Aleksandra Woźniak wzięła trzeci ślub
ONS

Gwiazda "13 posterunku" już po trzecim ślubie. Wzięła go w tajemnicy

Aleksandra Woźniak wzięła trzeci ślub
ONS

Na początku roku kolorowa prasa rozpisywała się na temat ślubu znanej z "13 posterunku" i "Złotopolskich" aktorki Aleksandry Woźniak. Gwiazda w każdym wywiadzie rozpływała się nad nowym ukochanym, zapewniając, że jest z nim bardzo szczęśliwa. Tajemniczy Szymon z wykształcenia jest inżynierem, a z Aleksandrą są parą od trzech lat. Od ubiegłego roku natomiast mieszkają razem wraz z córkami Woźniak. Przypomnijmy: Woźniak: "Moje dziewczynki nie wiedzą, co to poczucie niedosytu"

Początkowo mówiło się, że ślub odbędzie się po wakacjach - jak podaje jednak Fakt.pl, do uroczystości doszło wczoraj w miejscowości Reguły niedaleko podwarszawskich Michałowic. Gwiazda od kilku dni na swoim blogu zamieszczała zdjęcia z urlopu, wszystko więc wskazuje na to, że wróciła z niego wprost na własny ślub. 

Dla Aleksandry Woźniak jest to już trzecie małżeństwo - pierwszy raz wyszła za mąż jeszcze w liceum, po dwóch latach związek rozpadł się. Kolejne małżeństwo z niejakim Tomaszem też okazało się porażką. Mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Życzymy szczęścia na nowej drodze życia. 

Zobacz: Woźniak na nowo układa życie. O dzieciach nie ma mowy 

Barbara Kurdej-Szatan w sukni ślubnej:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30