Party.pl

fiszka orange Advertisement

Purella Superfoods

Anna Starmach będzie się odchudzać pod okiem Ewy Chodakowskiej? Poznajcie szczegóły!

Purella Superfoods

Ewa Chodakowska i Anna Starmach łączą siły! Jak donosi nowy "Flesz", obie panie postanowiły połączyć siły, żeby przekonać swoich fanów do zmiany trybu życia na zdrowy! Zapowiada się ciekawie, bo Chodakowska to jedna z najbardziej cenionych trenerek fitness w Polsce. Z kolei Starmach wielu uważana jest za kulinarny autorytet. Jaką konkretnie niespo­dziankę Ewa i Ania przygotowały swoim fanom?

Ewa Chodakowska i Anna Starmach zaczynają współpracę!

Już w styczniu rusza wspólny projekt Ewy Chodakowskiej i Anny Starmach  #zdrowypoczątekroku, który ma zachęcić kobiety i mężczyzn, by zmienili tryb życia i wytrwali w noworocznych postanowieniach. Jak zamierzają to zrobić?

Ewa i Ania będą działać na zasadzie wymiany. Starmach stworzy przepisy kulinarne z użyciem superfoods, które pomogą pozbyć się zbędnych kilogramów, a Ewa zaproponuje do nich treningi. Wszystko będą udostępniać w swoich social mediach – powiedział „Fleszowi” znajomy gwiazd.

Ale to nie wszystko! Rok temu Ania Starmach została mamą Jagny, a teraz sama zdecydowała się podjąć wyzwanie i wyrzeźbić swoją sylwetkę - oczywiście pod okiem Ewy Chodakowskiej! Kolejny krok? Jeśli Ewie i Ani uda się pogodzić terminy i inne zobowiązania zawodowe, to w drugiej połowie 2020 roku planują wspólne obozy treningowe, podczas których Starmach poprowadzi warsztaty zdrowego żywienia. My już czekamy na ich wspólną trasę. A wy?

Więcej przeczytasz w nowym wydaniu "Flesza"!

Flesz okładka
Flesz

Ewa Chodakowska zaczyna współpracę z Anną Starmach

Ewa Chodakowska na imprezie Joya
ONS.pl

Anna Starmach, dzięki treningom Ewy Chodakowskiej, chce wyrzeźbić swoją sylwetkę po ciąży

Anna Starmach z dzieckiem
Instagram

 

Więcej na temat Ewa Chodakowska Anna Starmach
Przeładuj

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

zobacz 00:34