artyści przeciw nienawiści
East News

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" już dziś w Łodzi! Ta wyjątkowa inicjatywa zjednoczyła tłum gwiazd, które przybyły do tego miasta, by zaśpiewać na jednej scenie i w ten sposób walczyć z nienawiścią. Przypomnijmy, że na pomysł wspólnego koncertu wpadła Doda, tuż po tragicznych wydarzeniach, mających miejsce na 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. To właśnie wtedy nożownik wtargnął na scenę i zadał kilka ciosów prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi. Następnego dnia mężczyzna zmarł.

Nikt nie miał wątpliwości, że do tych wydarzeń nigdy by nie doszło, gdyby nie nakręcająca się od dawna spirala nienawiści. I właśnie przeciw niej oraz przeciw hejtowi gwiazdy postanowiły stanąć na jednej scenie i razem zaśpiewać. Kto się pojawił? Zobaczcie poniżej!

Zobacz także: Patricia Kazadi o nieobecności Górniak podczas koncertu Artyści przeciw nienawiści. "Tu nie chodzi o Dodę"!

1/15
Doda
East News

Na koncercie oczywiście nie mogło zabraknąć Dody, która była pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia. Artystka zjednoczyła tłum gwiazd! Na to wydarzenie wybrała czarny t-shirt z hasłem "Artyści przeciw nienawiści" oraz spódnicę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Duże klamry rzucają się w oczy, tak samo jak długość spódnicy.

2/15
Sylwia Przybysz
East News

Na koncercie nie zabrakło także Sylwii Przybysz. Znakiem rozpoznawczym młodej gwiazdy stały się ostatnio długie kozaki za kolana. To już kolejny taki model! Poza tym Sylwia postawiła na modny trend spinania oversize'owej marynarki paskiem. 

3/15
Basia Kurdej-Szatan
East News

Basia Kurdej-Szatan też wie, co w modzie piszczy, bo wybrała małą torebkę zaczepioną na pasku w talii. To hit tego sezonu! Poza tym jej look jest utrzymany w casualowym stylu. Basia wybrała zawsze modny i wygodny dżins. 

4/15
Cleo
East News

Cleo bez wątpienia zaprezentowała najbardziej barwną stylizację. Wiedziała, co zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę!

 

5/15
Maryla Rodowicz
East News

Za to Maryla Rodowicz pokazała się w wyjątkowo skromnej - jak na nią - stylizacji. Artystka postawiła na najmodniejszy wzór sezonu, czyli kwiaty. Miała także ten sam t-shirt, co Doda.

6/15
artyści przeciw nienawiści
East News

Na koncercie zjawili się także: Jaś Dąbrowski, Michał Piróg i Marek Kaliszuk. 

7/15
Renata Kaczoruk
East News

Renata Kaczoruk? Obecna! Ona także postanowiła wesprzeć inicjatywę. 

8/15
artyści przeciw nienawiści
East News

Sabina Jeszka, Kasia Moś i Ola Szwed - ich także nie zabrakło na koncercie! Dziewczyny postawiły na klasyczną czerń w różnym wydaniu.

9/15
Dawid Kwiatkowski
East News

Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć też Dawida Kwiatkowskiego! Zwróćcie również uwagę na jego stylowy zestaw. Ostatnio Dawid zachwyca nas swoimi stylizacjami. 

10/15
Ewa Farna
East News

Ewa Farna także zjawiła się na koncercie, mimo bardzo zaawansowanej ciąży. Artystce towarzyszył mąż, Martin Chobot. 

Zobacz także: Ciężarna Ewa Farna wystąpiła z mężem na scenie podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Padły wzruszające słowa

11/15
Justyna Steczkowska
ONS.pl

Na ten występ czekali absolutnie wszyscy! Justyna Steczkowska pojawiła się na koncercie, mimo że kilka lat temu między nią a Dodą doszło do wielu spięć. Gwiazda wybaczyła Dodzie wszystko i dała niesamowity występ, który oczarował publiczność.

12/15
Margaret
ONS.pl

Margaret także zjawiła się na koncercie! 

13/15
Kozidrak
ONS.pl

Taki koncert bez Beaty Kozidrak? To nie mogłoby się udać! Na szczęście artystka zjawiła się na scenie i porwała publiczność do zabawy!

14/15
Markowscy
ONS.pl

Zupełnie jak Patrycja i Grzegorz Markowscy! To było prawdziwe szaleństwo!

15/15
Kalicka, Piróg, Kurdej-Szatan
ONS.pl

Koncert poprowadzili: Olga Kalicka, Michał Piróg i Basia Kurdej-Szatan.