą 2020! Zmiany w sklepach - godziny otwarcia a sklepy w Wielkanoc.

Święta Wielkanocne 2020 będą inne niż wszystkie! Z racji obowiązujących zakazów rządu mających zapobiec rozpowszechnianiu się epidemii koronawirusa Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski rekomenduje, aby spędzić te święta w domu, z osobami, z którymi przebywamy na co dzień. To oznacza, że nie wchodzą w grę duże rodzinne spotkania, a co za tym idzie świąteczne zakupy powinny być mniejsze. Jednak ograniczenia ilości osób, które mogą przebywać w sklepach przyczyniły się do zwiększenia kolejek, dlatego wiele sklepów zdecydowało się przed świętami wielkanocnymi na pracę w trybie całodobowym, a inne wydłużają godziny pracy.  Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020? Biedronka jako pierwsza poinformowała, że od 7 do 10 kwietnia wszystkie sklepy tej sieci będą otwarte całą dobę. Z kolei w Wielką Sobotę czyli 11 kwietnia "Biedronki" będą czynne do godz. 13.00. Kolejną siecią, której sklepy są otwarte całą dobę jest Lidl . Większość sklepów jest już otwarta całodobowo. W pozostałych sklepach wydłużyły się godziny otwarcia i sklepy Lidl od 2 kwietnia są czynne od 6.00 do 24.00! Godziny otwarcia sieci Netto przed Wielkanocą 2020 Nie wszystkie sieci zdecydowały się na to, aby ich sklepy były otwarte całą dobę. Marka Netto wydłużyła godziny pracy i jej sklepy pracują w godzinach 6.00-24.00 do 11 kwietnia. Godziny otwarcia sieci Kaufland przed Wielkanocą 2020 Zmiany godzin otwarcia nastąpiły też w sklepach sieci Kaufland, aby zapewnić klientom możliwość  zrealizowania zakupów przedświątecznych. Sklepy są otwarte od 6.00 do 24.00. Godziny otwarcia sieci Aldi przed Wielkanocą 2020 Z kolei sklepy Aldi od 4 kwietnia są otwarte w godzinach 6.00-22.00. Między 14.00 a 14.30 obowiązuje przerwa techniczna podczas,...

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Biedronka wprowadza kolejne zmiany: limity osób i nowe godziny otwarcia
Biedronka zamierza skrócić godziny pracy sklepów w całym kraju – placówki będą otwarte dla klientów od godz. 8 do 20. Ale to nie koniec!

Biedronka zapowiada kilka nowych zmian w związku pandemią koronawirusa, który pojawił się również w Polsce. Do tej pory Biedronka częściej dezynfekowała wózki i koszyki w placówkach. Teraz przyszedł czas na kolejne, jeszcze większe zmiany! Po pierwsze, Biedronka zamierza skrócić godziny pracy sklepów w całym kraju – placówki będą otwarte dla klientów od godz. 8 do 20. Zmiany te zostaną wprowadzone najpóźniej do 23 marca. To jednak nie koniec! Biedronka zapowiada również, że każdy klient będzie miał dostęp do nawilżanych chusteczek przy sklepowych kasach i podajników z płynem dezynfekującym. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje? Po trzecie, Biedronka zapowiada że w sklepach obowiązkowe będzie zachowanie odstępu minimum 1 metra od innych klientów. Aby ułatwić zachowanie odstępu między kupującymi, sklepy wprowadzą oznaczenie odległości 1 metra na podłogach w strefie kas . Pracownicy ochrony będą natomiast dbać o to, by na sali sprzedaży przebywało jednocześnie nie więcej osób niż jest przewidziane dla danego sklepu, w zależności od jego powierzchni – podała sieć sklepów Biedronka w specjalnie wydanym komunikacie. Przypomnijmy, że w Lidlu i Kauflandzie wprowadzone zostaną bardzo podobne zmiany . Rossmann z kolei wprowadził ograniczenia dotyczące sprzedaży produktów - w drogerii możesz kupić maksymalnie trzy sztuki danego produktu, a po drugie w sklepie może przebywać ograniczona liczba klientów w jednym momencie.  

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce: W związku z epidemią Żabka, Lidl i Biedronka wprowadziły sporo zmian! 
Jakie zmiany wprowadzono w Żabce, Lidlu i Biedronce?

Jakie zmiany wprowadzono w Żabce, Lidlu i Biedronce? W związku z epidemią koronawirusa sklepy wprowadzają kolejne zmiany i zabezpieczenia, które mają chronić klientów i pracowników przed zakażeniem groźnym wirusem. Kilka tygodni temu Biedronka i Lidl poinformowały m.in. o częstszym dezynfekowaniu wózków sklepowych, a teraz okauzje się, że to nie koniec zmian.  Sklepy zmianiają godziny otwarcia  Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce władze sklepów, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju, wprowadziły sporo zmian w zasadach  funkcjonowania. W związku z zaistniałą sytuacją  Biedronka skraca godziny otwarcia sklepów. I tak klienci będą mogli robić zakupy od godz. 8:00 do 20:00 - zmiany mają wejść w życie najpóźniej do 23 marca. Klienci Biedronki przy wejściach będą mogli zdezynfekować ręcę dzięki specjalnym podajnikom z płynem - przy sklepowych kasach zostaną również ustawione nawilżane chusteczki. Co więcej, przy strefie kas klienci mają zachować 1 metr odległości. Władze Biedronki nie zapomniały również o swoich pracownikach. Okazuje się, że pracownicy po 60. roku życia mogą być zwolnione z obowiązku świadczenia pracy, a ich pensja w tym czasie pozostanie bez zmian.  Lidl z kolei prosi swoich klientów, aby wybierali płatności bezgotówkowe. Zachęcamy także do korzystania z kas samoobsługowych, kiedy jest to możliwe - tvn24bis.pl cytuje Aleksandrę Robaszkiewicz z Lidl Polska.  W Lidlu przy stanowiskach z kasami mają się również pojawić specjalne płyty pleksi. Zmiany zostaną wprowadzone również w sieci sklepów Żabka - placówki handlowe mają być czynne od godziny 7:00 do 22:00.  Zobacz także:   Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner