Anna Lewandowska w koszuli w kratę

Nowe informacje na temat porodu Anny Lewandowskiej! Kiedy urodzi? Gdzie wychowa dziecko?

Anna Lewandowska w koszuli w kratę

Kiedy urodzi Anna Lewandowska? Na poród trenerki i żony Roberta Lewandowskiego czeka chyba cała Polska. Anna Lewandowska w ogóle nie wypowiada się na temat ciąży i nie komentuje informacji medialnych o płci jej dziecka. Kiedy trenerka i jej mąż przytają na świecie swoje pierwsze dziecko? "Super Express" dowiedział się , że Anna Lewandowska urodzi pod koniec kwietnia!

Zobacz: Anna Lewandowska jedną wypowiedzią zyskała uznanie fanów. O co chodzi? Sprawdźcie!

Kiedy Anna Lewandowska urodzi dziecko?

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna i nie zwalnia tempa nawet w zaawansowanej ciąży. Na kilka dni przed porodem trenerka wrzuca zdjęcia dań, które przyrządza i ćwiczeń, które wykonuje. W komentarzach jednak roi się od pytań, kiedy maleństwo pojawi się na świecie. Zagadką wciąż pozostaje płeć dziecka. Początkowo pisaliśmy, że para będzie miała dziewczynkę. Z czasem jednak Anna Lewandowska zaczęła pokazywać wyprawkę, a jej kolory mogą sugerować, że będzie to chłopiec. 

Jak donosi "Super Express", Anna Lewandowska urodzi w Monachium i właśnie tam zostanie na stałe z dzieckiem i mężem Robertem Lewandowskim, który gra w klubie Bayern Monachium i nie planuje na razie zmieniać miejsca pracy. 

Zobacz: Jest potwierdzenie! To bardzo dobra wiadomość dla Roberta Lewandowskiego! Dziś jego wielki dzień

Anna Lewandowska urodzi lada dzień

Anna Lewandowska w czarnej sukience

Trenerka urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Anna Lewandowska szefową Roberta?

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22