Agnieszka Szulim zostanie wspłproducentką filmów
ons

Szulim i Starak będę wspólnie pracować. Połączyła ich pasja do kina

Agnieszka Szulim zostanie wspłproducentką filmów
ons

Choć związek Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka trwa już jakiś czas to wciąż jest on medialną sensacją. Para już przyzwyczaiła się do zamieszania wokół ich osób i coraz częściej pojawia się na salonach razem. Zobacz: Szulim i Woźniak-Starak na 10-leciu PISFu. Para coraz częściej pokazuje się razem na salonach

Nie da się ukryć, że milioner odniósł w ostatnim czasie duży sukces filmowy po tym jak wyprodukował wielokrotnie nagrodzony film "Bogowie". Okazuje się, że dziennikarka też podziela pasją kinową z ukochanym, dlatego postanowili połączyć siły. Jak dowiedział się "Flesz" zakochani będą wspólnie pracować, co niektórych może zdziwić. Znajoma Szulim jednak potwierdza te informacje:

Aga i Piotrek rozmawiają na temat szczegółów filmu, którego ona będzie współproducentką! Po ogromnym kasowym i artystycznym sukcesie filmu "Bogowie", który wyprodukowała firma Piotra, Watchout Productions, wielu scenarzystów marzy o tym, żeby to Starak zajął się ich pomysłem. 

A czy sama Szulim zagra w którejś z produkcji ukochanego?

Absolutnie nie! Agnieszkę kręci tylko sam proces powstawania filmu, nic więcej. Sławę już ma! Występuje nieprzerwanie od 10 lat na antenie największych stacji telewizyjnych.


Jesteście ciekawi co wspólnie stworzą?

Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Szulim pochwaliła się zdjęciem z hollywoodzką gwiazdą
 akpa20150509_off_camera_zakonczenie_pp_2044.jpg

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22