Anna Mucha w filmie Pitbull 2
Instagram

Anna Mucha zagra prostytutkę. Dostała rolę w filmie!

Anna Mucha w filmie Pitbull 2
Instagram

Anna Mucha dostała rolę w filmie! Aktorka już od jakiegoś czasu mówiła, że bardzo chciałaby wrócić do grania w filmach. Ostaatnio udało się jej dostać epizod w komedii "Wkręceni 2". Ale teraz Anna Mucha ma szansę na coś większego i o wiele poważniejszego! Ruszyły bowiem zdjęcia do drugiej części kultowego filmu Patryka Vegi "Pitbull".

Na razie część obsady jest owiana tajemnicą, ale już wiadomo, że do filmu zaangażowano Annę Muchę! To na potrzeby tego filmu celebrytka przymierzała ostatnio peruki.
 

Anna Mucha w filmie Pitbull 2

Kogo zagra? Jak udało nam się ustalić, będzie to postać prostytutki, która zostanie brutalnie zaatakowana i pobita przez mafiozów.

Mucha sama dzisiaj wrzuciła zdjęcia z pierwszej charakteryzacji, rozmazany makijaż, podbite oczy... Z tego, co udało nam się dowiedzieć, aktorka bierze udział w bardzo brutalnych scenach. Na ekranie ma się też pokazać w skąpym stroju!

Może to dlatego, że będzie eksponować mocno figurę, Mucha ostatnio zaczęła jeść bardzo dietetyczne śniadania? Czytaj także: Anna Mucha i jej skromne śniadanie... Czyżby aktorka przeszła na ostrą dietę?!


My już nie możemy się doczekać filmu „Pitbull 2”! Myślicie, że Mucha sprawdzi się w nowej roli?

 

 

na dzień dobry, opcja która wygrała- #blondi #blondynka #pitbull.Nowe porządki #PatrykVega i jak Wam sie podoba(m)?

A photo posted by Anna Mucha (@taannamucha) on


 
Okulary, RayBan, Anna Mucha

 

Anna Mucha

Więcej na temat Anna Mucha Patryk Vega Pitbull 2
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36