Kiedy urodzi Anna Lewandowska? Na poród trenerki i żony Roberta Lewandowskiego czeka chyba cała Polska. Anna Lewandowska w ogóle nie wypowiada się na temat ciąży i nie komentuje informacji medialnych o płci jej dziecka. Kiedy trenerka i jej mąż przytają na świecie swoje pierwsze dziecko? "Super Express" dowiedział się , że Anna Lewandowska urodzi pod koniec kwietnia!

Reklama

Zobacz: Anna Lewandowska jedną wypowiedzią zyskała uznanie fanów. O co chodzi? Sprawdźcie!

Kiedy Anna Lewandowska urodzi dziecko?

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna i nie zwalnia tempa nawet w zaawansowanej ciąży. Na kilka dni przed porodem trenerka wrzuca zdjęcia dań, które przyrządza i ćwiczeń, które wykonuje. W komentarzach jednak roi się od pytań, kiedy maleństwo pojawi się na świecie. Zagadką wciąż pozostaje płeć dziecka. Początkowo pisaliśmy, że para będzie miała dziewczynkę. Z czasem jednak Anna Lewandowska zaczęła pokazywać wyprawkę, a jej kolory mogą sugerować, że będzie to chłopiec.

Jak donosi "Super Express", Anna Lewandowska urodzi w Monachium i właśnie tam zostanie na stałe z dzieckiem i mężem Robertem Lewandowskim, który gra w klubie Bayern Monachium i nie planuje na razie zmieniać miejsca pracy.

Zobacz: Jest potwierdzenie! To bardzo dobra wiadomość dla Roberta Lewandowskiego! Dziś jego wielki dzień

Zobacz także

Anna Lewandowska urodzi lada dzień

Trenerka urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama