Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska
Alżbeta Lenska
Instagram
Mamy zdjęcie!
1/5
Alżbeta Lenska
Instagram

 

Alżbeta Lenska ma dziś urodziny! To wyjątkowy dzień dla aktorki, której życie było zagrożone jeszcze kilka tygodni temu. Alżbeta Lenska przeżyła straszne chwile - nagle i nieoczekiwanie pękł tętniak w jej mózgu. Gwiazda była akurat w teatrze, miała przerwę, gdy stało się najgorsze. Na szczęście wyjątkowo szybka akcja ratunkowa i ciężka operacja uratowały Lenską. 

 

Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje... Jak przez mgłę pamiętam, że karetka przyjechała po mnie, byłam załamana, że inspicjent wyszedł na scenę i nie wiem co powiedział, ale odwołał drugi akt, a ludzie klaskali... Nic nie pamiętam, karetki, przyjęcia, badania, ale pamiętam ze szpitala jedną rzecz - lekarz podszedł do mnie i czekał, aż będę go słyszeć. Za nim widziałam Rafała załamanego. Powiedział - pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie napisała Alżbeta Lenska we wstrząsającym wpisie na Instagramie.

 

Wszystko skończyło się dobrze, więc tegoroczne urodziny są dla Alżbety tym bardziej wyjątkowe. Każdy dzień i każdą chwilę aktorka docenia na nowo. Z okazji urodzin postanowiła pokazać się swoim fanom w nowej fryzurze. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

 

Zobacz także: Alżbeta Lenska pierwszy raz o chorobie! „Myślałam, że mój mąż mnie straci”

2/5
Alżbeta Lenska
Instagram

 

Alżbeta Lenska z okazji urodzin opublikowała na Instagramie wzruszający post i pokazała zdjęcie w nowej fryzurze.

 

37 urodziny to najlepszy prezent w życiu!!! Nie myślicie, że mam coś z głową ciesząc się ze starzenia, tak już mi chyba zostanie😉Mega szczęśliwa solenizantka ściska Was mocno❤️❤️❤️

 

Postawa aktorki jest godna podziwu. Każdy powinien brać z niej przykład i cieszyć się każdym dniem, i każdymi kolejnymi urodzinami!

 

Zobacz: Alżbeta Lenska dodała poruszający wpis na Instagram i pokazała zdjęcie z mężem! 

3/5
Alżbeta Lenska
Instagram

Tak teraz wygląda Alżbeta Lenska! Włosy aktorki są już coraz dłuższe, więc zdecydowała się je pofarbować. Wygląda świetnie!

Zobacz: W domu Alżbety Lenskiej widać miłość! To tutaj aktorka będzie dochodziła do siebie po operacji

4/5
Alżbeta Lenska
Instagram

Warto dodać, że Alżbeta i jej mąż Rafał Cieszyński planują odnowić przysięgę małżeńską pod koniec sierpnia. Aktorka zaprezetnuje się więc w nowej fryzurze na drugim ślubie.

Zobacz: Alżbieta Lenska przygotowuje się do ślubu i wybiera suknię. Zobaczcie, która z nich jest ładniejsza! ZDJĘCIA

5/5
Alżbeta Lenska
Instagram

Alżbecie Lenskiej życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Zobacz: Święto w domu Alżbety Lenskiej. "Życie jest piękne!"

Więcej na temat Alżbeta Lenska