Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Anna Lewandowska szczerze o swoich wakacjach z Klarą! "Plany kontra rzeczywistość"

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Ostatnie tygodnie rodzina Lewandowskich spędza na zasłużonym wypoczynku. Najpierw udali się na Mykonos razem z Mariną i Wojtkiem Szczęsnymi, a teraz spędzają czas w Marbelli, mieście na południu Hiszpanii. Mylą się jednak ci, którzy sądzą, że Anna Lewandowska ma wreszcie czas prawdziwe lenistwo. Właśnie na swoim profilu na pokazała zdjęcia z cyklu "Instagram kontra rzeczywistość' i "pożaliła się" na swoje wakacje z dzieckiem!

Anna Lewandowska pokazała, jak wyglądają jej wakacje

Anna Lewandowska na wakacjach miała w planach chwile dla siebie - czytanie książki, nakładanie maseczki, trening. Skończyło się jednak zupełnie inaczej! Jej 2-letnia córeczka Klara miała bowiem zupełnie inne plany, o czym Anna Lewandowska napisała na swoim profilu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you know this Dear mums?😇 Holidays... You have plans to read a book, rest, to have a moment for yourself, to do a training... And what?😎 Swimming, sand castle, hide-and-seek and so on, all day long 🙈😂🙌 Plans vs reality. Who is on holidays with kids?😎 _________ Plany vs rzeczywistość.. Wyczekane wakacje...🤸🏻‍♀️☀️ W planach dobra książka, odpoczynek, chwila dla siebie, może jakaś maseczka, dobry trening… A co jest finalnie?😬 Basenik, oblewanie wodą, pompowanie kółek, balonów, zabawa foremkami, zabawa w “ganianego” (“złap mnie!”) na zmianę w chowanego i tak przez cały dzień 🙈😂🙌 Kto spędza urlop z dziećmi, wie o czym mówię😎 Ręka do góry, kto planuje wakacje z dziećmi? 👍✌👋 Jest NAJLEPIEJ♥️🤸‍♀️👧🏼 _________ #annalewandowska #summertime #babyonboard #summerwithkids #relax #funnydads #kidssmile

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Plany vs rzeczywistość.. Wyczekane wakacje...🤸🏻‍♀️☀️

W planach dobra książka, odpoczynek, chwila dla siebie, może jakaś maseczka, dobry trening…

A co jest finalnie?😬 Basenik, oblewanie wodą, pompowanie kółek, balonów, zabawa foremkami, zabawa w “ganianego” (“złap mnie!”) na zmianę w chowanego i tak przez cały dzień 🙈😂🙌 Kto spędza urlop z dziećmi, wie o czym mówię😎 - napisała gwiazda.

Wiele mam doskonale rozumie Annę Lewandowską i wie, o czym pisze trenerka. Podkreślają jednak, że na nic innego nie zmieniłyby chwil spędzonych ze swoimi dziećmi. A rozumiecie Annę Lewandowską? 

 

Lewandowscy spędzili udane wakacje ze Szczęsnymi 

Anna Lewandowska i Marina
Instagram

Para wreszcie ma czas na urlop

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w kolorowych podobnych bluzach
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44