Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Eastnews

Anna Lewandowska opowiedziała o wakacjach z Robertem na Ibizie! NOWE ZDJĘCIA

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Eastnews

Zaraz po zgrupowaniu kadry narodowej, Robert Lewandowski zabrał swoją żonę Anię na wakacje. Para wybrała się na Ibizę, gdzie w tym samym czasie wypoczywał też Artur Boruc z żoną Sarą. (Zobacz: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na wakacjach! Ależ oni są sexy!) Po powrocie do Warszawy, Ania na swoim blogu przygotowała relacje z wakacji na hiszpańskiej wyspie.


“Krótki urlop spędziliśmy więc na Ibizie z gronem naszych przyjaciół. Mimo, że byliśmy tam tylko kilka dni przywiozłam mnóstwo wrażeń. Bo też jest w czym wybierać kiedy się już tam znajdziesz”, napisała na swoim blogu Ania.

 


Ania Lewandowska zachwalała też plaże, na których codziennie rano trenowała oraz wyśmienitą kuchnię.

 


“Oczywiście obiegłam miejscowe sklepy z żywnością, targi, restauracje i kafejki. Wciąż szukam nowych smaków, a śródziemnomorska kuchnia jest przecież wyjątkowo zdrowa: mnóstwo owoców, warzyw i wszystkiego co oferuje morze! W restauracji Es Torrents jadłam morena bamba (ESPARDEÑAS), po polsku: trepang królewski – pycha! (...) Sama też działałam w kuchni, trudno się było oprzeć skoro mogłam kupić świeże ryby od rybaków, a na straganach było tyle cudowności!”, pisze Ania.
 

Zaraz po powrocie Ania zdradziła na swoim Instagramie, że zaczyna nowy projekt. Czyżby była to książka o podróżach? Anna Mucha też najpierw opisywała na blogu swoje podróże, a później napisała książkę "Toskania, że mucha nie siada". Czekamy, więc na więcej szczegółów projektu Ani!


Zobacz też na Polki.pl: Anna Lewandowska w rudych włosach!

 

Anna Lewandowska na Ibizie:

 

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22