Party Stories
Andrzej Krzywy wspomina dramatyczne chwile
ONS
Newsy

Andrzej Krzywy opowiedział o dramacie partnerki. Miała poważny wypadek

Muzyk przeżył ciężkie chwile

Andrzej Krzywy to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Zespół De Mono, w którym Krzywy występuje od 1987 roku, ma na swoim koncie wiele hitów takich jak: "Znów jesteś ze mną" czy "Żyj tylko chwilą". Niestety kilka lat temu koledzy z grupy rozstali się w dość nieprzyjemnej atmosferze i do dzisiaj toczą wojnę o nazwę "De Mono". Zobacz: Krzywy uciekł z miasta

W życiu prywatnym wokalista związany jest z Anną Domańską, która jak się okazuje ma za sobą bardzo poważny wypadek. Andrzej Krzywy w rozmowie z Faktem po raz pierwszy opowiedział o dramatycznych chwilach z udziałem ukochanej.

- Żona była po wypadku, dosyć poważnym i lekarze powiedzieli, że w zasadzie cud, że chodzi. Miała strzaskane całe biodro. Ułańska fantazja za młodu, wypadek motorowy, a właściwie dwa jednego dnia. Lekarze powiedzieli: Dziewczyno, jesteś w zasadzie kaleka, siedź na dupie i nic nie rób, bo każdy spowoduje, że będzie jeszcze gorzej- zdradził Krzywy. Cierpiała latami, codziennie rano praktycznie wstawała ze łzami w oczach, miała ogromny kłopot z chodzeniem.


Na szczęście Anna Domańska dzięki ćwiczeniom wróciła do pełnej sprawności. Andrzej Krzywy jest pod ogromnym wrażeniem wytrwałości swojej partnerki.
Zobacz: Gwiazdy na koncercie Radia Zet w Łodzi 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Krzywy promocja książki
mat. promocyjne
Newsy
Gwiazdy, anegdoty i... mnóstwo śmiechu! Tak wyglądała promocja książki Andrzeja Krzywego
Andrzej Krzywy na gali finałowej Miss World Poland 2015
ONS
TV-Show
Znamy kolejną gwiazdę wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Zatańczy znany wokalista!

W piątej edycji show " Taniec z Gwiazdami" zatańczy Andrzej Krzywy ! Wokalista i muzyk z kultowego zespołu De Mono. Ale czy 52-letni artysta pokaże, że ma też talent do tańca? Muzyk ostatnio udziela się w wielu akcjach społecznych, jak na przykład "Jem drugie śniadanie", był też jurorem w wyborach miss. Ma też swoją audycję w radiu. Andrzej Krzywy w Tańcu z Gwiazdami Krzywy to kolejna gwiazda, która zatańczy w 5. edycji tanecznego show.  Wiemy już, że pojawi się w niej m.in. Elżbieta Romanowska - gwiazda "Rancza".  Do tego na parkiecie Tańca z Gwiazdami zobaczymy też  Dorotę Chotecką, również aktorkę z serialu "Ranczo", a przy okazji żonę Radosława Pazury.  A niedawno poinformowaliśmy, że na parkiecie pojawi się  Rafał Jonkisz .   Myślicie, że Andrzej Krzywy ma talent taneczny? My nie możemy się doczekać tego, gdy zatańczy do piosenek " Jak statki na niebie " lub " Znów jesteś ze mną" albo... "Kochać inaczej".   Zobacz: Andrzej Krzywy opowiedział o dramacie partnerki. Miała poważny wypadek   Andrzej Krzywy na koncercie Lata z Dwójką: Andrzej Krzywy z partnerką: Andrzej Krzywy promuje akcję "Jem drugie śniadanie"  

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali Taniec z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Znamy pełną listę uczestników wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Komu będziecie kibicować?

Jaka jest lista uczestników piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" ? Kto oprócz Doroty Choteckiej, Elżbiety Romanowskiej, Rafała Jonkisza czy brata Osi, o których pisaliśmy wcześniej wystąpi w show? Teraz mamy pełną listę uczestników tanecznego show. Są na niej aktorzy, wokaliści, bokser oraz oczywiście Mister Polski :) Lista uczestników piątej edycji Tańca z Gwiazdami A zatańczy 11 uczestników: Joanna Opozda - aktorka serialu "Pierwsza Miłość" Katarzyna Stankiewicz - była wokalistka z zespołu Varius Manx Waldemar Błaszczyk - aktor z serialu "Na Wspólnej" i "Pierwsza Miłość", prywatnie mąż aktorki Ewy Gawryluk. Dorota Chotecka - znana z seriali "Ranczo" i "Miodowe lata" oraz prywatnie żona Radosława Pazury. Anna Karczmarczyk - zaczynała karierę w filmie "Galerianki", potem grała w "M jak Miłość" p skończeniu szkoły teatralnej oglądamy ją w "Na dobre i na złe". Elżbieta Romanowska - aktorka serialu "Ranczo" oraz na przykład z ról w Teatrze Capitol. Rafał Jonkisz - Mister Polski 2015 Julia Wróblewska - gwiazda serialu "M jak Miłość" Izuagbe Ugonoh - bokser i brat Osi, zwyciężczyni Top Model Andrzej Krzywy - wokalista zespołu De Mono Nikodem Rozbicki - znany między innymi z roli w "Listach do M 2", były chłopak Maffashion.   Listę uczestników ogłosiła też gazeta "Fakt", jednak z jednym nazwiskiem się pomylili i zamiast Andrzeja Krzywego podali Roberta Chojnackiego - też z zespołu De Mono :). Teraz pytanie z którymi tancerzami zatańczą gwiazdy z 5. edycji :). Komu z tańczących gwiazd będziesz kibicować? Piątą edycję "Tańca z Gwiazdami" poprowadzi Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.   Zobacz także: Znamy kolejną gwiazdę wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Zatańczy pewien przystojniak! Który z nich?   Joanna Opozda:...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner