Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News

Antoni Królikowski wspomina Pawła Królikowskiego. Pokazał archiwalne nagranie: "Dziękuję, tato!"

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News

Antoni Królikowski wspomina Pawła Królikowskiego we wzruszającym nagraniu. W niedziele odbył się koncert z okazji 100. urodzin papieża Jana Pawła II. Rok temu gospodarzami tego zaszczytnego wydarzenia byli rodzice aktora Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski. Wówczas towarzyszył im syn. Te wspomnienia Antka łapią za serce.

Zobacz także: Roxie Węgiel i Justyna Steczkowska zaśpiewały z okazji 100. urodzin papieża! Kto jeszcze wystąpił?

Antoni Królikowski wspomina Pawła Królikowskiego 

Niedługo minie 3 miesiące od śmierci Pawła Królikowskiego. Wybitny aktor odszedł po długiej i ciężkiej walce z chorobą. Pozostawił po sobie nie tylko smutek ale przede wszystkim dobre wspomnienia, które na zawsze będą towarzyszyć jego najbliższym oraz przyjaciołom. 

Antoni Królikowski wspomniał zeszłoroczny koncert z okazji urodzin Jana Pawła II. Wówczas gospodarzami wydarzenia byli jego rodzice: 

Rodzice prowadzili w zeszłym roku koncert papieski w Wadowicach. Cieszę się, że tam byłem. Dziękuję Mamo, dziękuję Tato

Na swoim Instastory pokazał kilka zdjęć z tego dnia, znalazło się również krótkie nagranie, na którym Paweł Królikowski przemawiał do publiczności, przedstawiając życiorys Jana Pawła II. Ten dzień z pewnością był dla Antoniego niezwykle ważny i dostarczył mu wielu wzruszeń i pięknych wspomnień. 

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska - Królikowska opowiedziała o codzienności po śmierci męża: "Ten czas staramy się przerobić na pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego"

Antoni Królikowski wspomina zeszłoroczny koncert papieski z udziałem rodziców. Pokazała wzruszające zdjecia z Pawłem Królikowskim. 

Antoni Królikowski wspomina koncert papieski z udziałem Pawła Królikowskiego
Instagram

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku po ciężkiej walce z chorobą. 

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43