Anna Wendzikowska w sukience do kolan różowej Anna Wendzikowska w malinowej sukience Anna Wendzikowska w sukience z falbanami Anna Wendzikowska w białej sukience
Anna Wendzikowska w sukience do kolan różowej
ons.pl
1/4
Anna Wendzikowska w sukience do kolan różowej
ons.pl

Anna Wendzikowska na wczorajszą premierę filmu "#WszystkoGra" założyła różową sukienkę z falbanami marki Bizuu. Ale nie tylko kolorowa sukienka przyciągała uwagę, Ania wydaje się być bardzo szczupła, bardziej niż zwykle. Czyżby ostatnio schudła? Skąd te przypuszczenie? Sukienka na Ani Wendzikowskiej wisiała, być może taki styl i urok kreacji, ale nogi Ani i jej twarz też są mocno wysmuklone i szczupluteńkie. Ania wyglądała w sukience bardzo dziewczęco, ale jak oceniacie, czy Wendzikowska schudła? Zobaczcie wszystkie zdjęcia w galerii.

 

Ania na premierze musicalu "#WszystkoGra" przeprowadzała wywiady z gwiazdami i odtwórcami głównych ról. Film ma trafić do kin 6 maja. A o czym jest #WszystkoGra? O miłości. Zosia (Rycembel), studentka ASP, próbuje zmieniać świat. Mama Zosi, Roma (Preis) zupełnie niespodziewanie zakochuje się. Ciekawe perypetie spotykają też mamę Romy (Celińska). A wszystko przy ulubionych hitach, które znacie z radia.  Zobaczcie zwiastun #WszystkoGra!

 

Zobacz także: Premiera musicalu "#WszystkoGra" pełna gwiazd! Kto wyglądał najlepiej? ZDJĘCIA

2/4
Anna Wendzikowska w malinowej sukience
ons.pl
3/4
Anna Wendzikowska w sukience z falbanami
ons.pl
4/4
Anna Wendzikowska w białej sukience
ons.pl
Więcej na temat diety gwiazd Anna Wendzikowska