Właśnie skończyła się trzecia edycja "Perfekcyjnej Pani Domu". Program prowadzony przez Małgorzatę Rozenek, który gościł w wiosennej ramówce TVN'u, tak jak jego wcześniejsze serie cieszył się sporym zainteresowaniem widzów. Jednak ostatnio pojawiły się pogłoski, że pozycja gospodyni show jest zagrożona. Okazuje się, że szefowie telewizji są zadowoleni z oglądalności i już zapowiedzieli, że jesienią poznamy nowe bohaterki, które będą chciały zmienić swoje życie dzięki posprzątaniu mieszkania.

Reklama

Decyzja o kontynuowaniu programu może być dla TVN'u powodem do dumy. Angielska wersja tego formatu z Antheą Turner w roli głównej spadła z anteny tamtejszej telewizji po trzech sezonach.

Tak więc przed Małgorzatą Rozenek kolejne miesiące ciężkiej pracy i rozłąki z synami na długie dni. Jak dowiedziało się "Party" szefowie TVN'u dali swojej gwieździe wolny cały czerwiec. Dzięki czemu będzie mogła ona spędzić więcej czasu z dziećmi i wynagrodzić im swoją nieobecność w domu wymarzonymi wakacjami.

- Chce zabrać synów i rodziców na wakacje. Prawdopodobnie pojadą do Włoch albo Francji - zdradza magazynowi znajomy Rozenek.

Jesteśmy ciekawi, jak długo TVN planuje emitować "Perfekcyjną Panią Domu". W końcu formuła programu całkiem się wyczerpie i znudzi widzów. Co wtedy stanie się z Małgorzatą Rozenek. Czy znajdzie się dla niej nowe miejsce w ramówce stacji?

Zobacz: Samoloty, ochrona... Rozenek żyje jak gwiazda

Zobacz także

Reklama

Tak wygląda dom "Perfekcyjnej Pani Domu":

Reklama
Reklama
Reklama