Tomson i Baron będą jurorami w kolejnej edycji "The Voice of Poland"! Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl oprócz muzyków z zespołu Afromental w programie zobaczymy również Andrzeja Piasecznego!

Reklama

Potwierdzają się również nasze ostatnie doniesienia, że władze TVP chcą, aby na fotelu jurorskim zasiadła Natalia Kukulska, która zastąpiłaby Edytę Górniak. Diva zaledwie kilka dni temu poinformowała na Facebooku, że nie pojawi się w 7. edycji show.

W "The Voice of Poland" z pewnością nie zobaczymy również Justyny Steczkowskiej. Kto więc zostanie czwartym jurorem w programie? Tego wciąż nie wiadomo. Wirtualnemedia.pl donoszą, że producenci zastanawiali się nawet nad wprowadzeniem trzech kobiet w składzie jurorskim.

Taki zestaw nie występował dotychczas w żadnej z realizowanych na świecie wersji formatu „The Voice”- informuje portal.

Zwyciężyła opcja z chłopakami z Afromental i Piaskiem. Wciąż nie wiadomo za to, kto poprowadzi talent show TVP2. Przypominamy, że w ostatniej, 6. edycji "The Voice of Poland" gospodarzami byli Halina Mlynkova, Tomasz Kammel oraz Maciej Musiał.

Kolejną - 7. już odsłonę "The Voice of Poland" będziemy mogli oglądać jesienią. Cieszycie się, że w programie pojawią się Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron?

Zobacz także: Justyna Steczkowska pozwie tabloid? Ostre oświadczenie w sprawie udziału w The Voice of Poland

Andrzej Piaseczny będzie jurorem w The Voice of Poland.

Reklama

Jurorami zostaną również Tomson i Baron.

Reklama
Reklama
Reklama