Biedronka
East News

Biedronka zamyka sklepy w ciągu dnia przez koronawirusa?! Będzie godzinna przerwa

Biedronka
East News

W związku z epidemią koronawirusa mnóstwo sklepów w całej Polsce zostało zamkniętych, a te które mogą być otwarte wprowadzają kolejne zmiany, tak by zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom i nie doprowadzić do sytuacji, w której cały personel będzie objęty kwarantanną.

Sieć sklepów Biedronka wprowadziła już krótsze godziny pracy, ograniczono liczbę osób, mogących zrobić jednocześnie zakupy, a teraz została wprowadzona kolejna zmiana! Okazuje się, że sklepy Biedronka w ciągu dnia mają godzinną przerwę techniczną. Między 13.30 a 14.30 nie zrobimy tam zakupów zakupów! Skąd taka decyzja?

Biedronka wprowadziła przerwę techniczną

Sklepy Biedronka w związku z epidemią koronawirusa są otwarte w godzinach 8-20. Od kilku dni sieć wprowadziła zasadę pierwszeństwa dla seniorów, w sklepie są ustawione płyny dezynfekujące i dostępne są rękawiczki jednorazowe, a teraz dodatkowo została wprowadzona przerwa techniczna między godziną 13.30 a 14.30!

To wtedy zmieniają się pracownicy w dyskontach, a godzinna przerwa została wprowadzona po to, aby pracownicy z różnych zmian nie mieli ze sobą kontaktu. Pierwsza zmiana po zakończeniu pracy i rozliczeniu zmiany opuszcza sklep i dopiero wtedy mogą wejść pracownicy z drugiej zmiany.

Klienci zostali poinformowani o przerwie technicznej za pomocą komunikatów, a informacja z nowymi godzinami pracy sklepów sieci Biedronka została wywieszona na drzwiach.

Zobacz także: Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa?

Biedronka zwiększa środki ostrożności ze względu na epidemię koronawirusa.

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News

Przez koronawirusa stale wprowadzane są kolejne obostrzenia!

Koronawirus
EastNews

 

Więcej na temat Biedronka koronawirus
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06