Reklama

Zmiany w życiu Anny Lewandowskiej. Najpierw zaskoczyła fanki nową fryzurą z uroczą grzywką, wieczorem zaś niespodziewanie ogłosiła, że ma właśnie nowe zajęcie. Została właśnie ambasadorką marki Huawei w Polsce. Tym samem dołączyła do #TeamHuawei, gdzie od dawna ambasadorem globalnym jest jej mąż - Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska pojawiła się w czwartek wieczorem w warszawskim Zamku Ujazdowskim, gdzie odbywała się premiera polska nowej serii smartfonów Huawei - Mate20. Chińska marka od jakiegoś czasu stawia na promocję przez polskie gwiazdy. I tak do #TeamHuawei wcześniej trafiły już Marta Wierzbicka, modelka Karolina Pisarek, model Jakob Kosel, prezenter Krzysztof Jankowski "Jankes", czy popularny instagramowy duet Szparagi. Większość ekipy również można było zobaczyć na czwartkowej premierze:

Party.pl

Jednak osobą najbardziej kojarzącą się z produktami chińskiego producenta jest Robert Lewandowski - występujący na reklamach produktów. Ania będzie więc teraz pracowała z mężem. Zresztą to nie pierwszy wspólny projekt reklamowy. Ania występowała już z Robertem w reklamówkach znanego producenta szamponów.

Zobaczcie jak Anna Lewandowska wyglądała na czwartkowej imprezie. Tu na zdjęciu z Jakobem Koselem:

Party.pl

I z Jankesem:

Party.pl

Reklama

Zobacz też: Ania Lewandowska chce zmienić miejsce zamieszkania? Ma to związek z Krupińską i Karpielem Bułecką!

Reklama
Reklama
Reklama