Anna Lewandowska o porównaniach do Ewy Chodakowskiej
ONS

Lewandowska o swojej największej rywalce: Takich Chodakowskich powinno być więcej

Anna Lewandowska o porównaniach do Ewy Chodakowskiej
ONS

Anna Lewandowska w polskim show-biznesie pojawiła się, dzięki sławnemu mężowi, Robertowi Lewandowskiemu. Od razu zaczęła robić karierę i zdobywać nowe szczyty. Bardzo szybko też została okrzyknięta największą rywalką Ewy Chodakowskiej, a wkrótce potem wydała pierwszą książkę. Zobacz: Lewandowska zostawiła wpis na Instagramie Chodakowskiej. Ewa odpowiedziała od razu

Właściwie od początku pojawiają się spekulacje, że panie są w konflikcie i rywalizują ze sobą. Obie jednak zapewniają, że tak nie jest i robią swoje. Ewa Chodakowska niedawno otrzymała swój program w telewizji, gdzie pokazuje różne ćwiczenia, które możemy wykonywać w domu, a także zdrowe i smaczne przepisy. Lewandowska z kolei osiąga kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej i już pisze drugą książkę. Z pewnością łączy je miłość do sportu i chęć szerzenia aktywności fizycznej wśród Polaków. Żona zawodnika Bayernu Monachium w ostatnim wywiadzie dla Plejady.pl podsumowała relację z Chodakowską:

Może kiedyś nas porównywano, ale teraz już nie. Pisano nawet o naszym rzekomym konflikcie, ale to oczywiście kolejne bzdury. Uważam, że takich Lewandowskich i Chodakowskich, które motywują ludzi do zdrowego stylu życia, powinno być więcej.

Którą bardziej lubicie?

Zobacz: Lewandowska nie chciała pozować na ściance. Wieczór spędziła z koleżanką celebrytką
 

Anna Lewandowska na pokazie La Manii w Soho Factory 

Lewandowska prowadzi WF na Stadionie Narodowym:

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11