Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska w ciąży Alżbeta Lenska po operacji mózgu
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński
Instagram
O co chodzi?
1/4
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński
Instagram

 

Alżbeta Lenska jest w ciąży? Zaskakujący post pojawił się na Instagramie lubianej aktorki. Gwiazda, która zaledwie 5 miesięcy temu walczyła o życie po ciężkiej operacji, pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzuszka i napisała:

Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka - pisze Lenska.

Co ciekawe, fani od razu pospieszyli z gratulacjami! Ale czy to oznacza, że aktorka naprawdę spodziewa się dziecka? Zobaczcie sami!

 

Zobacz: Alżbeta Lenska po operacji tętniaka miała do męża wyjątkową prośbę. A on ją spełnił! O co chodziło?

2/4
Alżbeta Lenska
Instagram

 

Aktorka pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem z planu serialu "Ojciec Mateusz". A to oznacza, że chodzi o jej serialową bohaterkę, Agatę! 

I wiecie co? Powrót na plan serialu w którym nawet na chwilę nie zakładali, że nie wrócę po tym, co mnie spotkało jest cudowne❤️Powrót do @ojciecmateusztvp w nowym wydaniu z krótką fryzurką został zaakceptowany. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba🙈Także dziś w imieniu Gibalskich ściskamy Was mocno😘

Zobacz: Ledwie 5 miesięcy po ciężkiej operacji mózgu Alżbeta Leńska poprowadzi program w tv! Znamy szczegóły

3/4
Alżbeta Lenska w ciąży

 

W maju aktorka przeszła ciężką operację mózgu. Do szpitala trafiła nagle. Nie było pewności, czy aktorka przeżyje:

Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje... Jak przez mgłę pamiętam, że karetka przyjechała po mnie, byłam załamana, że inspicjent wyszedł na scenę i nie wiem co powiedział, ale odwołał drugi akt, a ludzie klaskali... Nic nie pamiętam, karetki, przyjęcia, badania, ale pamiętam ze szpitala jedną rzecz - lekarz podszedł do mnie i czekał, aż będę go słyszeć. Za nim widziałam Rafała załamanego. Powiedział - pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie- napisała Alżbeta Lenska we wstrząsającym wpisie na Instagramie

 

Na szczęście operacja się udała, a Alżbeta wróciła do zdrowia i do pracy. Twórcy serialu „Ojciec Mateusz”, gdzie gra Agatę, czekali na jej powrót! To bohaterka Lenskiej spodziewa się dziecka. Co ciekawe, jej męża gra... Rafał Cieszyński, prywatnie mąż aktorki ;) 

 

Zobacz: Alżbeta Lenska już tak nie wygląda! Aktorka zmieniła fryzurę z okazji urodzin!

4/4
Alżbeta Lenska po operacji mózgu
Instagram

 

Niektórzy jednak wierzą, że to Alżbeta spodziewa się dziecka. Na jej Instagramie wciąż spływają kolejne gratulacje. Chyba słusznie, ale jednak nie ma co mylić serialu z rzeczywistością ;) 

 

Więcej na temat Alżbeta Lenska