Anna Lewandowska w ramonesce
Instagram

Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy z Laurą. Nagle dziewczynka spojrzała w obiektyw. Ale ona śliczna! 

Anna Lewandowska w ramonesce
Instagram

Anna Lewandowska pochwaliła się małą Laurą! Trenerka podczas relacji na InstaStories pokazała, że młodsza córka znów towarzyszyła jej na treningu. Dziewczynka spokojnie się na bawiła, ale w pewnym momencie spojrzała prosto w obiektyw. Spójrzcie, jaka ona jest śliczna! 

Anna Lewandowska pokazała Laurę

Już za kilka tygodni córeczki Anny i Roberta Lewandowskich będą świetować urodziny. Dokładnie 4 maja Klara skończy cztery latka, a 6 maja pierwsze urodziny będzie obchodzić jej młodsza siostra, Laura. Po narodzinach pierwszej córki Anna i Robert Lewandowscy dość rzadko publikowali w sieci jej zdjęcia. Z czasem to się zmieniło i dziś szczęśliwi rodzice coraz częściej pokazują fotki swoich pociech, zmyślnie publikując jedynie fragmenty ich twarzy.

Teraz Anna Lewandowska opublikowała w sieci nowe zdjęcia na których towarzyszy jej młodsza córeczka. Żona "Lewego" trenowała na siłowni, a mała Laura bawiła się rzeczami swojej mamy. Dziewczynka ubrana w jeansowe ubaranko i podkolanówki wygląda naprawdę uroczo! W pewnym momencie Laura spojrzała prosto w obiektyw telefonu, a Anna Lewandowska uwieczniła ten moment i pokazała fanom najnowsze ujęcia. 

Zobaczcie zdjęcia małej Laury! Jak widać druga córeczka sportowego małżeństwa coraz częściej towarzyszy swojej mamie na treningach. Czy Laura pokocha sport tak samo jak jej starsza siostra, Klara?

Zobacz także: Klara Lewandowska ma dopiero trzy lata i już potrafi pisać! Anna Lewandowska pokazała postępy córki 

Anna Lewandowska pokazała małą Laurę.

Anna Lewandowska pokazała córkę Laurę
Instagram

Dziewczynka już za kilka tygodni skończy roczek.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48