Andrzej Krzywy wspomina dramatyczne chwile
ONS

Andrzej Krzywy opowiedział o dramacie partnerki. Miała poważny wypadek

Andrzej Krzywy wspomina dramatyczne chwile
ONS

Andrzej Krzywy to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Zespół De Mono, w którym Krzywy występuje od 1987 roku, ma na swoim koncie wiele hitów takich jak: "Znów jesteś ze mną" czy "Żyj tylko chwilą". Niestety kilka lat temu koledzy z grupy rozstali się w dość nieprzyjemnej atmosferze i do dzisiaj toczą wojnę o nazwę "De Mono". Zobacz: Krzywy uciekł z miasta

W życiu prywatnym wokalista związany jest z Anną Domańską, która jak się okazuje ma za sobą bardzo poważny wypadek. Andrzej Krzywy w rozmowie z Faktem po raz pierwszy opowiedział o dramatycznych chwilach z udziałem ukochanej.

- Żona była po wypadku, dosyć poważnym i lekarze powiedzieli, że w zasadzie cud, że chodzi. Miała strzaskane całe biodro. Ułańska fantazja za młodu, wypadek motorowy, a właściwie dwa jednego dnia. Lekarze powiedzieli: Dziewczyno, jesteś w zasadzie kaleka, siedź na dupie i nic nie rób, bo każdy spowoduje, że będzie jeszcze gorzej- zdradził Krzywy. Cierpiała latami, codziennie rano praktycznie wstawała ze łzami w oczach, miała ogromny kłopot z chodzeniem.


Na szczęście Anna Domańska dzięki ćwiczeniom wróciła do pełnej sprawności. Andrzej Krzywy jest pod ogromnym wrażeniem wytrwałości swojej partnerki.
Zobacz: Gwiazdy na koncercie Radia Zet w Łodzi 

Więcej na temat Andrzej Krzywy
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15