Anna Lewandowska w zielonym swetrze na Instagramie
Instagram

W takiej fryzurze jeszcze nie widzieliście Anny Lewandowskiej! Będziecie zaskoczeni!

Anna Lewandowska w zielonym swetrze na Instagramie
Instagram

Anna Lewandowska może wydawać się prawdziwą perfekcjonistką. Od kiedy jest gwiazdą i inspiruje Polki do treningów oraz zdrowego stylu życia, właściwie nie zaliczyła żadnej wpadki. Mało tego, w social mediach zawsze prezentuje swój idealny wizerunek. Teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek i udowodnić, że jest zwykłą kobietą, taką jak jej fanki!

Anna Lewandowska pokazała nietypową fryzurę

Anna Lewandowska wiele razy udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie samej. Wystarczy zobaczyć np. jej reakcje na kolejne plotki o ciąży, by przekonać się, że trenerka nie obraża się, tylko wykazuje się dużym poczuciem humoru.

Nie każda gwiazda to potrafi, tak jak nie każda pokaże się bez makijażu i z mało "wyjściową" fryzurą. Anna Lewandowska zdecydowała się jednak zaprezentować światu z uczesaniem, które wiele kobiet może zobaczyć na swoich głowach np. rano lub po ćwiczeniach, czyli z falowanym irokezem z grzywki! Zobaczcie:

Anna Lewandowska z szaloną fryzurą
Instagram

Anna Lewandowska zdradziła przy okazji na Instastories, że na swoim obozie właśnie opowiadała uczestniczkom o akceptacji siebie w każdym wydaniu. Trzeba przyznać, że gwiazda nie mogła wybrać lepszego looku do przekazania swojego przesłania, nie sądzicie?

 

Anna Lewandowska zazwyczaj wygląda perfekcyjnie

Anna Lewandowska w płaszczu w kratkę
Instagram

Na Instagramie można podziwiać Annę Lewandowską z ułożonymi włosami, makijażem i modnymi stylizacjami

Anna Lewandowska w różowej sukience Reserved
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08