Anna Lewandowska w niemieckiej telewizji Sky Sport
ONS
Newsy

Lewandowska promuje się w najpopularniejszej zagranicznej telewizji

Żona Roberta buduje swoje małe imperium

Dokładnie rok temu Anna Lewandowska zaliczyła swój medialny debiut na salonach. Pojawiła się wówczas u boku, wtedy jeszcze przyszłego, męża na jednej z imprez. Potem przyszedł czas na ślub i rozkręcanie własnej kariery - Anna założyła bloga, zaczęła też coraz częściej gościć w mediach. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Przypomnijmy: Lewandowska dogania Chodakowską. Na blogu zarabia spore pieniądze

Jako żona jednego z najpopularniejszych piłkarzy w Niemczech, Lewandowska jest też zauważana przez zachodnie media. Już niebawem będą mogli ją podziwiać niemieccy telewidzowie, będzie bowiem gościem jednej z największych telewizji naszych sąsiadów.

Anna pojawi się w Sky Sport w programie "Cathy unterwegs", w którym wraz z prowadzącą pokaże kilka ćwiczeń pomagających osiągnąć zdrową sylwetkę. Materiał został już nagrany, a na Instagramie Lewandowskiej pojawiły się pamiątkowe zdjęcia z ekipą show.

Myślicie, że Anna Lewandowską zostanie gwiazdą w Niemczech?

Zobacz: Na czym bazuje dieta Anny Lewandowskiej? Gwiazda uchyliła rąbek tajemnicy

Anna Lewandowska w niemieckiej telewizji Sky Sport

Anna Lewandowska w niemieckiej telewizji Sky Sport

 

Anna Lewandowska w niemieckiej telewizji Sky Sport

Robert i Anna Lewandowscy na konferencji prasowej UNICEF-u:

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na spacerze
Newsy
Gdzie swoje pierwsze dziecko urodzi Anna Lewandowska? Para podjęła decyzję
Monachium czy Warszawa?

Od kilku dni cała Polska żyje informacją o ciąży Anny Lewandowskiej. Jej mąż, Robert Lewandowski w rozczulający sposób poinformował cały świat o tym, że wkrótce zostanie ojcem, a media prześcigają się w doniesieniach na temat szczegółów ciąży Anny Lewandowskiej. Najpierw pisano o dacie porodu, później płci dziecka, a teraz pojawiają się pierwsze informacje na temat szczegółów porodu. Gdzie urodzi swoje pierwsze dziecko Anna Lewandowska?   Gdzie Anna Lewandowska urodzi dziecko? Nowe szczegóły ciąży Anny Lewandowskiej! Ania i Robert od kilku lat mieszkają w Niemczech, najpierw w Dortmundzie, teraz w Monachium. To tam na co dzień w klubie Bayern Monachium gra Robert Lewandowskiej, a jego zarobki z każdym rokiem rosną, dlatego wiele wskazuje na to, że piłkarz zostanie na najbliższe lata w niemieckiem klubie. Ania w Monachium pracuje, prowadzi treningi, pisze książki, jak i również dba na miejscu o dietę Roberta. Czy to właśnie w Monachium, Ania zdecyduje się urodzić swoje pierwsze dziecko? Wszystko na to wskazuje! Ciąża jest prowadzona w Monachium, przez niemieckiego lekarza, więc Ania i Robert z nim ustalają najważniejsze szczegóły co do rozwiązania.Na decyzję wpływ ma też fakt, że Robert doskonale czuje się tam, gdzie mieszka. Mimo że w Dortmundzie spędził sporo czasu, to - jak już wcześniej opowiadała nam jego mama - w Bawarii znalazł prawdziwy drugi dom, czytamy na stronie se.pl Zatem wszystko wskazuje na to, że Ania Lewandowska urodzi w Monachium. Choć to w Polsce mieszkają bliscy pary i z pewnością mogliby im pomóc przed rozwiązaniem, para zdecydowała się jednak na poród w Niemczech. W końcu nie jest to daleko od Polski, a bliscy na pewno im pomogą w tym ważnym momencie ich życia :-)  Przypominamy, że trenerka jest w piątym miesiącu ciąży i urodzi już pod koniec kwietnia. Myślicie, że para podjęła dobrą decyzję...

Anna Lewandowska w niemieckiej telewizji Sky Sport
ONS
Newsy
Lewandowska gwiazdą w "Na Językach". Chce robić karierę za granicą, ale jest jeden problem
Co stoi na przeszkodzie?

Kariera Anny Lewandowskiej w przeciągu ostatnich kilku miesięcy nabrała sporego tempa. Żona Roberta zyskała ogromne grono fanów, które regularnie czyta jej bloga. Organizuje również grupowe treningi, na które zgłasza się coraz więcej chętnych, a sama Anna zapraszana jest do rozmaitych telewizji i wywiadów, podczas których poczyna sobie coraz odważniej. Przypomnijmy: "Nikt mi nie będzie zarzucał, że jestem drugą Chodakowską!" Dziś fenomenowi Lewandowskiej przyjrzała się bliżej redakcja "Na Językach". W programie mogliśmy zobaczyć wypowiedzi ekspertów, którzy wróżą jej ogromną karierę. Na kilka pytań odpowiedziała też sama zainteresowana, a naszą uwagę najbardziej zwróciło uwagę to o zagraniczną karierę, o której w kontekście sportsmenki mówi się sporo. Okazuje się, że Lewandowska ma apetyt na podbój np. Niemiec, ale póki co te plany nie doczekają się realizacji z uwagi na niewystarczającą znajomość języka.   Kariera w Niemczech? Nie mówię nie. Ale mój niemiecki nie jest jeszcze na tyle dobry, aby bazować na nim np. przy pisaniu bloga - przyznała szczerze. Wielką entuzjastką talentu Anny jest natomiast Agnieszka Szulim . Dziennikarka bez ogródek przyznała, że w rywalizacji Lewandowska-Chodakowska, wybiera żonę Roberta.   W przeciwieństwie do Ewy Chodakowskiej, u Lewandowskiej nie ma tego efekciarskiego klimatu - skwitowała. Jedno jest pewne - z umiejętnościami językowymi czy z ich brakiem, Lewandowska pierwsze kroki do rozkręcenia kariery w Niemczech już poczyniła. Zobacz: Lewandowska promuje się w najpopularniejszej zagranicznej telewizji Anna Lewandowska wraca z treningu z przyjaciółką:

Anna Lewandowska pochwaliła się sukcesem
Newsy
Wielki sukces Anny Lewandowskiej! Niewiele gwiazd w Polsce może się tym pochwalić!
Ania ma szansę na karierę za granicą?

Anna Lewandowska ma na swoim koncie już kilka książek, które są bestsellerami w Polsce. Jej najnowsze dzieło pojawi się w sprzedaży... w Niemczech! Książka "Best Body Plan" ukaże się na zachodnim rynku i oczywiście będzie w języku niemieckim. Fanki Ani serdecznie jej gratulują!    Zagraniczny sukces Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska wydała już kilka książek, które cieszą się sporym zainteresowaniem w Polsce. A ponieważ na stałe gwiazda mieszka w Niemczech (tam również ma zamiar urodzić!), najnowsze dzieło wydaje na rynek niemiecki. Mąż Ani, Robert Lewandowski, u naszych zachodnich sąsiadów jest wielką gwiazdą, a więc jej książka na pewno znajdzie wielu nabywców. Wręcz jesteśmy tego pewni!   Ani serdecznie gratulujemy!    Zobacz:  Lewandowski znów strzela, a na trybunach... Ania! Uwaga! Widać PIERWSZE ciążowe krągłości! ZDJĘCIA   Anna Lewandowska wydała książkę po niemiecku!   Anna Lewandowska ma świetną passę!   Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner